Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратMoТoТуризъмKлуб пътешественик (Модератор: Tonyco)Тема: 1000 км по Великден
Страници: [1] 2   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: 1000 км по Великден  (Прочетена 7652 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
graphic
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki VS 700 GLE Intruder
Публикации: 16

WWW Ел. поща
« -: май 14, 2019, 14:52:25 »

https://tenchomoto.travel.blog/2019/05/13/%D0%BC%D0%BE%D1%82%D0%BE-%D0%BF%D1%8A%D1%82%D0%B5-%D0%BF%D0%B8%D1%81%D1%8A%D1%86%D0%B8/?fbclid=IwAR0lzU-QIgy5hmtGR0VEGNAJPIxqgrYfQcUpfyF-u_eZE8Sbq3Y8WnVwK2M

Smile
Активен
Георги Петков
Жоро
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: BMW F900XR 2021
Публикации: 861

Ел. поща
« Отговор #1 -: май 14, 2019, 15:29:21 »

Браво колега, много хубави снимки си направил и добър разказ.
И ти като мен обичаш да ходиш по разни зачукани места с мотор, който не е за там (редовно се озовавам на лек офроуд и аз с Фазера ми).
Дано да оправиш бързо проблема с радиатора и прегряването.
Успех със следващите пътешествия и пътеписи!
Активен
Vladi4
ниво 5
Активен Активен

Мотор: 50сс, 150сс, 175сс, 250сс, 350сс, 750сс, 850сс, R 1100 GS, и сега BMW G 650 GS Sertao.
Публикации: 1800

Директор на ветрови превал.

Ел. поща
« Отговор #2 -: май 14, 2019, 15:48:45 »

Много хубаво пътешествие! А снимките са професионални! С огледално-рефлексен апарат ли ги снима? Раницата отзад на мотора ти първоначално я взех за параплан. Very Happy
Между другото, пътя от Асеновград до Кърджали през Червен, Новаково, Комунига и Черноочене е със добър асфалт. Very Happy
Активен
Skywlak
Георги
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha XJ 600 s Yamaha TDM 900
Публикации: 2739

бавно с усмивка :-)

Ел. поща
« Отговор #3 -: май 14, 2019, 16:00:13 »

Много хубаво пътешествие! А снимките са професионални! С огледално-рефлексен апарат ли ги снима? Раницата отзад на мотора ти първоначално я взех за параплан. Very Happy
Между другото, пътя от Асеновград до Кърджали през Червен, Новаково, Комунига и Черноочене е със добър асфалт. Very Happy

Цъкни на снимките му и ще видиш че снима с Canon EOS 60D и най-вероятно Samsung Galaxy J5  Very Happy

п.п. Наистина много добри снимки!!!
Активен
graphic
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

WWW Ел. поща
« Отговор #4 -: май 14, 2019, 19:56:35 »

Благодаря за хубавите думи! С моторите съм все още на Вие, защото карам от година и малко, този Intruder ми е първи въобще, но пък вече гоня 13000км с него.  Със снимането нещата стоят другояче - там имам над 20 г. опит с това хоби.
Относно загряването - оказа се леко сълзене от радиатора (на няколко места), което вече е почти отстранено.
За снимките - както е забелязал правилно колегата - основно ползвам Canon EOS 60D и от време на време каквото ми попадне, включително телефони.
Имам приятели, които от самото начало ме навиват да минавам в ADW категорията, защото знаят къде обичам да ходя и да снимам, но за мен круизърите/чопърите бяха детска мечта. Та затова реших, че първият ми мотор ще от този тип. До края на сезона ще пообикалям още доста (надявам се), така че дано успея да ви предизвикам интереса и с други пътеписи. С този направих сефтето...
А ако ви се гледат снимки - във фото-страничката ми във фейсбук има доста. Често снимам мотори, така че, може да ви е интересно:
https://www.facebook.com/Tencho.Petkov.Photography/
Активен
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Vърховен Транспортер и... червен...
Публикации: 7021

Толкова бавно,че да те видят!

Ел. поща
« Отговор #5 -: май 14, 2019, 20:26:27 »

Благодаря за хубавите думи! С моторите съм все още на Вие, защото карам от година и малко, този Intruder ми е първи въобще, но пък вече гоня 13000км с него.  Със снимането нещата стоят другояче - там имам над 20 г. опит с това хоби.
Относно загряването - оказа се леко сълзене от радиатора (на няколко места), което вече е почти отстранено.
За снимките - както е забелязал правилно колегата - основно ползвам Canon EOS 60D и от време на време каквото ми попадне, включително телефони.
Имам приятели, които от самото начало ме навиват да минавам в ADW категорията, защото знаят къде обичам да ходя и да снимам, но за мен круизърите/чопърите бяха детска мечта. Та затова реших, че първият ми мотор ще от този тип. До края на сезона ще пообикалям още доста (надявам се), така че дано успея да ви предизвикам интереса и с други пътеписи. С този направих сефтето...
А ако ви се гледат снимки - във фото-страничката ми във фейсбук има доста. Често снимам мотори, така че, може да ви е интересно:
https://www.facebook.com/Tencho.Petkov.Photography/

Чета ти пътеписа и се кефя!
Кефя се и благородно завиждам!
Но един въпрос напира в мен...
Някога при сенсей Антони Тодоров тренирахме с един пич Тенчо който по спомен се подвизава някъде из Бургас... На всичкото отгоре стени набори...
Чудя се колко малък може да е този свят?

