Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgСтилАдвенчър туръриТема: Хонда Девил за жена - удачен вариант ли е?
Страници: 1 ... 8 9 [10]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Хонда Девил за жена - удачен вариант ли е?  (Прочетена 4454 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
phoenix
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Готин
Публикации: 492

« Отговор #135 -: май 11, 2018, 15:34:00 »

Аз като я видя надупена покрай някой паднал мотор, ще спра, не бой се. Няма как да не спра Smile Smile Smile
Активен
sampos
ниво 4
Неактивен Неактивен

Публикации: 338

Ел. поща
« Отговор #136 -: май 11, 2018, 17:02:07 »

..Моля, за мнение дали е удачен избор за жена...за градско през седмицата и разходка през уикендите..

Ще съм благодарена на всякакви съвети!!!

За първи мотор и онова червеното горе идеално решение е Honda Sh 300i, подкарате ли го веднъж /имам го в София за тест/ ще забравите за друг "голям" с много хром и дисаги мотор в близките години. Това не е скутерЧЕ ,  а добре прикрит як динамичен и прибран като габарит мотоциклет за града и извън, а и не гасне при потегляне  Very Happy
Трудно се намират добри екземпляри и са скъпи колкото 600-ки и илядарки Smile . Няма да се наложи да се дупите и вдигате мотора, той не се изпуска щото е "проходен" за краката двупосочно.
Не стана ясно дали имате опит като шофьор или с мотора ще правите прощъпулник в столичния градски трафик.
« Последна редакция: май 11, 2018, 17:09:16 последно от sampos » Активен
HondaPBR125
Nakamichi
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 1039

Ел. поща
« Отговор #137 -: май 11, 2018, 18:54:47 »

За първи мотор и онова червеното горе идеално решение е Honda Sh 300i, подкарате ли го веднъж /имам го в София за тест/ ще забравите за друг "голям" с много хром и дисаги мотор в близките години. Това не е скутерЧЕ ,  а добре прикрит як динамичен и прибран като габарит мотоциклет за града и извън, а и не гасне при потегляне  Very Happy
Трудно се намират добри екземпляри и са скъпи колкото 600-ки и илядарки Smile . Няма да се наложи да се дупите и вдигате мотора, той не се изпуска щото е "проходен" за краката двупосочно.
Не стана ясно дали имате опит като шофьор или с мотора ще правите прощъпулник в столичния градски трафик.

+1 За SH300... този скутер е повече мотор от 70% от истинските мотори. Мноооого е добро за 1 мотор, докато се посвикне с движение, със спиране, с трафик, с маневри.
С големи капли е, икономичен е и върви предоволно на извънградско да изпревариш камион с 2ма души и багаж натоварен.  Very Happy
Активен
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Vърховен Транспортер и... червен...
Публикации: 5047

Толкова бавно,че да те видят!

Ел. поща
« Отговор #138 -: май 11, 2018, 22:40:18 »

Какво ѝ пречи и от София да си го вика, Гроби пали Vърховния и за 2 часа е на линия  Smile Smile Smile

Час и 37мин с ограниченията Very Happy

мотора дето  си бутала,най вероятно е около 180кг

прай сметка кво те чака с 250 Smile Smile Smile Smile Smile

Е де...
Шадоу 600сс е 207 кила сух! С 3л масло и колко..., 3 л антифриз, колко става? Мм? Кавазакито 500сс даже по леко, някъде към 205-6 кила с течностите... И в него се е заглеждала...
А сега си припомнете физиката.  Very Happy
Дали не е по- лесно да буташ 213 кила ( Шадоу)с нисък център на тежестта или 180-190 кила с висок?
Освен това оригиналното кормило на Шадоуа се пада мааалко по- ниско от което и да е шосе! Тоест е по- удобно за по- нисък човек да го избута, примерно в гаража ;) пак поради същите закони на физиката.

Колежката за осморките говори, че е хванала мускулна треска .... Стяга се много докато кара явно....

И в София не сме малко, че да идва Гроби да ни отсрамва Very Happy

Ми аде действайте, помагайте, че да не идвам.... Щото дойда ли..... То май и на едИнИ и пиЙнИ ще го обърнем.... Smile
Абе к'во стана с този клуб?
« Последна редакция: май 11, 2018, 22:41:50 последно от Grobarq » Активен
sam_g
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda VFR 800 V-tec, (ABS, 2006); Ex: Honda CB600F - Hornet '01
Публикации: 611

V-я си FR-а

« Отговор #139 -: май 12, 2018, 10:03:19 »

Абе Гроби, ти викаш час и 40 мин, ама я ако мацето закъса в Люлин 3 и е в час пик... Абе правилни са ми сметките, ти не си Китан да бръмне с Ризила за 20 Мин  Smile Very Happy
Активен
sckameikin22
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: опель
Публикации: 1

996709
WWW Ел. поща
« Отговор #140 -: юни 14, 2018, 14:01:33 »

Интересна информация.
Активен
JOHNY
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha Road Star 1700XV
Публикации: 1063

http://alltimecams.com

« Отговор #141 -: юни 14, 2018, 20:24:43 »

Ехоооо... привет на всички Very Happy
Гордо мога да кажа, че намерих моя мотор -
Хонда Шадоу!!! Имах мерак за Дювил, но на живо се оказа че наистина е огромен, поне за мен. До преди няколко седмици дори и не подозирах че чопър може така да ме грабне, но наистина е страшно удобен. И под секрет да си призная, голяма заслуга за избора ми има...Гробаря Very Happy... много инфо ми даде... пък и му се отдава да зарибява новобранци като мен Smile
Така че вече знам какво искам!!! А това за една жена си е направо постижение  Smile

Първият ми мотор беше Shadow 600. Изключително здрава машина, маневрена, лесна и приятна за каране.
Съпругата караше Virago 535. От него скочи директно на Yamaha 950 XVS (V-Star). 280 килограмов мотор, а се кара с лекота.
И двата ни първи мотора са удачен избор не само за жена, а и за всеки за първи мотор, чопър.
И за да не повтарям десетки мнения - сядане, каране, мислене, преспиване, пак сядане, пак каране и ако все още смяташ, че това е твоят мотор - взимай го.
Успех и безаварийни километри!

Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgСтилАдвенчър туръриТема: Хонда Девил за жена - удачен вариант ли е?

News - MotoZone

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.166 секунди с 21 запитвания.