Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgСтилOff-Road (Модератор: RODRIGUEZ)Тема: BMW R1150 GS/2005 - мнение?
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 20   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: BMW R1150 GS/2005 - мнение?  (Прочетена 18271 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Vladi4
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: 50сс, 150сс, 175сс, 250сс, 350сс, 750сс, 850сс и сега BMW R 1100 GS
Публикации: 1305

Директор на ветрови превал.

Ел. поща
« Отговор #240 -: февруари 10, 2019, 21:43:26 »

Моят няма АБС. Никакви екстри няма. Със сигурност ще излезе с VIN номера, защото в БМВ водят много точно документацията си, но аз самият не съм се интересувал за това. Very Happy
Активен
evilution
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki
Публикации: 2343

« Отговор #241 -: февруари 10, 2019, 22:04:13 »

Моят няма АБС. Никакви екстри няма. Със сигурност ще излезе с VIN номера, защото в БМВ водят много точно документацията си, но аз самият не съм се интересувал за това. Very Happy

Искаш да кажеш, че сменяш масла и правиш всичката поддръжка само в официален сервиз?
Активен
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Vърховен Транспортер и... червен...
Публикации: 5749

Толкова бавно,че да те видят!

Ел. поща
« Отговор #242 -: февруари 10, 2019, 23:45:48 »

Според Коко информацията в тефтера ти ще излезе при дълъра по VIN на мотора. ABS има ли мотора ти?

Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Така не съм се смял скоро...
БМВ са голямата работа и страшна технология, направо граничеща с шесто чувство..., може пък и да излезе Surprised Sad Smile Smile Smile
Активен
Vladi4
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: 50сс, 150сс, 175сс, 250сс, 350сс, 750сс, 850сс и сега BMW R 1100 GS
Публикации: 1305

Директор на ветрови превал.

Ел. поща
« Отговор #243 -: февруари 11, 2019, 08:14:20 »

Искаш да кажеш, че сменяш масла и правиш всичката поддръжка само в официален сервиз?

"Официалният сервиз" за моето БМВ е у дома в гаража ми. Very Happy
Активен
evilution
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #244 -: февруари 11, 2019, 08:50:54 »

И от BMW тайно идват и ти преписват тетрадката в тяхната база.
Активен
KokoVmaxa
............ няма вечен кеф!
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: със две свещи
Публикации: 2120

- " RBT Custom motors " -

231941703
WWW Ел. поща
« Отговор #245 -: февруари 12, 2019, 10:57:59 »

Тва най-ми е трагично и жалко , като някой почне да се прай на олигофрен  Surprised Surprised Surprised
 - За да Има инфо , трябва да е в Официален сервиз ( за да излезе инфото само при проверка по VIN ) - прочетете внимателно какво съм ви написал преди полемиките в стил Дете с Даунсиндром , когато пуснеш проверка по VIN си правиш изводите , а минусите са за продавача ( BTW - при японските проверка по VIN - това яде ли се ? или се пие ? )
 - Когато се закупува БМВ и се закачи на Диагностика (силно препоръчително за потенциалните собственици ) - всичко си Излиза , без значение какво си мисли продавача , имал съм случаи дори , когато Собственика на мотора се чуди как и от къде съм разбрал , че преди 4 години е имал изгоряла крушка на стопа............ е да това важи само за моделите след 2002г
 - Когато мотоциклета е Обслужван правилно с правилното оборудване - то това се е отразило поне най-малкото в неговият компютър , и дори след това  да отиде в Официален сервиз , автоматично му се попълва в базата данни
 - Ако моторът е след 2002г и има манипулация на Километража и това се вижда на Диагностиката ( при покупка ;) )

Темата реално е прекалено обширна , и ако започна да обеснявам , някой пак ще реши че съм седнал реклама да си правя - реклама не ми трябва , Нямам Капацитет дори за количеството работа което имам към момента , а сезона тепърва се очаква да започва ............. вече работя на седмици напред по записване , и познай , БМВ-истите още не са започнали да се събуждат за обслужване  Surprised
Активен
evilution
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #246 -: февруари 12, 2019, 14:33:55 »

