Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Страници: 1 ... 30 31 [32] 33   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Избор на първи мотор  (Прочетена 39012 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
VRSC Fan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha
Публикации: 1459

Fly or Die

Ел. поща
« Отговор #465 -: август 08, 2019, 14:54:31 »

Защото ми е бавен на завоите и ми умаля за половин сезон.
Освен това 1000-ките са по-добри при екстремно спиране.

Да кажеш,че ти е умалял на магистралата да..ама на завоите..  Surprised Аз карах 600сс 100кс гол мотор/продадох го преди дни/на право нямаше душа да върви/220-230/ама по завоите не се е дал на никой..вървеше си с 200кс мотори съвсем добре..Лека верига,пиньони отпред-отзад,генерация яка..  Smile Продадох го, защото го карах със заварена газ нонстоп и си беше мъка..
Такъв мотор ти трябва на теб,не 1000сс писта...

Колегите, за затварянето на гумите...мноого трябва да пиша,па лееко ме мързи..  Very Happy
Активен
Skywlak
Георги
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha XJ 600 s Yamaha TDM 900
Публикации: 2152

бавно с усмивка :-)

Ел. поща
« Отговор #466 -: август 08, 2019, 15:15:11 »

Колегите, за затварянето на гумите...мноого трябва да пиша,па лееко ме мързи..  Very Happy

Цялата веселба развали

п.п. Продължавам да си мисля че 600сс не й е умалял, а сега тайничко ни се смее как клъвнахме на нейното подмятане Smile
Активен
ildivvy
Suzuki GSX 750 fen forever !
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda CBR600F4i Sport 07',Aprilia Pegaso 650ie 03'
Публикации: 3502

« Отговор #467 -: август 08, 2019, 18:09:36 »

Може би наистина е усетила,че Бандит-а няма добри спирачки...и само това е вярно в цялото и 'изказване'? В този ред на мисли,не само 'пистовите 1000-ки' имат добри спирачки!

П.П. Да направим залози за истинските причини за продажба на така дълго търсения мотор!
Активен
ildivvy
Suzuki GSX 750 fen forever !
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda CBR600F4i Sport 07',Aprilia Pegaso 650ie 03'
Публикации: 3502

« Отговор #468 -: август 08, 2019, 18:15:30 »

Да кажеш,че ти е умалял на магистралата да..ама на завоите..  Surprised Аз карах 600сс 100кс гол мотор/продадох го преди дни/на право нямаше душа да върви/220-230/ама по завоите не се е дал на никой..вървеше си с 200кс мотори съвсем добре..Лека верига,пиньони отпред-отзад,генерация яка..  Smile Продадох го, защото го карах със заварена газ нонстоп и си беше мъка..
Такъв мотор ти трябва на теб,не 1000сс писта...

А  Sad! Какво направи бе адашче? Какво ще търсиш сега?
Активен
phoenix
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Готин
Публикации: 1253

« Отговор #469 -: август 08, 2019, 20:43:22 »

Вчера се загледах на паркинга до къде стъпват на гумите моят и на един колега моторът, докато са подпрени на страничните стойки. Моят е със задна гума 130/90 - 17, а онзи е с нещо от рода на 160(70)/50 - 17. Не съм я гледал специално, но е доста по-широка и доста по-ниска от моята. Та неговата беше опряла на ръб, а моторът му стоеше по-изправен от моя. На моя има към 3 санта до ръба. Ако моя го сваля до ръба, гардовете ще се суркат по асфалта. Никога не ми се е налагало, щото и така си вземам завоите Surprised Та с две думи, това със затварянето на гумата не винаги е някаква мярка за майсторство в завоите. Особено при по-широки гуми.
Активен
Grobarq
ниво 5
Активен Активен

Мотор: Vърховен Транспортер и... червен...
Публикации: 5784

Толкова бавно,че да те видят!

Ел. поща
« Отговор #470 -: август 08, 2019, 21:40:11 »

Колко лесно може да върже една хубава жена някой мъж, че даже няколко Very Happy
Не е бременна, причината е друга...
Лошото е, че готов мотор за жена трудно пак ще намери...

А за завиването или го можеш или не, но си зависи и от мотора и колко си го овладял Very Happy
Активен
VRSC Fan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha
Публикации: 1459

Fly or Die

Ел. поща
« Отговор #471 -: август 08, 2019, 22:02:36 »

А  Sad! Какво направи бе адашче? Какво ще търсиш сега?

Адаш,вече съм го намерил..до края на месеца трябва да е при мен  Very Happy Няма да изневеря на марката  Smile

Вчера се загледах на паркинга до къде стъпват на гумите моят и на един колега моторът, докато са подпрени на страничните стойки. Моят е със задна гума 130/90 - 17, а онзи е с нещо от рода на 160(70)/50 - 17. Не съм я гледал специално, но е доста по-широка и доста по-ниска от моята. Та неговата беше опряла на ръб, а моторът му стоеше по-изправен от моя. На моя има към 3 санта до ръба. Ако моя го сваля до ръба, гардовете ще се суркат по асфалта. Никога не ми се е налагало, щото и така си вземам завоите Surprised Та с две думи, това със затварянето на гумата не винаги е някаква мярка за майсторство в завоите. Особено при по-широки гуми.

