Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратРемонт, тунинг, въпроси, моточасти и аксесоари (Модератор: KokoVmaxa)Тема: Трябва ми помощ с намирането на част
Страници: [1]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Трябва ми помощ с намирането на част  (Прочетена 310 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Hesh
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Мотор: '09 Kawasaki Ninja 250r Special Edition
Публикации: 69

Ел. поща
« -: октомври 06, 2018, 22:06:38 »

Предният пост беше изтрит, кой знае защо, не ми беше дадено и обяснение, така че ще пробвам пак.

Нуждая се от инфо от къде мога да намеря нова/китайска/2-ра ръка ето тази предна вътрешна кора(?) за Ninja 250r 2009 година. Не съм сигурен, че такова е наименованието ѝ на български, но като го пиша така не намирам нищо, така че съм сигурен, че има и друго име.. ако може и него да споделите с мен ще съм благодарен.

Активен
Oggie
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Kawasaki Vulcan 2000 Classic LT
Публикации: 2500

« Отговор #1 -: октомври 06, 2018, 22:41:12 »

Предният пост беше изтрит, кой знае защо, не ми беше дадено и обяснение, така че ще пробвам пак.

Да но виж как си се сетил да си промениш заглавието от "Спешно" на далеч по-дефинираното и ясно заглавие, което е в момента. Правилата се четат за 5 минути на около 5тата секунда е
"2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва съдържанието на самата тема. Заглавия от рода на "Помощ!", "Имам проблем" или писане в темите само с главни букви няма да се допускат и ще се коригират или изтриват без предупреждение."
Все пак това не е чат или фейсбук а форум в който се натрупва информацията така, че да е полезна и лесна за търсене.
Активен
Hesh
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #2 -: октомври 06, 2018, 23:04:41 »

Да но виж как си се сетил да си промениш заглавието от "Спешно" на далеч по-дефинираното и ясно заглавие, което е в момента. Правилата се четат за 5 минути на около 5тата секунда е
"2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва съдържанието на самата тема. Заглавия от рода на "Помощ!", "Имам проблем" или писане в темите само с главни букви няма да се допускат и ще се коригират или изтриват без предупреждение."
Все пак това не е чат или фейсбук а форум в който се натрупва информацията така, че да е полезна и лесна за търсене.

Бързах и не можех да пиша в детайли, можеше просто да ми кажеш, че съм в нарушение на правилата и да го променя.

Както и да е, надявам се някой да има информация от къде мога да намеря тази част на мотора.
Активен
dirtlego
Ducater
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Ducati Diavel; Harley-Davidson Night Rod; Yamaha FZ1N; Yamaha FZ8; Honda Hornet
Публикации: 501

« Отговор #3 -: октомври 07, 2018, 14:03:32 »

Предполагам търсиш това: https://www.ebay.com/itm/2008-2012-Kawasaki-Ninja-250R-EX250J-14091-0722-Meter-Cover-Gauge-Cowl-T119-/222756070414

По спецификация номерът нa частта е 14091 - Cover/Meter
https://www.kawasakipartshouse.com/oemparts/a/kaw/500b6574f8700223e4797661/cowling

http://bfy.tw/KF21
« Последна редакция: октомври 07, 2018, 14:08:16 последно от dirtlego » Активен
Hesh
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #4 -: октомври 07, 2018, 14:56:40 »

Перфектно, мерси много

Аз търсих, но не успях да намеря номера на частта, така че нещата, които писах в нета ми показахва целият комплект пластмаси, а не само тази отделнo
« Последна редакция: октомври 07, 2018, 15:01:07 последно от Hesh » Активен
Страници: [1]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратРемонт, тунинг, въпроси, моточасти и аксесоари (Модератор: KokoVmaxa)Тема: Трябва ми помощ с намирането на част

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.089 секунди с 20 запитвания.