Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgСтилСкутериТема: Мотор ли е скутерът?
Страници: 1 2 [3] 4   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Мотор ли е скутерът?  (Прочетена 2697 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
phoenix
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Готин
Публикации: 1172

« Отговор #30 -: август 13, 2019, 20:52:12 »

Все тая. Не е мотоциклет, а велосипед с двигател.
Активен
бат Ицо
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: V-Strom, X-Max
Публикации: 1332

пастафариански моТурист

« Отговор #31 -: август 14, 2019, 07:19:49 »

Скутера е точно толкова мотор, колкото и всичко което е с две колела и двигател. Много ми са смешни разни "мотористи" дето ги поздравявам от скутерчето, а те се правят, че не ме виждат. Освен това с моето скутерче (Х-мах 250) се чувствам като малка нинджа в градския задръстеняк. Няма как с голям мотор да се правят такива зигзаци между колите. А ако някой се мисли на по голям мъж, че кара истински голям мотор със скорости и чака на светофара с колите, защото всички са спрели шахматно... е ами няма как да ме убеди  Very Happy Освен това се замислете как може да си поддържаш безгрешка рефлексите като лява ръка ти е веднъж съединител, веднъж задна спирачка, а да правиш обратен завой със скутер...  Very Happy Между другото когато срещна велосепидисти с дисаги да въртят педалите по съия маршрут по който аз навивам газта, винаги ги поздравявам с уважение.
Та следващия, който напише, че скутера не е мотор... да си премери чурката наистина ли е толкова голяма, колкото си мисли че е. Smile
Активен
Kunev
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: HONDA CB500 Twin
Публикации: 180

« Отговор #32 -: август 14, 2019, 10:32:51 »

А дявола ангел ли е ???
Скутера е скутер!
Мотора е мотор!
Какво толкова има да се "бистри" този въпрос не знам?
А жбата риба ли е, щото и тя плава ...
Активен
бат Ицо
ниво 5
Неактивен Неактивен

пастафариански моТурист

« Отговор #33 -: август 14, 2019, 10:37:02 »

Мотора е

... е като ч***я с другата ръка, прави различен и малко по-голям кеф, но си остава ч***я  Very Happy

Very Happy Smile
Активен
Kunev
ниво 3
Неактивен Неактивен

« Отговор #34 -: август 14, 2019, 14:47:30 »

Мотора е

Very Happy Smile

Не ми редактирай "писанките" както ти е изгодно в твоя полза ако обичаш, или махни тага за да не излиза като цитат. Това не съм го казвал!!!
Аз казах това:

Ако трябва да сравняваме мотора и скутера  със секса например, бих казал че мотора си е пълнокръвен секс, за разлика от скутера който си е просто едно самозадоволяване.
Понякога върши работа, и дори има някакъв кеф, ама не е като секса.
/Ще ме прощавате за лирическото отклонение  Smile /
Активен
phoenix
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #35 -: август 14, 2019, 14:58:54 »

Технически погледнато Дяволът е ангел, но не всички го смятат за такъв. Технически погледнато и скутерът е мотоциклет, но не всички го смятат за такъв. На мен пък ми е смешно когато поздравявам скутеристи, а те се правят, че не ме виждат Surprised Явно не се смятат за мотористи.
Активен
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: изтребител
Публикации: 4407

Ел. поща
« Отговор #36 -: август 14, 2019, 16:19:27 »

Скутера е точно толкова мотор, колкото и всичко което е с две колела и двигател. Много ми са смешни разни "мотористи" дето ги поздравявам от скутерчето, а те се правят, че не ме виждат. Освен това с моето скутерче (Х-мах 250) се чувствам като малка нинджа в градския задръстеняк. Няма как с голям мотор да се правят такива зигзаци между колите. А ако някой се мисли на по голям мъж, че кара истински голям мотор със скорости и чака на светофара с колите, защото всички са спрели шахматно... е ами няма как да ме убеди  Very Happy Освен това се замислете как може да си поддържаш безгрешка рефлексите като лява ръка ти е веднъж съединител, веднъж задна спирачка, а да правиш обратен завой със скутер...  Very Happy Между другото когато срещна велосепидисти с дисаги да въртят педалите по съия маршрут по който аз навивам газта, винаги ги поздравявам с уважение.
Та следващия, който напише, че скутера не е мотор... да си премери чурката наистина ли е толкова голяма, колкото си мисли че е. Smile
всяко супермото в града ще те направи да си говориш сам...зад него

и не само

както казах,скутера в нито една дисциплина не е най-доброто
Активен
Kunev
ниво 3
Неактивен Неактивен

« Отговор #37 -: август 14, 2019, 16:32:48 »

