Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgСтилРетроРетро - борса - части (Модератор: Restavratora)Тема: Десен капак двигател Иж 49
Страници: [1]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Десен капак двигател Иж 49  (Прочетена 268 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
додов
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Мотор: Dkw nz350 иж49
Публикации: 53

Ел. поща
« -: юни 01, 2018, 12:01:54 »

Търся да закупя десния капак от двигателя.Или да заменя за друга част от Иж 49.Поздрави
Активен
tolio_rs
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: Балкан
Публикации: 21

Ел. поща
« Отговор #1 -: юни 09, 2018, 22:31:48 »

Привет колега!
Ако не си намерил още, имам два капака,но незнам кой е от 49.Преди време имах тук обяви за части от ижа ама не мога да си намеря ни снимките,ни обявите.Ако изчакаш другата седмица когато отида в гаража ще ти ги снимам пак .Лошото е че са без капачките за запалването.Тогава колеги искаха само капачки и така.Ако имаш интерес пиши и на имейл tolio72@abv.bg
Активен
tolio_rs
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #2 -: юни 11, 2018, 21:12:52 »

Колега,както казах направих снимки на двата десни капака от ИЖ.Не съм запознат с марката и не мога да кажа дали са точно от Иж49.Ето ги и снимките.

Отделно имам още зъбни колела от скоростите,а от двуцилиндров Иж десен картер и дясна половина от коляновия вал.
Активен
додов
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Мотор: Dkw nz350 иж49
Публикации: 53

Ел. поща
« Отговор #3 -: юни 13, 2018, 19:46:12 »

Колега благодаря ти много но капаците не са от Иж 49.Някой ако знае да пише.Поздрави
Активен
tolio_rs
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #4 -: юни 13, 2018, 21:41:07 »

Привет!
Както казах,не съм запознат с марката.Съжалявам,това имам като десни капаци.Не помня предните колеги дето купиха капачките на запалването,бутало и колянов вал дали са казвали от коя модификация са.
Активен
Страници: [1]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgСтилРетроРетро - борса - части (Модератор: Restavratora)Тема: Десен капак двигател Иж 49

News - MotoZone

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.047 секунди с 21 запитвания.