Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратMoТoТуризъмKлуб пътешественик (Модератор: Tonyco)Тема: Дългият път до Сахара (2018)
Страници: 1 [2]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Дългият път до Сахара (2018)  (Прочетена 7805 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
FozY
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: www.sites.google.com/site/fozysite/home
Публикации: 1252

R1200GSA; XVS650

WWW Ел. поща
« Отговор #15 -: януари 31, 2019, 09:57:13 »

Аплаузи и от моя страна
 rulez1 apl rulez2
Активен
forry
Freerider
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: скутерче
Публикации: 933

fory_underground@abv.bg forry
Ел. поща
« Отговор #16 -: януари 31, 2019, 11:52:16 »

Дочетох го с удоволствие! Още веднъж благодарности за труда да споделиш пътешествието си с нас!
     За Мароко, мисля казах по-горе какво мисля! Често се сещам и се чудя дали да не "отскоча" отново дотам (не с мотор или кола, а по въздух по-скоро), но сякаш...не ме грабва! Маракаеш, както и ти отбелязваш си струва да се посещава отново и отново, за Сахара две мнения няма, но виж за хората...май по-добре да замълча... Апропо, аз бях с кола с местна регистрация, та поне с камъни не са ме замярали дечурлигата, но мисля, че напрежението от цялата "цигания" там дава превес на негативното ми отношение към тази страна! И не е защото хората са бедни (и в голяма част от Турция живеят много бедни хора - знаеш, ходил си, но такова отношение аз поне не съм случвал!). Като цяло животът е твърде кратък, а финансите ми твърде ограничени, за да си позволя "лукса" да посещавам места, които не ми носят пълна наслада на душата...
Активен
BoneCollector
VT1100C '94
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 641

Loud pipes save lifes

« Отговор #17 -: февруари 02, 2019, 18:36:25 »

Радвам се, че ви е харесал.

Фори, за хората ще се присъединия към мълчанието ти, макар и да срещнах и хубави хора там. За останалото си напълно прав, но пусто любопитство  Very Happy
Активен
Страници: 1 [2]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратMoТoТуризъмKлуб пътешественик (Модератор: Tonyco)Тема: Дългият път до Сахара (2018)

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.082 секунди с 21 запитвания.