Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Страници: 1 [2]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: MotoGP 2019  (Прочетена 2241 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
KokoVmaxa
............ няма вечен кеф!
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: със две свещи
Публикации: 1991

- " RBT Custom motors " -

231941703
WWW Ел. поща
« Отговор #15 -: февруари 27, 2019, 11:30:59 »

Дукати явно са отцелили настройките на мотора...никой не бях виждал да прави такава разлика на Джони Реа  Sad
Явно тоя сезон ще е много интересно...Баутиста кара якоо  Smile

Не забравяй , че Правилата на СБК бяха написани за КАВАЗАКИ ............ но като стана панаира миналия сезон , малко променихме правилата и Жабите пак клекнаха , все пак да не забравяме , че РЕА беше в Хонда с табела край на колоната , когато САЙКС разцепваше с Кава , после тва било онова било....... сега ще видим като е изравнено , какво щше стане , но РЕА вече се изрева на Умряло , че Дукатито било ГП мотор ........ ахахаха

Тука БАУТИСТА разплака всички - скоро никой не е пресичал на върната газ финала  Smile Smile
« Последна редакция: февруари 27, 2019, 11:35:52 последно от KokoVmaxa » Активен
VRSC Fan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha FZ6N
Публикации: 1413

Fly or Die

Ел. поща
« Отговор #16 -: февруари 27, 2019, 17:48:31 »

Не знам за кой са писани правилата,ама е факт,че Кавазаки доминираха в SBK в последните години..Също така е факт,че Джони Реа е голям!Обаче е очевидно,че Дукати са отцелили мотора и в SBK и MotoGP,и аз се радвам че ще има интрига щото се видя,че комбинацията Дукати+Баутиста ще създаде много главоболия на Джони Реа  Very Happy Реа каза после в интервюто-"Чувствах се,все едно съм отишъл на престрелка с нож"..  Smile Smile Smile
Активен
Страници: 1 [2]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgСтилМотоспортMotoGPТема: MotoGP 2019

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.184 секунди с 21 запитвания.