Значи можело да се налее информация в компютъра, ако се обслужва мотора на място, на което имат въпросната апаратура. После ако мине през официален сервиз, тия данни се вкарват в базата на дилърите.
Колко беше трудно да го обясниш? Би било полезно за хората, които са решили да си купят БМВ.
Активен
apollo11
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: TDM (900)
Публикации: 3115

Ел. поща
« Отговор #247 -: февруари 12, 2019, 16:05:39 »

Значи можело да се налее информация в компютъра, ако се обслужва мотора на място, на което имат въпросната апаратура. После ако мине през официален сервиз, тия данни се вкарват в базата на дилърите.
Колко беше трудно да го обясниш? Би било полезно за хората, които са решили да си купят БМВ.
Вие щото се дрязгате постоянно, та си изпуснал това му твърдение..
П.с.
Същото е и чро Мерцедес (по е товарните) още от 2000г
Активен
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Vърховен Транспортер и... червен...
Публикации: 5749

Толкова бавно,че да те видят!

Ел. поща
« Отговор #248 -: февруари 12, 2019, 18:30:58 »

Аааа,така ли билооо...
Пък аз точно почнах да се навивам и разглеждам разни BMW-та в немски, английски и италиански сайтове. Пък ти сега уби всичко детско в мен..Няма да си купувам BMW.... Ще си остана с по-сигурното -япончето! Very Happy
Активен
SimonX
Agent Orange
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: 472.5, RD07, FLSTS
Публикации: 961

« Отговор #249 -: февруари 12, 2019, 22:26:14 »

Винаги съм си оБЕСнявал, че бедуините дето сменят масло на BMW  са т(р)айно свързани с Щази, и че рано или късно ще ми извадят ноктите без упойка от Гестапо, задето пиша в тази тема.

Те теА мотори бетер от фесбока дейба...

БЕСна работа.
Активен
IBenchev
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: XX
Публикации: 268

« Отговор #250 -: февруари 12, 2019, 22:32:25 »

Да вземеш да се спреш, а?!
Искаш ли?
Активен
phoenix
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Готин
Публикации: 1168

« Отговор #251 -: февруари 12, 2019, 22:55:39 »

Сега да не вземете и на мотори да се обиждате Surprised
Активен
madbatt
Чукча не моторист, чукча форумист!
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: горска пръчка
Публикации: 780

No cop - no problem.

« Отговор #252 -: февруари 12, 2019, 23:42:10 »

Малко не е по темата, амааа:
@KokoVmaxa, явно вече не е мод. @IBenchev - ако позволите  rulez1
 - Вие ли сте новия?
 - какво БМВ, имате?
« Последна редакция: февруари 12, 2019, 23:46:12 последно от madbatt » Активен
KokoVmaxa
............ няма вечен кеф!
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: със две свещи
Публикации: 2120

- " RBT Custom motors " -

231941703
WWW Ел. поща
« Отговор #253 -: февруари 13, 2019, 11:21:10 »

Малко не е по темата, амааа:
 - какво БМВ, имате?

таака е - и ми стана интересно - ВИЕ какво Имате ? Имали сте ? Ремонтирали сте ? Снимали сте се с някакво ?
Активен
SimonX
Agent Orange
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: 472.5, RD07, FLSTS
Публикации: 961

« Отговор #254 -: февруари 13, 2019, 14:52:58 »

"В гаража ми няма Беемве, нямам даже и гарааааж"

Нямали сме, не сме се и снимали, нито ремонтирали, той Вес затова попита, и е добре че Гнома и Владич обясниха.

Аз имам едно на снимка, ама снимката е без мен.

Ще можеш ли да му направиш диагностика по нея или не си инвестирал в такъв софтуер още?

Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 20   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgСтилOff-Road (Модератор: RODRIGUEZ)Тема: BMW R1150 GS/2005 - мнение?

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.159 секунди с 21 запитвания.