Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Страници: 1 2 [3] 4   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Каска от Revzilla  (Прочетена 6488 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Esper
ниво 5
Активен Активен

Мотор: Yamaha XVS650 DragStar;Suzuki DR650 SP46;Honda Super Cub C 125cc
Публикации: 1808

7183168
Ел. поща
« Отговор #30 -: септември 19, 2018, 21:48:17 »

Я да видим дали съм разбрал - за кранчето си платил в ebay 17.76 (стока) + 11.40 (шипинг) = грубо 28 GBP, и после плащаш по бележката която джиджи-биджи са ти пратили още 13.11 с деб/кред карта на www.royalmail.com/feetopay по Ref.No. който са дали и в тях влизат 8 паунда за обработка на стоката и англиското ДДС демек 5.11 GBP нали така  Smile

Нещо такова.
Не кран а ремонтен комплект.
И не Джиджи-Биджи а Лерон.
Не че има някакво значение.

...Идеята е, че в доста случаи доставката от УСА до Англия е три пъти по евтина от колкото от УСА до БГ, а и така няма да имаш вземане-даване с нашите митници  Very Happy

Да потвърдя КАКВО?!?
Не казах ли точно същото?

От скапаната уса до острова е за предпочитане отколкото от скапаната уса до беге?
Ей това интерактивната мукуникаця не е като/за ората :-D
« Последна редакция: септември 19, 2018, 21:54:13 последно от Esper » Активен
evilution
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki
Публикации: 2582

« Отговор #31 -: септември 19, 2018, 22:33:13 »

Той на мен обяснява, защото не бях разбрал за това, че пита за USA to Uk, и после до тук.
Активен
Esper
ниво 5
Активен Активен

Мотор: Yamaha XVS650 DragStar;Suzuki DR650 SP46;Honda Super Cub C 125cc
Публикации: 1808

7183168
Ел. поща
« Отговор #32 -: септември 20, 2018, 07:26:34 »

Аха.
И в сметката забравиме крупните 2 лева за килограм на Лерон.
Нищо, че няма и 100гр.
Между другото вчера ме информираха, че въпросната пратка е обработена и е в офиса им.

Нямах избор от европа за това.
За съжаление понякога се налага да се ползва и усаа.
Аз - само ако няма избор извън.
Но не щото е евтино.
Или пък по-убаво!
Активен
Митака1
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Мотор: GSXR K6 750
Публикации: 90

« Отговор #33 -: октомври 23, 2018, 22:20:00 »

Каската според мен си заслужава,само да дойде.... https://www.revzilla.com/motorcycle/hjc-rpha-11-pro-venom-helmet
Звънях в DHL и оттам ме увериха ,че при тях няма пратка на моето име.Казаха ми също,че понякога пратки от Щатите идват с нашите пощи и се бавят месец и повече....като/ако дойде ще пиша пак.
Активен
IBenchev
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: XX, GS
Публикации: 317

« Отговор #34 -: октомври 23, 2018, 23:24:56 »

Ще дойде.
С Български пощи, а не с DHL.
Очаквай известие от тях (разбирай хвърчащо листче, написано на ръка) в пощенската си кутия.

Ако ти трябва съдействие след това пиши.
Активен
GodLike
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha FZ6
Публикации: 22

Ел. поща
« Отговор #35 -: март 01, 2019, 22:56:43 »

Якия сайт е https://www.sportsbikeshop.co.uk/ Пробван многократно..  Very Happy
Колеги, да не започвам нова тема. За този сайт какво ще кажете, ако реша да си поръчам каска. Идеята е, че не си знам точно кой размер ще ми пасне. Гледах сайз чарта на марката, определи си моя размер, но пак си е риск да поръчаш нещо без да си го пробвал. Въпроса ми е - имате ли информация дали ако не ми е по мярка каската мога да я върна (за моя сметка) и да ми пратят друг размер?
Активен
IBenchev
ниво 4
Неактивен Неактивен

« Отговор #36 -: март 01, 2019, 23:09:58 »

