Off-topic

(1/40) > >>

kitan:
Оги пак ще ми изтрие поста,ма с надеждата да го видиш преди него да си питам...ко стана със снимката?

mod:edit Тук ще местя всякакви лирични отклонения от основната тема. Нещо, като кошче за отпадъци.  Така хем форумът ще е по-приятен за четене хем спаменето ще продължи на воля но поне само на едно място. Да видим до колко този експеримент ще е успешен. Иначе рискуваме темите да се оспамват наред и да губят своя първоначален смисъл, което превръща форумът в една безинтересна говорилня. Все пак това е форум а не социална мрежа - има разлика!

Oggie:
 :-) Завидно постоянство не може да ти се отрече. И аз чакам с нетърпение първата снимка то са години опити .....

Grobarq:
Цитат на: kitan в март 11, 2019, 08:29:14

Оги пак ще ми изтрие поста,ма с надеждата да го видиш преди него да си питам...ко стана със снимката?

Цитат на: Oggie в март 11, 2019, 10:14:30

:-) Завидно постоянство не може да ти се отрече. И аз чакам с нетърпение първата снимка то са години опити .....

Гаджето е трепач! :smile:

( Тренирани ръце, та и стойте далеч от обхвата на шамарите :grin:)

kitan:
ако гаджето е трпач,няма шанс да ме изплаши с каквито и да било ръце :) :) :) :)колко бой съм отнесъл,за готина мадама,поне си заслужава :smile: :smile: :smile: :smile:

Оги,са я тагни и нея тука,да си я питам пак за снимката,че то така само намеци,намеци :-) :-) :-) :-) :-)

Oggie:
Има вариант и на Лични съобщения. Пък и като гледам Гробаря вече е разкопал  :-)

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page