Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратОбщи темиТема: Убийството на Виктория Маринова в Русе.
Страници: [1] 2 3   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Убийството на Виктория Маринова в Русе.  (Прочетена 1723 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Vърховен Транспортер и... червен...
Публикации: 5159

Толкова бавно,че да те видят!

Ел. поща
« -: октомври 11, 2018, 22:14:33 »

https://nova.bg/news/view/2018/10/11/228984/%D1%81%D0%BB%D0%B5%D0%B4-%D1%83%D0%B1%D0%B8%D0%B9%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%BE%D1%82%D0%BE-%D0%BD%D0%B0-%D0%B2%D0%B8%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%8F-mo%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B8-%D0%BD%D0%B0%D1%85%D0%BB%D1%83%D1%85%D0%B0-%D0%B2-%D0%BC%D0%B0%D1%85%D0%B0%D0%BB%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B2-%D1%80%D1%83%D1%81%D0%B5-%D0%B2%D0%B8%D0%B4%D0%B5%D0%BE

Местните мотористи са наминали към циганската махала или ще става нещо по- сериозно и голямо като организация?

Казвайте докле е време та да реагирам.

Пичове писна ми!

Втория баща на мангалчето спомена, че бил нещо психично болен, слабоумен и т.н.
Тоест може да избегне затвора...
А аз продължавам да се чудя дали все пак той е убиеца и как така аджеба толкова бързо се задействаха институциите, че даже и откриха извършителя?

А дали той някак си няма да изчезне като Фарук Бекташ който уби семейство български мотористи? Някак си удобно да изчезне..

И да ви припомня тази тема:

http://www.motoforum.bg/index.php/topic,100258.0.html

Намирам допирни точки с получовеците заради които е създадена

Активен
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: изтребител
Публикации: 4083

Ел. поща
« Отговор #1 -: октомври 11, 2018, 22:34:55 »

записвам се да следя темата  Smile
Активен
Oggie
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Kawasaki Vulcan 2000 Classic LT
Публикации: 2500

« Отговор #2 -: октомври 11, 2018, 23:41:37 »

Нищо не разбирам от криминалистика ама при тоя отзвук включително и в чужбина се съмнявам точно това престъпление да остане неразкрито. Вече и Европол е намесен и германската прокуратура няма как да го заметат под килима, просто прекалено много прожектори са насочени в тая посока. Не виждам къде е пресечната точка с мотористите. Все пак това е една доста красива млада журналистка а един кирлив моторист в очите на "народа" може само да достави бъбреците си на някой по-човек. Колкото и да не ви кефи овчественото мнение е на дистанционно управление от медиите и това е просто поредното потвърждение. Аз лично трудно определям чий живот има по-голяма тежест ама явно за другите хора не е така. Уж всеки има право на справедливост .... ами учете журналистика и бъдете красиви.
Активен
Venci
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 627

« Отговор #3 -: октомври 11, 2018, 23:58:41 »

Малко "факти", т.е. това което властимащите благоволявят да ни споделят  Very Happy

Да обобщим изнесените на пресконференцията факти и изводи:

1. Северин цяла нощ пил .Употребил голямо количество алкохол.Тежи около 50кг.

2. Скрил се в храстите и изчаквал жертва / по Маринов/,но пък престъплението е спонтанно/ по Цацаров/.Така чакал до обяд.

3. Виктория Маринова била с приятелки до 12 ч.

4. За времето до 12,11ч./ записи на тичащия Северин/ той извършил нападение, изнасилване и убийство.Хладнокръвно потърсил телефона и ключа от автомобила, даже и дреха на жертвата/ като в сериал за сериен убиец/

5. Със скорост на спринтьор, скривайки вещите се изнесъл от местопрестъплението.Алкохола въобще не му пречил, щото бил боксьор.

6. Пристигайки в къщата решил да остави вещите на полицията за всеки случай.Щото ДНК-то, което му взели когато бил 10годишен може и да не е сигурно.

7. След това разказал на леля си,че е извършил изнасилване и отпрашил към Хамбург.

По-добре да не бяха говорили!

Обобщението е на бившата съдийка от Софийския градски съд Румяна Ченалова, която може да е всякаква, но не е глупава

Изводите си ги правете сами ...
Активен
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #4 -: октомври 12, 2018, 00:22:24 »

Не виждам къде е пресечната точка с мотористите.

Ако това е убиеца, пресечната точка е същата като в Катуница.

Малко "факти", т.е. това което властимащите благоволявят да ни споделят  Very Happy

Да обобщим изнесените на пресконференцията факти и изводи:

1. Северин цяла нощ пил .Употребил голямо количество алкохол.Тежи около 50кг.

2. Скрил се в храстите и изчаквал жертва / по Маринов/,но пък престъплението е спонтанно/ по Цацаров/.Така чакал до обяд.

