Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Страници: 1 [2]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Избор на 'първи' мотор  (Прочетена 4022 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
ildivvy
Suzuki GSX 750 fen forever !
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda CBR600F4i Sport 07',Aprilia Pegaso 650ie 03'
Публикации: 3416

« Отговор #15 -: януари 19, 2019, 13:33:42 »

Off-topic:  Тази тема накрая трябва да я заключат, да я обявят за нещо като образец/еталон и да я залепят някъде най-отгоре! Просто, от космоса си личи как, когато хора,които знаят какво искат/търсят и други,които знаят какво говорят/правят могат да направят 'диалог/тема',нямаща нищо общо с другите,десетки подобни,по търсене на мотор! Дори мнението на Тонката (Гроби),който е много далеч от подобен клас мотори е супер точно  и адекватно! Друго си е при разговор на хора,които са на 'една вълна"!

П.П. Ако трябва, накрая, нека поста ми да се коригира/изтрие,ако трябва,за да остане темта "кристално" чиста!
Активен
KokoVmaxa
............ няма вечен кеф!
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: със две свещи
Публикации: 1984

- " RBT Custom motors " -

231941703
WWW Ел. поща
« Отговор #16 -: януари 22, 2019, 09:46:16 »

........ aбе аз пък нали съм си тъп и искам да попитам:

Андро - ти как така хем искаш мотор за разходка , хем да е R/RR........... ??

** Предположение 1: - някак си ти се иска да запазиш "рацерския" дух докато преминаваш в "пенсия"
 *** Предположение 2: - Някак си вече си се пенсионирал , ама не ти се иска да си го признаеш
 **** Предположение 3: - Още не си си изяснил сам за себе си какво точно смяташ че искаш........... от мотора или от себеси ?

Ей ги и мойте 5 лева :
 Те такава бира нема - хем хем не съм чувал ........... аз щото ми станаха Работите (ангажиментите) прекалено много стигнах до извода , че е хубаво да имам един мотор за по пътя , ама да е такъв дето да ми прави кефа , но да не Предизвиква способноста ми да се контролирам ( леконравен съм и се подавам лесно на глупости ) а във същото време да ми позволява , леко да си начесвам крастата за скорост и т.н. а също така и да ми е удобно да си направя трипче от 500-1000км и да си прекарам приятен уийкенд с приятели ( багаж и други нужди за човек в зряла възраст с разни прищявки дето не му се седи в екип цял ден ......... ленът ме влече ако ме разбираш ) е повярвай ми тука R-ките губят
 Имам уникален S1000RR който НЕДОКОСВАМ именно поради тази причина - като дете пред кутия бонбони - ако я докоснеш всичко приключва , затова си купих F800S ........ това е моторче което усъвместява до известна степен Пътешественика и Шосейният спортист ( така да се каже харесахме се взаимно при това много ) той не ме изкушава да прекрачвам границата на разума , а аз от своя страна го оценявам и му предоставям възможноста да ме заведе до невероятни места със страхотни маршрути , където той не се чувства малък , слаб или бавен заедно със "спортните" батковци от "рейсинговия" клас , дори .............  Smile Smile Smile обичам да гледам как "рацерите" го оглеждат когато пристигнат.........
 Другата страна на монетата Големия Адреналин - напоследък масово явление , един ЕВТИН ТРАК Дей Байк ( Ф2/Ф3 и яко чесане на крастата ) аз си направих един не много евтин вариант с една Италианска Дукеса......... но това си е Мотора ми за пенсия , някак си имам прекалено много неща на главата вече за да си позволя да се гоня с часовника върху най-добрия мотоциклет , вече е колкото до начесване на крастата , можем го все още , иска ми се при това много ......... но някак като седна и като попремисля си повтарям , седни си на гъза има много неща които на теб чакат.
 Не че поне веднъж седмично не ми минава през ума да изкарам S-ката и да раздавам и задавам яко............. е да де ама за нея ли да мисля , за мене ли , или да си правя кефа.....

Надявам се това да ти даде нова светлина при един по различен поглед над нещата.
 Успех в избора и следя с интерес.
« Последна редакция: януари 22, 2019, 09:48:36 последно от KokoVmaxa » Активен
phoenix
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Готин
Публикации: 895

« Отговор #17 -: януари 22, 2019, 20:52:36 »

Андро по едно време имаше един гараж с мотори. Все някой не остана ли дето да върши работа Surprised
Активен
Andrei
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 1061

немам немам немам
« Отговор #18 -: февруари 12, 2019, 20:52:32 »

Андро продължава да има гараж с мотори и други ненужни неща...на които все не им идва времето. Искам напълно стоков мотоциклет (с оригиналните инструменти  Smile) за малки трипчета и 'къс' туризъм....като все се надявам по-старите спорт мотори да това което искам.

та

** Предположение 1: - някак си ти се иска да запазиш "рацерския" дух докато преминаваш в "пенсия"

мисля че това

*** Предположение 2: - Някак си вече си се пенсионирал , ама не ти се иска да си го признаеш

чак толко не съм го одъртил

**** Предположение 3: - Още не си си изяснил сам за себе си какво точно смяташ че искаш........... от мотора или от себеси ?

всичко ми е ясно - искам да направя всичко...чопър, пистов, турбо, ретро, бъги, дрифт, джип..трактор и т.н....ма се визда че нема да ми стигне живота Smile

Активен
Страници: 1 [2]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратЗа начинаещия МоТо-Форумист!Тема: Избор на 'първи' мотор

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.045 секунди с 20 запитвания.