Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Страници: [1]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: MT-07 или MT-09  (Прочетена 976 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
r3ax0n
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: Ducati Streetfighter
Публикации: 2

Ел. поща
« -: април 13, 2018, 18:54:44 »

Дойде ми времето да си купя първия мотор и съм се спрял на Yamaha MT-07 или MT-09.MT-07 мога да си го позволя чисто нов a MT-09 втора ръка.Кое според вас е по-добре за начинаещ.
Активен
ai siktir
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: много мощен
Публикации: 418

« Отговор #1 -: април 13, 2018, 19:29:23 »

MT-09
Активен
Светозар
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: CBR 929RR
Публикации: 462

« Отговор #2 -: април 13, 2018, 19:56:26 »

Голямата кошница събира и малко  Very Happy
Активен
VRSC Fan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha FZ6N
Публикации: 1200

Fly or Die

Ел. поща
« Отговор #3 -: април 13, 2018, 20:06:55 »

То па МТ-9 е една голяма кошница маани..Балансиран мотор е няма спор,ама нема пауър.. тва е мнение само от един тест райд де.Може и да е субективно тва усещане..  Surprised

ПП Колега и аз съм се спрял на МТ-10,ама за разлика от тебе нито нов нито втора ръка мога да си го взема..  Confused
Активен
evilution
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki
Публикации: 1998

« Отговор #4 -: април 13, 2018, 21:05:02 »

Вчера карах МТ-09SP. Наистина е изключително добре балансиран мотор. Има разни благини като тракшън контрол и 3 режима на двигателя, за да е по-плавен, или по-рязък. Обаче плавноста я няма много. Моя мотор е с по-малка кубатура, и на по-ниски ниски обороти не протестира, а си тегли. MT-09 си иска повече, и сега като гледам, 07 доста по-рано му идва въртящия момент. Конзолите с копчетата са кофти поне за мен. И кормилото не ми беше удобно, и седалката не особено. Но е изключително добре балансиран и с много приятно окачване SP като гледам е с Ohlins, за разлика от нормалния 09, може да е заради това. Хем не е меко, като натискаш, хем не е друса като моя по неравности. С първия мотор ще се учиш да караш. Парите са си твои, ама аз не бих дал толкова за първи мотор. Със сигурност ще поискаш да го смениш след сезон, два. Покарай, пък като покараш ще знаеш по-добре какво искаш от един мотор. За съжаление 07 не пробвах, а ми се искаше.
Активен
BrainStormeR
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Doppel X
Публикации: 102

Ел. поща
« Отговор #5 -: април 14, 2018, 00:29:57 »

Аз се отказах от MT-09 за втори мотор, лично за мен има какво още да се желае, като удобство и условия за дълъг път. Също така до 17-та година са доста нервни. Задължително пробвай 07-цата, защото според мен ще е по-добър и балансиран избор.
Активен
evilution
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki
Публикации: 1998

« Отговор #6 -: април 14, 2018, 00:44:36 »

Споменаха, че хората са се оплаквали, че е нервен, и за това направили режими на двигателя. Ама дори в най-силния режим си е съвсем приличен.
Активен
Страници: [1]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратЗа начинаещия МоТо-Форумист!Тема: MT-07 или MT-09

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.031 секунди с 20 запитвания.