Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратОбщи темиТема: Каска с тъмен визьор
Страници: 1 2 [3]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Каска с тъмен визьор  (Прочетена 4233 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
xx22xx22
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha
Публикации: 305

Ел. поща
« Отговор #30 -: март 25, 2019, 15:30:06 »

не мисля,че някъде из Европа може да се нахендриш в тунел без осветление,светлоотразителна маркировка и светлоотразители.

Сърбия , Босна ...
Активен
Esper
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha XVS650 DragStar;Suzuki DR650 SP46;Honda Super Cub C 125cc
Публикации: 1792

7183168
Ел. поща
« Отговор #31 -: март 25, 2019, 16:02:57 »

Сърбия , Босна ...

Аз настъпих мотиката в ускорителя за елементарни частици - нахуйстрала Юин  Smile
Активен
VRSC Fan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha FZ1N
Публикации: 1594

Fly or Die

Ел. поща
« Отговор #32 -: март 25, 2019, 18:16:57 »

Ам аз гледам да не замръквам мноо..щото немам фар..имам де ама е матиран,и не свети как тряя  Smile Smile Smile по фешън е  Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Аве Китане ти за осветление в тунелите чувал ли си  Very Happy и тука го има да та светна,не само в любимата ти Европа.. Smile Smile Smile И някога да си ме виждал с прозрачен визьор мене?  Surprised Аз в тунела си виждам супер със опушения визьор,като изляза не виждам нищо като съм с прозрачен.. Surprised

Някой нагоре питаше за адаптивен визьор,ето една каска която е супер, с такъв визьор и е евтина на всичко отгоре,просто вече е стар модел..

https://www.sportsbikeshop.co.uk/motorcycle_parts/content_prod/263935
Активен
NikDaPhreak
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Балкан М1, Kawasaki VN15, Suzuki LS650, Балкан С2
Публикации: 1856

« Отговор #33 -: март 25, 2019, 19:34:16 »

Гроби, цената е соленичка - 320 евра и нагоре. Поръчка можеш да направиш и онлайн, като си плащаш доставка или през някоя фирма, дето доставя от немско или острова, или направо до тебе. Пращаш им каквото ти пише в рецептата и ти ги правят. Просто стъклата за очила (особено за астигматизъм) не са никак евтини, а изработени по стандартите за мотоциклетни очила, че и тъмни, стават още една идея по-скъпи.
Активен
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Vърховен Транспортер и... червен...
Публикации: 6121

Толкова бавно,че да те видят!

Ел. поща
« Отговор #34 -: март 25, 2019, 22:21:05 »

Гроби, цената е соленичка - 320 евра и нагоре. Поръчка можеш да направиш и онлайн, като си плащаш доставка или през някоя фирма, дето доставя от немско или острова, или направо до тебе. Пращаш им каквото ти пише в рецептата и ти ги правят. Просто стъклата за очила (особено за астигматизъм) не са никак евтини, а изработени по стандартите за мотоциклетни очила, че и тъмни, стават още една идея по-скъпи.

Скъпи са джамовете за астегматизъм мамка му Sad Те сегашните са ми 200+ евро
Запаметих си линка Very Happy може някой ден да поръчам ..
(Само трябва да помня къде съм го запазиетил Smile Smile )
Активен
NikDaPhreak
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #35 -: март 26, 2019, 10:43:37 »

или да ме сбуташ да ти кажа марката, щото те и Луис ги продават, само не знам дали при тях можеш да поръчаш с диоптрични стъкла. Иначе лещите сега са доста по-добре като пари, отколкото преди 15 години примерно... Майка ми имаше сфера + и цилиндър - и стъклата й струваха скромните 600 евро в България. В Германия - 750 (знам, щото тогавашният й шеф подскочи, че ще й купи по-евтино от там...)
Активен
Митака1
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Мотор: GSXR K6 750
Публикации: 90

« Отговор #36 -: март 26, 2019, 22:25:28 »