Активен
graphic
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

WWW Ел. поща
« Отговор #6 -: май 14, 2019, 20:45:54 »

Чета ти пътеписа и се кефя!
Кефя се и благородно завиждам!
Но един въпрос напира в мен...
Някога при сенсей Антони Тодоров тренирахме с един пич Тенчо който по спомен се подвизава някъде из Бургас... На всичкото отгоре стени набори...
Чудя се колко малък може да е този свят?

Светът определено е много малък! Същия човек съм  Very Happy Ако си твърде анонимен - дай на лични ти кой си, че не те разпознавам с този никнейм и тази малка профилна снимка. Имам подозрения само...
Активен
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #7 -: май 14, 2019, 21:02:46 »

Светът определено е много малък! Същия човек съм  Very Happy Ако си твърде анонимен - дай на лични ти кой си, че не те разпознавам с този никнейм и тази малка профилна снимка. Имам подозрения само...

Smile  Smile
Същия зашеметяващ удар съм Very Happy
А и най-дърт в отбора Very Happy

На .....149 ли ти завършва телефона?
Издаде те фотоапарата, графиката .... Very Happy

Активен
graphic
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

WWW Ел. поща
« Отговор #8 -: май 14, 2019, 21:45:23 »

Намерихме сееее  Mad
Активен
graphic
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

WWW Ел. поща
« Отговор #9 -: май 14, 2019, 21:47:29 »

Благодаря за инфото! Ще го пробвам асфалта следващия път  Very Happy
Активен
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #10 -: май 14, 2019, 21:52:11 »

Намерихме сееее  Mad

Славя се като логика на форума..., ако не ме мързи да мисля Smile

Наздраве батьовата! Mad
Много безаварийни мотопътешествия ти пожелавам!
Активен
graphic
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

WWW Ел. поща
« Отговор #11 -: май 14, 2019, 21:56:46 »

Славя се като логика на форума..., ако не ме мързи да мисля Smile

Наздраве батьовата! Mad
Много безаварийни мотопътешествия ти пожелавам!

Наздраве!  Mad
Активен
ildivvy
Suzuki GSX 750 fen forever !
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda CBR600F4i Sport 07'
Публикации: 3856

« Отговор #12 -: май 15, 2019, 06:50:32 »

Светът определено е много малък! Същия човек съм  Very Happy Ако си твърде анонимен - дай на лични ти кой си, че не те разпознавам с този никнейм и тази малка профилна снимка. Имам подозрения само...

Кой не знае Антон-Гробаря,кой не е чувал за него... Very Happy? Няма как да бъде объркан,след като той самия е от 'собствен вид' неподлежащ на копиране!
  Пътя от Асеновград към Кърджали е уникално красив в частта му в планината,но в началото,до с.Новаково,не е с много хубава настилка и ще караш бавно,но явно това не те бърка особено...Иначе след това е огледало!
Активен
graphic
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

WWW Ел. поща
« Отговор #13 -: май 15, 2019, 07:53:12 »

Кой не знае Антон-Гробаря,кой не е чувал за него... Very Happy? Няма как да бъде объркан,след като той самия е от 'собствен вид' неподлежащ на копиране!
  Пътя от Асеновград към Кърджали е уникално красив в частта му в планината,но в началото,до с.Новаково,не е с много хубава настилка и ще караш бавно,но явно това не те бърка особено...Иначе след това е огледало!
Тони е много интересен и ценен тип, така че съм щастлив, че се намерихме тук.
Пътя Асеновград - Кърджали вече ми е в плановете! За мое и на близките ми облекчение - не съм адреналино-зависим, така че бавните скорости не са ми проблем  Very Happy
Активен
Димо
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Мотор: Екс Кавазаки Вулкан 750 , Honda Deauville , сега Ямаха FJR 1300
Публикации: 54

Ел. поща
« Отговор #14 -: май 15, 2019, 14:10:13 »

Ха колко малък е светът (в случая форумът) страхотни снимки и писания graphic , седмица след теб бяхме в Павел Баня , но след това драснахме през Шипка , Бузлуджа и габрово към Узана - там нощувахме в семейно хотелче кацнало над пропаст от която се виждаше Габрово - снимахме естествено ,но ако минаваш на там да знаеш , че има страхотни пейзажи !!!
Активен
Страници: [1] 2   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратMoТoТуризъмKлуб пътешественик (Модератор: Tonyco)Тема: 1000 км по Великден

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.227 секунди с 21 запитвания.