Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Страници: 1 [2]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: MotoGP 2019  (Прочетена 5955 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
KokoVmaxa
............ няма вечен кеф!
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: със две свещи
Публикации: 2136

- " RBT Custom motors " -

231941703
WWW Ел. поща
« Отговор #15 -: февруари 27, 2019, 11:30:59 »

Дукати явно са отцелили настройките на мотора...никой не бях виждал да прави такава разлика на Джони Реа  Sad
Явно тоя сезон ще е много интересно...Баутиста кара якоо  Smile

Не забравяй , че Правилата на СБК бяха написани за КАВАЗАКИ ............ но като стана панаира миналия сезон , малко променихме правилата и Жабите пак клекнаха , все пак да не забравяме , че РЕА беше в Хонда с табела край на колоната , когато САЙКС разцепваше с Кава , после тва било онова било....... сега ще видим като е изравнено , какво щше стане , но РЕА вече се изрева на Умряло , че Дукатито било ГП мотор ........ ахахаха

Тука БАУТИСТА разплака всички - скоро никой не е пресичал на върната газ финала  Smile Smile
« Последна редакция: февруари 27, 2019, 11:35:52 последно от KokoVmaxa » Активен
VRSC Fan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 1455

Fly or Die

Ел. поща
« Отговор #16 -: февруари 27, 2019, 17:48:31 »

Не знам за кой са писани правилата,ама е факт,че Кавазаки доминираха в SBK в последните години..Също така е факт,че Джони Реа е голям!Обаче е очевидно,че Дукати са отцелили мотора и в SBK и MotoGP,и аз се радвам че ще има интрига щото се видя,че комбинацията Дукати+Баутиста ще създаде много главоболия на Джони Реа  Very Happy Реа каза после в интервюто-"Чувствах се,все едно съм отишъл на престрелка с нож"..  Smile Smile Smile
Активен
bocmana77
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: honda XL 700
Публикации: 228

Ел. поща
« Отговор #17 -: май 11, 2019, 06:22:40 »

Независимо за кой отбор са написани правилата тази година аз се радвам,че виждам нов победител.По едно време ми беше омръзнало да гледам Джони постоянно на подиума.Така се загуби интригата,той си почваше и завършваше първи.То и сега не е много по различно но поне не е той.Пък не само аз най малко очаквах Баутиста да се бори за титла.Час????уж първи пилот пък зорлем в топ пет.Но пък за Дукати специално много ще се радвам.Джиджи и екипа им от инженери доста са се потрудили и последните години показват значителен напредък и в SBK и GP-то а ерата на Стоунър беше доста отдавна.Успех им желая на всички,без травми и гума до гума до последния завой.
Активен
Страници: 1 [2]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgСтилМотоспортMotoGPТема: MotoGP 2019

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.045 секунди с 21 запитвания.