Не можах да разбера какъв е проблема с тъмния визьор нощно време??Цяла зима и есен карам с тъмен визьор без никакви проблеми.Сутрин тръгвам за работа в 8 и се прибирам в 18:30....Просто си вдигам визьора ,когато не е осветено или по-тъмно на места.Същото и в тунел-няма нужда от разни хелио-фотоматични или каквито и да е вариации на очила....
Активен
Kris_inc
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Kawasaki Versys 1000
Публикации: 305

Ел. поща
« Отговор #37 -: март 27, 2019, 08:30:47 »

Няма и да разбереш, докато по някакви непредвидени обстоятелства не ти се наложи да се прибираш от 200-300 километра по тъмно с този визьор - тогава ще разбереш...
Активен
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #38 -: март 29, 2019, 17:10:15 »

Ти всъщност с цайси на тази марка ли си на снимката на профила?
Аз след малко тръгвам за София, че рок кралицата ще пее тази вечер в някакво "мазе" ( как звучи само Smile  )  и утре смятам да видя какво откриване ще направите шопиянци Very Happy
Та ще се оглеждам за дърт капучиновоканелен goldwing може да те видя да пием по бира....

Или може би ще си с Вулкана?...

Активен
NikDaPhreak
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #39 -: март 29, 2019, 19:30:52 »

Снимката е от 2010... Не помня  Smile Smile Smile Smile
Няма да откривам, щот не съм закривал, а и щот съм наредил задачки, дето не мога да отложа. Малко по-натам ще е  Mad Mad Mad Mad Mad
Активен
phoenix
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Готин
Публикации: 1876

« Отговор #40 -: март 29, 2019, 21:06:26 »

...и утре смятам да видя какво откриване ще направите шопиянци Very Happy

Хладничко ще е.
Активен
Митака1
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Мотор: GSXR K6 750
Публикации: 90

« Отговор #41 -: април 04, 2019, 21:48:52 »

Няма и да разбереш, докато по някакви непредвидени обстоятелства не ти се наложи да се прибираш от 200-300 километра по тъмно с този визьор - тогава ще разбереш...
Ако ще ходя 200+ км. няма да е с тази каска....тя се ползва в  града.Щом ще се ходи надалеч си предвиждаш каска за всякакви условия...
Активен
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #42 -: април 04, 2019, 21:55:57 »

Ако ще ходя 200+ км. няма да е с тази каска....тя се ползва в  града.Щом ще се ходи надалеч си предвиждаш каска за всякакви условия...

Какви хора сте бе...  Sad
Носите по няколко каски със себе си докато карате ли? Или се прибирате за да ги сменяте?
Аз излизам (примерно по обяд) и тръгвам..., понякога уж за едно "кръгче"... И то стане няколко стотин километра, а станало тъмно....
Активен
VRSC Fan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha FZ1N
Публикации: 1594

Fly or Die

Ел. поща
« Отговор #43 -: април 04, 2019, 22:18:37 »

Аз излизам (примерно по обяд) и тръгвам..., понякога уж за едно "кръгче"... И то стане няколко стотин километра, а станало тъмно....

Тва е щото си бавен ве..  Smile Smile Smile Very Happy

Аз специално не си нося един чувал каски...само един визьор прозрачен хвърлям в чантата на резервоара.. Very Happy
Почти никога не го ползвам де,щото по тъмно много гледам да не карам..шото това не е каране вече,а предвижване..  Very Happy
Активен
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: изтребител
Публикации: 4860

Ел. поща
« Отговор #44 -: април 05, 2019, 19:13:31 »

последното каране с тъмен визьор по тъмно,се наместих между 2 кавазакита дето караха на дълги и си ми беше екстра.ама не може всеки път да си водиш 2 кавазакита,само щото може да замръкнеш някъде
Активен
Страници: 1 2 [3]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратОбщи темиТема: Каска с тъмен визьор

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.269 секунди с 20 запитвания.