3. Виктория Маринова била с приятелки до 12 ч.

4. За времето до 12,11ч./ записи на тичащия Северин/ той извършил нападение, изнасилване и убийство.Хладнокръвно потърсил телефона и ключа от автомобила, даже и дреха на жертвата/ като в сериал за сериен убиец/

5. Със скорост на спринтьор, скривайки вещите се изнесъл от местопрестъплението.Алкохола въобще не му пречил, щото бил боксьор.

6. Пристигайки в къщата решил да остави вещите на полицията за всеки случай.Щото ДНК-то, което му взели когато бил 10годишен може и да не е сигурно.

7. След това разказал на леля си,че е извършил изнасилване и отпрашил към Хамбург.

По-добре да не бяха говорили!

Обобщението е на бившата съдийка от Софийския градски съд Румяна Ченалова, която може да е всякаква, но не е глупава

Изводите си ги правете сами ...

Аз си зададох подобни въпроси след като прочетох доста статии и изгледах всички новини.
Почнаха да споменават, че бил нещо малко слабоумен...
Много удобно, а?

И пак питам има ли нещо на нациинално ниво или това е само акция на русенски мотористи?
Активен
KokoVmaxa
............ няма вечен кеф!
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: със две свещи
Публикации: 1861

- " RBT Custom motors " -

231941703
WWW Ел. поща
« Отговор #5 -: октомври 12, 2018, 08:41:48 »

.............. А Аз да ви попитам - вие па вярвате ли на тая скалъпена тъпотия със Кой да поеме вината ?
 - Поръчана , оправена = пито платено , мангала е Агнето което е било извикано и спазарено ( цена на килограм живо тегло ) ти казваш Аз бях , ние ще се погрижим за останалото , ако искате да поразберете дефакто кой и защо има интерес от това тая мома да млъкне завинаги - прегледайте последните и предавания  Very Happy особено новият и проект в който е интервюирала двама разследващи журналисти .......... които много странно са потопени и завлечени в центрофугата на машината Водеща се държава...... обслужваща нечии интереси  Surprised и нейната грешка да започне да рови още по на дълбоко......

Много интересна аналогия ми изплува с съзнанието , Пабло Ескобар - Депутат ............ Мафиот ама не е успял да завземе държавата , е ето пък нещо в което БЪЛГАРИЯ е Първа - тук вече МАФИЯТА си има Държава и всеки който не играе по ПРАВИЛАТА(не по законите) Държавата се намесва за да му покаже , че или приемаш каквото и както ти се нареди , или ДЪРЖАВАТА ще те смаже.

Друга аналогия също се сещам - Белнейски ........... същото Агне , а междувременно всички свързани със случая странно починали и загинали при НЕИЗЯСНЕНИ обстоятелства......

Колко примери има........ и все така със идентични и странни съвпадения  Surprised

И всички те с един и същ общ корен - Станало станало , недейте пита и недейте рови .............. инъче ще ви се затвори устата , и ще се подаде жертвено агне което да каже Аз бях.......
« Последна редакция: октомври 12, 2018, 08:47:01 последно от KokoVmaxa » Активен
krasimir77
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: YAMAHA XJR 1300
Публикации: 579

Live to ride

« Отговор #6 -: октомври 12, 2018, 08:57:02 »

Ето и моите "пет стинки" по въпроса.
Огромна част от чуждите медии обърнаха внимание на случая, като акцентират, че има връзка убийството на журналистката с работата и. Само нашите услужливи медии казаха друго и то само по между другото /поне в началото/, а сега веч само дъвчат каквото им спусне. Не стига това ами Боко събра чужди посланици да им се кара що така отразяват случая - ами щото хората знаят и виждат, а ти само замазваш и потулваш.
Също случайно гл. прокурор запорира парички на една разследвана от въпросната журналистка фирма.
А за действията на мотористите - за съм, обаче да има ефект и да са по-постоянни и по-масови, но не мисля че ще е така. Според мен точно снощните действия в Русе са като да пилиш гума пред кука.
п.п. Напълно съгласен с Коко!
« Последна редакция: октомври 12, 2018, 09:21:58 последно от krasimir77 » Активен
KokoVmaxa
............ няма вечен кеф!
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: със две свещи
Публикации: 1861

- " RBT Custom motors " -

231941703
WWW Ел. поща
« Отговор #7 -: октомври 12, 2018, 13:16:40 »

Само нашите услужливи медии казаха друго и то само по между другото /поне в началото/, а сега веч само дъвчат каквото им спусне.
........... e те си имат шеф(всички знаем кой е собственика на повечето дефакто......) ....... как да кажат нещо дето шефа не иска да се чува ?