Можеш да я върнеш.
Ще ти струва около 35 лв., за да я изпратиш обратно и ще ти пратят размера, който искаш.
Обслужването и грижата за клиента конкретно в този онлайн магазин са на доста високо ниво.
Има и евтини начини за изпращане до България (не директно от сайта до България), но предполагам знаеш това.
Ако ти трябва съдействие пиши.
Активен
GodLike
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #37 -: март 02, 2019, 06:53:25 »

Благодаря за отговора. Може ли също така да дадете отзови и за fc-moto. По същия въпрос. Готвим се за сезона Smile
Активен
IBenchev
ниво 4
Неактивен Неактивен

« Отговор #38 -: март 02, 2019, 11:18:59 »

От FC-Moto директната доставка до България е доста по-евтина и също имаш право да върнеш стоката, но само в 30 дневен срок.
Цената за връщане до Германия също е около 30-35 лв. и отнема 3-5 дни.

Различното при FC-Moto е, че можеш да поръчаш, ползвайки наложен платеж, т.е. плащаш стоката на куриера, когато ти я достави тук в България.
Естествено тази услуга се плаща допълнително и се предлага само през UPS България.
Ако държиш да ползваш DHL за доставка до България - нямаш опция наложен платеж.
Активен
Богдан
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda
Публикации: 23

Ел. поща
« Отговор #39 -: март 02, 2019, 17:29:06 »

за  fc moto - миналата година по това време поръчах Шуберт  от някаква промоция.Оказа се , че ми е голяма. Върнах я след около 3 дни за около 80 лева.Пратиха писмо, че от този модел няма номер.Избрах подобен - беше по-евтин, но пари не връщат. Цялата маневра изяде промоцията ама...
Активен
IBenchev
ниво 4
Неактивен Неактивен

« Отговор #40 -: март 02, 2019, 20:55:34 »

Пратка до Германия (до 35 кг. и нормални размери, в които със сигурност попада кашонът на каска), струва не повече от 36 лв. с ДДС.

Ето:
https://www.speedy.bg/bg/dpd-economy

Пари връщат, ако изрично посочиш, че желаеш да се върнат по сметката/картата, от която си платил.
В противен случай остават в акаунта ти там и можеш да ги ползваш за следващи покупки.
Активен
GodLike
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #41 -: март 03, 2019, 05:53:55 »

Супер! Благодаря за отговорите колеги. Накрая реших да я поръчам от Германия, защото дори цената да беше малко по висока, то с каската идва и втори визьор, dark smoked. А тази ТРЯБВА да е със затъмнени визьор. Very Happy
Ето я иначе, че забравих в предния пост да я сложа. Фенове на междузвездни войни?  Smile
https://www.fc-moto.de/epages/fcm.sf/en_GB/?ObjectID=136439111&ViewAction=ViewProduct
Активен
VRSC Fan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha FZ1N
Публикации: 1602

Fly or Die

Ел. поща
« Отговор #42 -: март 03, 2019, 21:35:03 »

Фен съм и на Star Wars и на HJC  Very Happy но много пари ми се струват само за едната картинка... Sad  Ама важното е теб да те кефи де,безаварийно да си я ползваш ти пожелавам,иначе по мотора ти съдя,че имаш добър вкус  Very Happy
Активен
GodLike
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #43 -: март 04, 2019, 21:44:58 »

Много дълго я мислех, очите ми останах още първия път като я видях, та сега ми се отвори възможност и смятам да я грабна.
Иначе си прав. Само за една картинка искат отгоре и то доста.
Fz6 rulz the world(s)!  Smile
Активен
Митака1
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Мотор: GSXR K6 750
Публикации: 90

« Отговор #44 -: март 05, 2019, 23:14:54 »

Аз да пиша по първата тема-нищо не дойде Sad Sad Sad.Оказа се,че сайта е FAKE-копие на оригинала.Внимавайте от къде поръчвате.Вече съм с нова каска,но от България на 1/3 от цената,на един сезон,втора ръка.....Май така си е най-добре... Smile Surprised
Активен
Страници: 1 2 [3] 4   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратОбщи темиТема: Каска от Revzilla

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.223 секунди с 20 запитвания.