Ела да ме направиш смешен да видим как ще стане тая работа. Само че нека те предупредя. Карам по правилата и спазвам всичко. Изчаквам си реда и не лавирам при престрояване. Имам дебели нерви, не ми пука колко ще чакам, и пускам всички които трябва по кръстовищата. Скоростта е като на колоната когато е в границите описани от закона и указана с пътни знаци. Та, как казваш че ще ме направиш смешен ??
Активен
polkut
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: Kawasaki KLR650, Piaggio X9 250cc
Публикации: 49

Ел. поща
« Отговор #38 -: август 14, 2019, 23:40:22 »

А защо някое дете, като посегне да ми бара скутера родителите му казват “не барай на баткото мотора”, защо, като ме помолят да преместя скутера ми казват “може ли да преместиш мотора”, защо скутерите са в раздел мотоциклети подкарегория скутери?  Surprised Четох ви, мненията и се опитвам да ви разбера, ама не мога. Наистина някои хора, като че ли са дошли да си мерят пишките. Да в моторите има повече тръпка, изисква се повече концентрация и умения за да се карат. И???За мен е без значение дали си на балканче, симсон, папаки или нинджа. Уважавам и поздравявам всички на пътя. Някои хора не могат да си позволят по-хубави или просто си ги кефят тези които имат.
Активен
Oggie
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Kawasaki Vulcan 2000 Classic LT / KTM 990 Adventure
Публикации: 2875

« Отговор #39 -: август 15, 2019, 00:40:16 »

Все съм виждал хора да се борят за някакви каузи ама срещу дискриминацията на скутерите е нещо съвсем ново. Наричай си двуколесното както ти е кеф. Аз на единия си мотор викам Прасчо а другия е Козата сега за животни ли да ги обявя.  Измисли му някакво име на тоя скутер ама да му съответства на пола и го питай като какъв се самоопределя. Сядате някой ден в гаража на саме и очи във фар провеждате един мъжки разговор. Ако каже мотор съм да каже какъв е пистак, голтак, бръснарски стол .... и да се свършва с тая драма.
Активен
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: изтребител
Публикации: 4407

Ел. поща
« Отговор #40 -: август 15, 2019, 05:16:37 »

Ела да ме направиш смешен да видим как ще стане тая работа. Само че нека те предупредя. Карам по правилата и спазвам всичко. Изчаквам си реда и не лавирам при престрояване. Имам дебели нерви, не ми пука колко ще чакам, и пускам всички които трябва по кръстовищата. Скоростта е като на колоната когато е в границите описани от закона и указана с пътни знаци. Та, как казваш че ще ме направиш смешен ??
скоро сам ще разбереш,че тия правила са опасни за теб и не ти е опция да ги спазваш.Дано го преживееш безболезнено това откритие
Активен
mikluho
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha V-max 1200
Публикации: 366

Vmax owner

« Отговор #41 -: август 15, 2019, 07:19:37 »

Цитат

и не само..........

Мммммдаа  Very Happy
Който е имал възможност да се качи на супермото ще знае това!

Активен
бат Ицо
ниво 5
Неактивен Неактивен

пастафариански моТурист

« Отговор #42 -: август 15, 2019, 08:39:54 »

и не само

както казах,скутера в нито една дисциплина не е най-доброто

Айде не се прави! Теб те знаем, че ако не те удряха колената по визьора и ти щеше да караш скутерче. Кажи ми в дисциплината каране по джапанки до супера да напазариш една количка манджа и да я скриеш под седалката как се всключва супермотото? Да не говорим из локвите. Very Happy

Кунев, най ми са смешни тези дето се редят барабар с колите по светофарите. Идеята да караш две колела в града е именно да не чакаш по светофарите. Трафика и без това е толкова натоварен, че е излишно един мотор да заема място за цяла кола на светофара.
Активен
Kunev
ниво 3
Неактивен Неактивен

« Отговор #43 -: август 15, 2019, 09:41:53 »

В моят град трафик няма. Е, само малко по обяд, ама аз тогава съм в състояние на душевна и физическа ленност и гледам да не излизам по слънцето ...  Very Happy  Very Happy  Smile
А относно мястото, мисля че както имам еднакви /почти/ задължения, имам и еднакви /почти/ права, така че ще чакат и толкова. А ако на някой "му е малка" и не може да чака - моля, да заминава и да си я дърпа /белким порасне/ Аз проблеми не искам.
Активен
phoenix
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #44 -: август 15, 2019, 13:44:15 »

Кънев, да те питам, когато паркираш в синя зона, ако имате такава, де, плащаш ли си престоя с мотора?
Активен
Страници: 1 2 [3] 4   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgСтилСкутериТема: Мотор ли е скутерът?

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.193 секунди с 21 запитвания.