Няма държава - има СТРУКТУРА обслужваща ИНТЕРЕСИТЕ на СОБСТВЕНИКА Си !  БЪЛГАРИО за ТЕБ ТЕ УМРЯХА !
Активен
dirtlego
Ducater
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Ducati Diavel; Harley-Davidson Night Rod; Yamaha FZ1N; Yamaha FZ8; Honda Hornet
Публикации: 501

« Отговор #8 -: октомври 12, 2018, 14:07:19 »

Не искам да звуча песимистично, но няма как да не се съглася с Коко.
Всичко около този случай смърди. Сега ще се насочи вниманието към мотористи (да се чете рокери), скинари и др. само и само да не се даде шанс на мислещите и прозорливите. Медиите ще заглушат и цензурират всеки опит за задълбочен анализ.

След 3 дена, "яли, пили и се веселили". Междувременно ще се завъртят някои игри (купуване на ТЕЦ, или "дупка"), които ще останат извън обсега на радара и никой няма да има време и желание (а само страх) за да разследва.
Жалко за хубавото момиче.
Активен
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #9 -: октомври 12, 2018, 21:04:16 »

Знам си аз, че има будни и мислещи хора в този форум!

Последното предаване на покойната Виктория Маринова:

https://youtu.be/9YoBH5WPOxI

Активен
krasimir77
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: YAMAHA XJR 1300
Публикации: 579

Live to ride

« Отговор #10 -: октомври 12, 2018, 22:12:08 »

Във връзка с колегите от Русе, днес по новините не разбирам защо те трябва да се оправдават, че карат по обществените пътища и на тях им се прави забележка, а хора преграждащи пътя, въоръжени и видимо агресивни се оставят без внимание от т.н. органи на реда? /питам само риторично/
Активен
Oggie
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Kawasaki Vulcan 2000 Classic LT
Публикации: 2500

« Отговор #11 -: октомври 12, 2018, 23:17:36 »

Твърде удобно коментираш събитията. Просто отговор на една провокация с друга провокация. Не се оставяйте да ви водят за носа и да ви подкарват като овце. Накрая овцете винаги страдат - независимо дали са бели или черни.
Активен
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #12 -: октомври 13, 2018, 11:03:56 »

Мисля, че колегата е прав за питането си.
Значи мотористите не може да минават през циганската махала? Без да правят нищо друго, просто карат и форсират моторите. Защото те са направили точно това. Циганите естествено преувеличават.Значи е забранено на мотористи да карат в циганската махала????
Ами тогава и мангалите да не минават през останалата част на града! Да си седят в гетото!

https://youtu.be/z4jIV2saPCM

Все по-често убеден съм, че не точно този мангал е убиеца!
Или поне не е бил сам....

На видеото с последеното предаване на Виктория Маринова има един коментар който точно описва хронологията на събитията за последната седмица. На 4 октомври е нейното предаване,на 7 октомври тя е зверски убитата...
А какво се случи на 9 октомври?
А на 10-ти?
Или поне ние тогава научаваме събитията...
Знаете ли как се правят фокусите на сцената?
Активен
Ozzy
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: BMW R1200CL
Публикации: 25

« Отговор #13 -: октомври 13, 2018, 17:22:23 »

Не знам кой и защо вижда в тази трагедия политическо или поръчково убийство. Има брутално циганско убийство, без връзка с журналистиката (не знам каква щеше да бъде реакцията, ако убитата жена беше примерно продавачка). Това разбира се, не променя факта, че имаме премиер - тиква. Когато станеш за смях в Европа, почваш да получаваш одобрение в Русия. Също така не променя факта, че територията ни е пълна с политически хомо-примитивус, търсещ евтин PR и световна конспирация.
Активен
Vladi4
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: 50сс, 150сс, 175сс, 250сс, 350сс, 750сс, 850сс и сега BMW R 1100 GS
Публикации: 1246

Директор на ветрови превал.

Ел. поща
« Отговор #14 -: октомври 13, 2018, 17:44:09 »

Абсолютно съм съгласен с вас колега Ozzy!
Още веднага, след като се разбра за това убийство и се вдигна гигантски шум си помислих, че е много вероятно това да излезе някаква кокошкарска битова история, която няма нищо общо с това, че въпросното момиче е разследваща журналистка. И май, и така ще се окаже в края на краищата, въпреки напъните това убийство да се изкара световна конспирация.
Има много трески за дялане в тая наша държава, но едва ли разследващите журналисти ще оправят работата. Някой си мисли, че, като е разследващ журналист и вече е хванал бог за шлифера!?!?!
Аз не смятам да подкрепям подобна прислойка на обществото ни и не смятам, че въпросните разследващи журналисти са по-важни от други категории хора!
Активен
Страници: [1] 2 3   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратОбщи темиТема: Убийството на Виктория Маринова в Русе.

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.206 секунди с 21 запитвания.