Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Страници: 1 [2]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Избор на 'първи' мотор  (Прочетена 5396 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
ildivvy
Suzuki GSX 750 fen forever !
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda CBR600F4i Sport 07',Aprilia Pegaso 650ie 03'
Публикации: 3483

« Отговор #15 -: януари 19, 2019, 13:33:42 »

Off-topic:  Тази тема накрая трябва да я заключат, да я обявят за нещо като образец/еталон и да я залепят някъде най-отгоре! Просто, от космоса си личи как, когато хора,които знаят какво искат/търсят и други,които знаят какво говорят/правят могат да направят 'диалог/тема',нямаща нищо общо с другите,десетки подобни,по търсене на мотор! Дори мнението на Тонката (Гроби),който е много далеч от подобен клас мотори е супер точно  и адекватно! Друго си е при разговор на хора,които са на 'една вълна"!

П.П. Ако трябва, накрая, нека поста ми да се коригира/изтрие,ако трябва,за да остане темта "кристално" чиста!
Активен
KokoVmaxa
............ няма вечен кеф!
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: със две свещи
Публикации: 2088

- " RBT Custom motors " -

231941703
WWW Ел. поща
« Отговор #16 -: януари 22, 2019, 09:46:16 »

........ aбе аз пък нали съм си тъп и искам да попитам:

Андро - ти как така хем искаш мотор за разходка , хем да е R/RR........... ??

** Предположение 1: - някак си ти се иска да запазиш "рацерския" дух докато преминаваш в "пенсия"
 *** Предположение 2: - Някак си вече си се пенсионирал , ама не ти се иска да си го признаеш
 **** Предположение 3: - Още не си си изяснил сам за себе си какво точно смяташ че искаш........... от мотора или от себеси ?

Ей ги и мойте 5 лева :
 Те такава бира нема - хем хем не съм чувал ........... аз щото ми станаха Работите (ангажиментите) прекалено много стигнах до извода , че е хубаво да имам един мотор за по пътя , ама да е такъв дето да ми прави кефа , но да не Предизвиква способноста ми да се контролирам ( леконравен съм и се подавам лесно на глупости ) а във същото време да ми позволява , леко да си начесвам крастата за скорост и т.н. а също така и да ми е удобно да си направя трипче от 500-1000км и да си прекарам приятен уийкенд с приятели ( багаж и други нужди за човек в зряла възраст с разни прищявки дето не му се седи в екип цял ден ......... ленът ме влече ако ме разбираш ) е повярвай ми тука R-ките губят
 Имам уникален S1000RR който НЕДОКОСВАМ именно поради тази причина - като дете пред кутия бонбони - ако я докоснеш всичко приключва , затова си купих F800S ........ това е моторче което усъвместява до известна степен Пътешественика и Шосейният спортист ( така да се каже харесахме се взаимно при това много ) той не ме изкушава да прекрачвам границата на разума , а аз от своя страна го оценявам и му предоставям възможноста да ме заведе до невероятни места със страхотни маршрути , където той не се чувства малък , слаб или бавен заедно със "спортните" батковци от "рейсинговия" клас , дори .............  Smile Smile Smile обичам да гледам как "рацерите" го оглеждат когато пристигнат.........
 Другата страна на монетата Големия Адреналин - напоследък масово явление , един ЕВТИН ТРАК Дей Байк ( Ф2/Ф3 и яко чесане на крастата ) аз си направих един не много евтин вариант с една Италианска Дукеса......... но това си е Мотора ми за пенсия , някак си имам прекалено много неща на главата вече за да си позволя да се гоня с часовника върху най-добрия мотоциклет , вече е колкото до начесване на крастата , можем го все още , иска ми се при това много ......... но някак като седна и като попремисля си повтарям , седни си на гъза има много неща които на теб чакат.
 Не че поне веднъж седмично не ми минава през ума да изкарам S-ката и да раздавам и задавам яко............. е да де ама за нея ли да мисля , за мене ли , или да си правя кефа.....

Надявам се това да ти даде нова светлина при един по различен поглед над нещата.
 Успех в избора и следя с интерес.
« Последна редакция: януари 22, 2019, 09:48:36 последно от KokoVmaxa » Активен
phoenix
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Готин
Публикации: 1085

« Отговор #17 -: януари 22, 2019, 20:52:36 »

Андро по едно време имаше един гараж с мотори. Все някой не остана ли дето да върши работа Surprised
Активен
Andrei
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 1062

немам немам немам
« Отговор #18 -: февруари 12, 2019, 20:52:32 »

Андро продължава да има гараж с мотори и други ненужни неща...на които все не им идва времето. Искам напълно стоков мотоциклет (с оригиналните инструменти  Smile) за малки трипчета и 'къс' туризъм....като все се надявам по-старите спорт мотори да това което искам.

та

** Предположение 1: - някак си ти се иска да запазиш "рацерския" дух докато преминаваш в "пенсия"

мисля че това

*** Предположение 2: - Някак си вече си се пенсионирал , ама не ти се иска да си го признаеш

чак толко не съм го одъртил

**** Предположение 3: - Още не си си изяснил сам за себе си какво точно смяташ че искаш........... от мотора или от себеси ?

всичко ми е ясно - искам да направя всичко...чопър, пистов, турбо, ретро, бъги, дрифт, джип..трактор и т.н....ма се визда че нема да ми стигне живота Smile

Активен
Andrei
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 1062

немам немам немам
« Отговор #19 -: април 30, 2019, 19:42:01 »

Някога си бях казал, че като се почувствам стар ше си взема чопър...и понеже Коко ме депресира, че съм го одъртил, си взех бобър...не знаех, че Каджива правят чопъри ма те го те:

Има малко работа по него, ма го взех ефтино
« Последна редакция: април 30, 2019, 19:43:33 последно от Andrei » Активен
Alexander3dartwork
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: CBF500 / Bros
Публикации: 1558

« Отговор #20 -: април 30, 2019, 19:53:31 »

..не знаех, че Каджива правят чопъри ма те го те:

Не се гъбаркай с нас ами пусни си отделна тема Андрей !!!! Няма го криеш това интересно нещо дето си го захванал да не ставаме на кълбета  boxing boxing boxing
Активен
Страници: 1 [2]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратЗа начинаещия МоТо-Форумист!Тема: Избор на 'първи' мотор

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.116 секунди с 21 запитвания.