Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgСтилOff-Road (Модератор: RODRIGUEZ)Тема: Жълтото СуперТенере вече се продава
Страници: [1]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Жълтото СуперТенере вече се продава  (Прочетена 606 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Venci
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 626

« -: май 30, 2018, 19:04:15 »

Sad Как върви времето... Оказа се, че съм го купил през далечната 2004 година... Сякаш беше вчера  Sad  След много километри заедно, и дълги колебания реших да се разделим. Не го продавам, защото ми трябват пари, а защото вече не си вярвам. Като се кача на него и не ми се слиза, действа ми като дрога. Преди няколко дни се върнах от първата си тазгодишна разходка, която се проточи непланирано дълго. Смених маслото и тръгнах да пия кафе на вр.Шипка, и сега пак съм за смяна на маслото - направих му почти 7000 километра за десетина дни. А вече съм на едни години, когато трябва да си носиш повече хапчета, отколкото вода в раницата. Мотора е в съвсем прилично състояние, за разлика от мен.

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=51527682226696865&slink=76r5ne

Ами ... това е, написах обявата...

Евентуално мога да дам и почти нова каска, и ботуши обувани 2 пъти, и наколенки, налакътници и т.н

Мисля да приключвам с карането на мотори.
Ще си купя един чопър да си возя шкембето, и едно ендурце да ходя по гората за гъби Smile
Активен
ildivvy
Suzuki GSX 750 fen forever !
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda CBR600F4i Sport 07',Aprilia Pegaso 650ie 03'
Публикации: 3286

« Отговор #1 -: май 30, 2018, 19:12:50 »

...Мисля да приключвам с карането на мотори.
Ще си купя един чопър да си возя шкембето, и едно ендурце да ходя по гората за гъби Smile...

Знам,че е оф-топик,но: Хубаво приключване с моторите си планирал  rulez1! Два други,които изобщо не са за подценяване  Mad! Успех с продажбата на мотора! Изглежда наистина добър!
Активен
Страници: [1]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgСтилOff-Road (Модератор: RODRIGUEZ)Тема: Жълтото СуперТенере вече се продава

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.048 секунди с 20 запитвания.