Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Страници: 1 ... 9 10 [11]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: ГО на МПС или ГО на водача ???????  (Прочетена 13478 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
evilution
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki
Публикации: 2347

« Отговор #150 -: януари 24, 2019, 13:46:32 »

Разширяването на обхвата на правоимащите не е в полза на застрахователите. За застрахователите това са повече разходи.
За застрахователите не е проблем това, че не си си застраховал колата. ГФ покрива щетите, не застрахователите. После ще те съди ГФ и ще плащаш цял живот.
Активен
gogomen72
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Мотор: MZ ETZ 150
Публикации: 78

Ел. поща
« Отговор #151 -: януари 24, 2019, 14:24:24 »

Едно голямо парче от пая им взеха като приеха МПС което не се движи да може да е без ГО.Колко грешни пари вземаха не е истина.А за ГФ колко пък коли се ДВИЖАТ без ГО?Според мен са пренебрежимо малък процент.
Активен
evilution
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki
Публикации: 2347

« Отговор #152 -: януари 24, 2019, 15:12:28 »

е тук повдигна най-важния въпрос,който никой не задава Smile Smile Smile Smile

защо плащаме за застраховка,а получаваме тея лайна

сравнявате цените с други държави,ама в Италия и Англия застраховките покриват щетите далеч по-добре от нашето каско например.а не е като да си нямат каско.
предполагам,че и по другите места е така

до сега беше,нищо не плащаш и нищо не получаваш,ама са си е направо анален секс без вазелин

Аз за това ги съдих. Искаха да ми платят 520 или 540лв, и да спра на жена ми мотора от движение, понеже това били 75% от стойността му. Не знам защо решиха да го смятат по някаква формула, по която излиза, че струва под 1000лв.
Ако ми бяха платили 1500лв, нямаше да ги съдя. Накрая с разходите им излезе 4500 сигурно. Само лихвите бяха над сумата, която искаха да ми платят, повече от 1000лв адвокатски хонорари, такса за изпълнително производство, понеже ги пуснах през ЧСИ, нищо че щяха да ми ги дадат доброволно. Та прав си, без вазелин беше. Но не бях аз от грешната страна.
Активен
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: изтребител
Публикации: 4407

Ел. поща
« Отговор #153 -: януари 25, 2019, 01:08:31 »

Аз за това ги съдих. Искаха да ми платят 520 или 540лв, и да спра на жена ми мотора от движение, понеже това били 75% от стойността му. Не знам защо решиха да го смятат по някаква формула, по която излиза, че струва под 1000лв.
Ако ми бяха платили 1500лв, нямаше да ги съдя. Накрая с разходите им излезе 4500 сигурно. Само лихвите бяха над сумата, която искаха да ми платят, повече от 1000лв адвокатски хонорари, такса за изпълнително производство, понеже ги пуснах през ЧСИ, нищо че щяха да ми ги дадат доброволно. Та прав си, без вазелин беше. Но не бях аз от грешната страна.
е да ама аз за един фар на кола колко да ги съдя Surprised Surprised Surprised

платиха ми го дори под стойноста на един втора ръка
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратЗакони, Данъци, Застраховки, ТаксиТема: ГО на МПС или ГО на водача ???????

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.121 секунди с 20 запитвания.