Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgСтилOff-Road (Модератор: RODRIGUEZ)Тема: Yamaha YZ 250 въпроси
Страници: [1]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Yamaha YZ 250 въпроси  (Прочетена 1262 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Нешо Геровски
ниво 3
Неактивен Неактивен

Публикации: 154

Ел. поща
« -: декември 09, 2018, 22:17:47 »

Колеги Не успях да се регистрирам във Офроуд бг, че тая глупавата проверка робот ли си или не си не им работи затова реших да си задавам въпросите тука. Дано има заинтересувани да водим няква дискусия която да е полезна и на други Та на първо време въпроса
ми е Откъде мога да си купувам оригинални части за ямахата в БГ мотора е Yamaha yz 250 2002 година. Имат ли все още в наличност и предлагат ли дистрибуторите части за толкова стари мотори?
Активен
Нешо Геровски
ниво 3
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #1 -: декември 13, 2018, 20:04:16 »

Ако някой се притеснява че може да се направи реклама на търговците. Проблема по точно ми е следния. Биелата която е монтирал предишния собственик на мотора е била от най-фалшивите счупи се и сега ми трябват
 два картера.. Surprised
Интересуват ме два въпроса ?
Кой е официалния дистрибутор на Ямаха или части за Ямаха за България и ще имат ли в наличност картери за модел 2002
И тъй като съм наясно че цените ще са космични за всеки случай се порових и намерих картери втора ръка но проблема е че
единия левия е за модел 2001 година,а десния 2000 година. Писах на продавачите и двамата ми отговориха едно и също
 че картерите щяли да си паснат.  Sad и са същите като за модел 2002
Възможно ли е да е така или само гледат да си продадат стоката.....??? Моля помогнете със съвет..
« Последна редакция: декември 13, 2018, 20:11:56 последно от Нешо Геровски » Активен
Kris_inc
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha TDM 900
Публикации: 274

Ел. поща
« Отговор #2 -: декември 14, 2018, 09:44:38 »

Това са дилърите:
https://www.yamaha-motor.eu/bg/bg/, https://www.yamahabox.com/.

Частите няма да са в наличност, почти всичко извън масла, филтри и свещи е на поръчка, която е около седмица.
Активен
Нешо Геровски
ниво 3
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #3 -: декември 14, 2018, 10:35:27 »

Благодаря...........А иначе от инфото което намирам във нета картерите за YZ 250 от 2000 г до 2015 са едни и същи
Възможно ли е да е така???
« Последна редакция: декември 14, 2018, 10:53:09 последно от Нешо Геровски » Активен
Kris_inc
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha TDM 900
Публикации: 274

Ел. поща
« Отговор #4 -: декември 14, 2018, 14:27:17 »

https://www.motorcyclespareparts.eu/en/yamaha-parts/2002-yz250-off-road

Тук си намираш частта която търсиш, цъкваш на парт номера и ти показва за кои модели и години е съвместима.
Активен
Нешо Геровски
ниво 3
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #5 -: декември 14, 2018, 23:30:15 »

Успях да купя картери втора ръка изгодно за модел 2006г дано станат.  Крис... благодаря ти за помощта все пак  Very Happy

Някой ползвал ли е това 2Т масло ? -NILS OIL DUO SYNT 2T

Междудругото извинявам се на колегите които не се интересуват от кросови мотори ако ги отекчавам със въпросите си. Опитвам се да се регистрирам във Офроуд бг но не им работи нещо проверката
човек или си или си Artificial Intelligence Very Happy
« Последна редакция: декември 15, 2018, 00:02:04 последно от Нешо Геровски » Активен
Страници: [1]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgСтилOff-Road (Модератор: RODRIGUEZ)Тема: Yamaha YZ 250 въпроси

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.046 секунди с 20 запитвания.