Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Страници: 1 ... 3 4 [5]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Отново новобранец  (Прочетена 6457 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
evilution
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki
Публикации: 2382

« Отговор #60 -: май 30, 2019, 17:37:47 »

Бисер се казва човека Very Happy
В Пловдив има и един къдрокос, дето е много отзивчив.
Честито на Митко! Със здраве да си кара сузукито.
Активен
Mitko_GP
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki GSR600
Публикации: 19

« Отговор #61 -: май 30, 2019, 17:38:26 »

Да, цената за транспорт (около 80-90 километра) направо ни разби.  Sad
Доста отзивчив беше Марио и сложи Еконт в малкия си джоб.  Smile  Very Happy Силно го препоръчвам и аз!

Отделно от това, че ми се стори и леко по-голям (може и от раздуване да е), Suzuki-то е и 2007-ма, а FZ 2005-та.
« Последна редакция: май 30, 2019, 17:41:38 последно от Mitko_GP » Активен
ildivvy
Suzuki GSX 750 fen forever !
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda CBR600F4i Sport 07',Aprilia Pegaso 650ie 03'
Публикации: 3502

« Отговор #62 -: май 30, 2019, 17:44:19 »

Бисер се казва човека Very Happy
В Пловдив има и един къдрокос, дето е много отзивчив.
Честито на Митко! Със здраве да си кара сузукито.

Знам,че е Бисер  Very Happy! Но 'партизанското' му име си е 'легенда' и така си го използваме...Мисля,че и къдрокосия,ако е същия,беше там.Висок човек с Бандит 1200...Имаше и още един,който май работи там,кара буса,прави дребни ремонти отзад в работилницата...Към края на миналото лято,в пловдвиския офис имаше само една жена май..освен в четвъртък,когато идва и Марио...
Активен
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Vърховен Транспортер и... червен...
Публикации: 5784

Толкова бавно,че да те видят!

Ел. поща
« Отговор #63 -: май 30, 2019, 20:06:05 »

Благодаря за пожеланията, да се връщат многократно!
Да се похваля и аз... Разбрахме се с колегата ildivvy (на когото съм изключително благодарен за съдействието, огледа и помощта), днес отидохме до Марио Мото (да погледнем FZ6N), видяхме го, мерих се, колегата го тества, после същата процедура и със Suzuki-то, като него и аз го завъртях 1-2 пъти (при слизането щях да го изхлузя  hummer hummer , но вече от личен опит ще знам защо се слиза при пусната степенка И ОТ НЕЙНАТА СТРАНА  Smile ).

Разбрахме се с Марио да го докарат до КАТ Хасково (адресната ми регистрация) и утре предстои да го регистрирам.

Ето го и Suzuki-то:

(Като стопя бутчетата, по която задача вече работя активно, нещата съвсем ще заспят  Smile )

Ами, а честито!
Ти ся къФ сериозен излезе на 4-та страница мотор си взе Sad Very Happy Smile
Ти ще взема да ни изненадаш като колежката Whitewater която на втората година след покупката на мотор пътешества до... Армения Sad

Много да се слушате със Сузукито и да си изкарате много безаварийни километри заедно!

Активен
Esper
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha XVS650 DragStar;Suzuki DR650 SP46;Honda Super Cub C 125cc
Публикации: 1757

7183168
Ел. поща
« Отговор #64 -: май 30, 2019, 21:29:03 »

...
Много да се слушате със Сузукито и да си изкарате много безаварийни километри заедно!

Със Сузана няма как да е иначе.
Това е единствената жапанка, към която съм се пристрастил без да намирам в това сектантство и поне някакъв вид извращение!