Ам аз като карах Найтхоука беше със 130 отзад..затварях си я до ръба без проблеми..степенката ми стържеше чат-пат..  Smile
С FZ-то гумите ги затварям с жената отзад... та искам да кажа,че е въпрос на стил на каране..  Very Happy
Иначе да си бърз в завоите не значи само да затваряш гумата..За да си бърз трябва да изнесеш центъра на тежестта извън мотора,и това ти позволява мотора да е по изправен в завоя и следователно по-бърз..  Very Happy.
« Последна редакция: август 08, 2019, 22:13:16 последно от VRSC Fan » Активен
stan4o_12
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 1891

« Отговор #472 -: август 08, 2019, 22:33:40 »

С FZ-то гумите ги затварям с жената отзад...
тежите повече,нормално.

.За да си бърз трябва да изнесеш центъра на тежестта извън мотора,и това ти позволява мотора да е по изправен в завоя и следователно по-бърз..  Very Happy.

Демек  Very Happy

Маркез и той ги взема завоите
« Последна редакция: август 08, 2019, 22:37:40 последно от stan4o_12 » Активен
HondaPBR125
Nakamichi
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 1166

Ел. поща
« Отговор #473 -: август 09, 2019, 08:55:47 »

Тия обсъждания за изнасянето на тялото в завой са направо...   Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Активен
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: изтребител
Публикации: 4480

Ел. поща
« Отговор #474 -: август 09, 2019, 10:21:51 »

с двама по-лесно се затваря гумата

и аз съм се чудил,викам си-уж гледам да не летя,па то...

но после по същите завои сам,даже малко по-бързо и пак не стига ръба

та натоварен или с втори човек,не се брои Smile Smile Smile Smile Smile

освен това,да затвориш 130 гума,не е същото като да затвориш 200

това с гумите си го гледаме на пистарките,щото са с що годе еднакви гуми по размер и профил.при другите типове мотори е съвсем различно
Активен
Serpentine
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki Bandit 600 S
Публикации: 143

« Отговор #475 -: август 09, 2019, 10:29:53 »

Може би наистина е усетила,че Бандит-а няма добри спирачки...и само това е вярно в цялото и 'изказване'? В този ред на мисли,не само 'пистовите 1000-ки' имат добри спирачки!

П.П. Да направим залози за истинските причини за продажба на така дълго търсения мотор!

Направете си анкета  Very Happy

Лошото е, че готов мотор за жена трудно пак ще намери...

Седнах аз на пистарката... ами, ниска, къса, лека, на размери точно като за мен.
Освен това спира добре, ускорява още по-добре, за завоите ясно.   Smile
Активен
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: изтребител
Публикации: 4480

Ел. поща
« Отговор #476 -: август 09, 2019, 10:31:39 »

Направете си анкета  Very Happy

Седнах аз на пистарката... ами, ниска, къса, лека, на размери точно като за мен.
Освен това спира добре, ускорява още по-добре, за завоите ясно.   Smile

са само ме е яд,че не мога да тагна Гроби още на момента Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Активен
Skywlak
Георги
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha XJ 600 s Yamaha TDM 900
Публикации: 2152

бавно с усмивка :-)

Ел. поща
« Отговор #477 -: август 09, 2019, 10:41:01 »

А каква пистарка си хареса ?
Активен
phoenix
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Готин
Публикации: 1253

« Отговор #478 -: август 09, 2019, 19:52:15 »

Ам аз като карах Найтхоука беше със 130 отзад..затварях си я до ръба без проблеми..степенката ми стържеше чат-пат..  Smile
С FZ-то гумите ги затварям с жената отзад... та искам да кажа,че е въпрос на стил на каране..  Very Happy

Тъй, де. Да затваряш гумата е като да скачаш с парашут от здрав самолет. Не се налага непременно, но доставя тръпка.
Активен
gogoff_
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: още нямам
Публикации: 1

« Отговор #479 -: септември 16, 2019, 23:33:21 »

Здравейте като цяло още съвсем малко ми остава да взема книжка за мотор 125 кубика. И много се чудя какво да избера.
Нов съм в сферата на моторите и като цяло неразбирам кой знае колко.
Затова реших да се допитам до вас. Като цяло мотора ще бъде каран 95%на асфал и останалите 5 до вилата, до която 20км асфалт и останалите 5 чакъл кал и т.н.т
Благодаря предварително Smile
Активен
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратЗа начинаещия МоТо-Форумист!Тема: Избор на първи мотор

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.453 секунди с 20 запитвания.