Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Страници: 1 [2]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: ОБЕЩАНИЕТО  (Прочетена 6253 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
ildivvy
Suzuki GSX 750 fen forever !
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda CBR600F4i Sport 07' , Ducati Multistrada 1000S DS 05'
Публикации: 3873

« Отговор #15 -: септември 30, 2020, 14:07:49 »

Супер видео Мите! Пътешествията ти, особено тези в Аляска, са уникални! Още един благородно завиждащ за изживяното пътуване  rulez1! Четем с нетърпение и удоволствие всичките ти пътеписи  Mad!
Активен
Нешо
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha YZ 250
Публикации: 150

« Отговор #16 -: септември 30, 2020, 19:21:25 »

Благодаря за мнението.
След 100000 мили зад гърба си, няколко обиколки на УСА и две ходения до Аляска, ще си позволя да изкажа мнение, че тези пътувания по потник не стават.
За 1-2 часа разходка-да, но когато си на път 3 седмици и температурните амплитуди варират от 30-105 фаренхайт, дъжд, градушка и сняг, палатка, шалте и спален чувал, едни гащи и една фанелка за смяна, нещата са доста по различни.
Що се отнася до екипировката, като изпратиш няколко приятели, които биха могли все още да са тук само ако имаха каска започваш да мислиш малко по различно.
В крайна сметка всеки пътува както намери за добре.

Колега това което написъх не е заяждане или хейт............Аз ви се възхищавам щото лично аз никога не бих се наел на подобно
пътуване....... Smile Smile Smile Просто не ви разбирам, това е ......а това със кабриото естественно беше бъзик  Very Happy Мотора си е мотор и усещането е несръвнимо с нищо друго просто явно при вас приключението, спомените и удоволетворението от едно такова пътуване са важни ......Докато при нас нещата са малко по прости...... Smile Smile Smile
« Последна редакция: септември 30, 2020, 19:27:13 последно от Нешо » Активен
Нешо
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha YZ 250
Публикации: 150

« Отговор #17 -: септември 30, 2020, 19:26:36 »

Благодаря на автора

Други виждат "свобода и адреналин" така:

...въпрос на вкус, казало кучето...

Колега незнам какво е казало кучето ама лично аз ако във даден момент изведнъж изпитам нуждата да да си купя един "параход" и този
параход да го натоваря със четири куфара два отстрани еднин отзад един отпред и една гума окачена на шията ........изпитам ли я тази
нужда във даден момент ...........значи е дошло време да заразвам моторите.......... Very Happy Very Happy Very Happy Smile
Активен
Дедо Еньо
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda Shadow VT750C; Simson S51B
Публикации: 18

« Отговор #18 -: октомври 01, 2020, 16:38:36 »

Респект!!!
То и аз - поредният благородно завиждащ.

Активен
Страници: 1 [2]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратMoТoТуризъмKлуб пътешественик (Модератор: Tonyco)Тема: ОБЕЩАНИЕТО

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.329 секунди с 22 запитвания.