Честито и от мен!
Активен
totomoto
ниво 3
Неактивен Неактивен

Публикации: 149

Ел. поща
« Отговор #65 -: май 30, 2019, 22:37:48 »

Айде аватар де  Very Happy!
Активен
Mitko_GP
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki GSR600
Публикации: 19

« Отговор #66 -: юли 17, 2019, 22:34:04 »

Да дам леко продължение на темата....
В края на миналата седмица ми излезе книжката, та още петък вечер бях в Димитровград (моторът си ме чакаше там).  Smile
Предварително си бях сменил въздушния филтър (сдобих се и с гедоре и комплект ключове - все нехарактерни неща за банкерските ми ръце, но пуст мерак....) и идеята ми беше да сменя масло и филтър вечерта (предварително взети от Коко по негова препоръка), а сутринта да мина при него да погледне какво евентуално още да се направи по мотора.
Е да, ама не...  Surprised Имах съмнения в ключа за маслен филтър с ремък, който взех в последния момент от Практикер, та затова пробвах да го отвъртя леко първо него - е, ремъкът се скъса  Smile
На сутринта, с масло и филтър в раницата, тръгвам към Коко - да, ама не... Акумулаторът се е предал (не бях изненадан, още в първите дни беше взел да се предава...) Подадох си ток от колата и газ към Коко. Смени ми маслото, филтъра, доставиха му акумулатор в сервиза и по живо, по здраво се запътих към София.  Very Happy
230 километра магистрала - моторът се държа добре, поддържах си 120, при някои изпреварвания достигах 140.
Беше ми малко кофти, понеже огледалата ми са някакви афтърмаркет китайчета, та при 110 започват да вибрират и образът се размазва доста - фокусирам леко само фарове. Отделно, без да правя йога, си виждам само лактите.  Surprised
Поръчал съм си от Сузуки оригинални, надявам се да си спазят срока, който уговорихме по телефона - 10-15 дни.
Приятно ме изненада разхода - зареждане до капачка в Димитровград и после пак на бензиностанцията до вкъщи - 4.5 литра на 100 километра.  Smile
Направи ми впечатление, че на магистралата Сузи държеше 82-84 градуса, а в града варираше 92-97. Карах си я като кола - с 40 бях на 3-та, 60 - на четвърта и т.н. ... Температурата, след допитване  Razz, разбрах е нормална, но утре по съвет на Коко, ще пробвам двигателя да не пада под 3000 оборота.

Определено си е доста по-готино с мотора... След работа си въртя по едно кръгче из града, да му се нарадвам, но вече обмислям и някаква разходка през уикенда.  Smile

Активен
Serpentine
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki Bandit 600 S
Публикации: 143

« Отговор #67 -: юли 18, 2019, 06:20:50 »

Определено си е доста по-готино с мотора... След работа си въртя по едно кръгче из града, да му се нарадвам, но вече обмислям и някаква разходка през уикенда.  Smile

Друго си е с мотора, нали? Кръгчетата след работа с моето Сузи станаха любимата чи част от деня. Very Happy
Активен
boy3m
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: 04`Keeway KEE110; 08`Honda Transapl XL700V; 88`ETZ 150
Публикации: 36

Ел. поща
« Отговор #68 -: юли 18, 2019, 08:50:34 »

Да дам леко продължение на темата....

На сутринта, с масло и филтър в раницата, тръгвам към Коко - да, ама не... Акумулаторът се е предал (не бях изненадан, още в първите дни беше взел да се предава...) Подадох си ток от колата и газ към Коко. Смени ми маслото, филтъра, доставиха му акумулатор в сервиза и по живо, по здраво се запътих към София.  Very Happy

Е докато го чакахме този акумулатор,що не се представи,че си новобранеца с новия мотор.
Поне щях да честитя. Very Happy

Бях с Трансалпа-червения,който обслужваха.

Поздрави,
 Mad
Активен
васко-57
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: honda Hornet, Suzuki VX-800, Honda ANF-125i
Публикации: 344

« Отговор #69 -: юли 18, 2019, 18:35:01 »

Е докато го чакахме този акумулатор,що не се представи,че си новобранеца с новия мотор.
Поне щях да честитя. Very Happy

Бях с Трансалпа-червения,който обслужваха.

Поздрави,
 Mad
Абе ти да не се стягаш за Румъния?  Smile
Сигурно и нова гума си сложил, да не можем да те стигаме по завоите  Sad
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратЗа начинаещия МоТо-Форумист!Тема: Отново новобранец

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.331 секунди с 21 запитвания.