Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgСтилАдвенчър туръриТема: Адвенчър туръри - размисли и страсти
Страници: 1 ... 18 19 [20]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Адвенчър туръри - размисли и страсти  (Прочетена 8727 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Гост
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 14116

« Отговор #285 -: март 11, 2018, 21:29:30 »

Да вметна, че има китове за преминаване от жило на хидравлика. Универсални са и не са скъпи. Нищо не се разглобява. Просто външно се поставя хидравлично цилиндърче на мястото на жилото и то дърпа вместо жилото. Разбира се, трябва да се смени старата ръчка за съединителя с друга такава с хидравлична помпа. Може да се закупи само хидравличния цилиндър за жилото и да се ползва ръчка с помпа от всякакъв мотор. Монтажа е прост и не изисква доработки.

http://www.john-stichnoth.com/Hebo.html
« Последна редакция: март 12, 2018, 09:45:14 последно от ЧЕФО » Активен
mimom
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha FJR 1300; Honda VF700C Super Magna; Honda Hornet 600; Suzuki Bandit 250
Публикации: 282

Ел. поща
« Отговор #286 -: март 11, 2018, 21:55:41 »

https://m.youtube.com/watch?v=RXyn9yK9bFY
Интересна класация...
Активен
Vladi4
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: 50сс, 150сс, 175сс, 250сс, 350сс, 750сс, 850сс и сега BMW R 1100 GS
Публикации: 1218

Директор на ветрови превал.

Ел. поща
« Отговор #287 -: март 12, 2018, 11:05:50 »

Егати и измислената класация... И щом е адвенчър байк, значи трябва да се кара, като на мотокрос!?!? Само Дукатито горкото го караха само на асфалт, щото то на черно не може да стъпи, ама така го караха, както се кара чужд мотор... Smile  Smile
Активен
Oggie
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Kawasaki Vulcan 2000 Classic LT
Публикации: 2410

« Отговор #288 -: юни 26, 2018, 21:36:29 »

Днес си говорих с едни познати на тема адвенчър туръри, единия тежък БМВ сектант плю , плю по КТМ докато му пресъхна устата. Така и не ми стана ясно какъв точно е проблема с КТМ. Не били надеждни, електрониката им била боклук, двигателите им били боклук, на новите тия с изчанчените лед фарове дори фаровете им били боклук. Чак в един момент почва да ти звучи достоверно, особено след, като по обявите се появяват нови мотори на една, две години със някакви смешни пробези с дискаунти от по 10-15 бона надолу. Кой се отърва от нов толкова високотехнологичен мотор след като едва го е покарал и е сменил едва ли не първото масло след първоначлното разработване. Случайност ли е или просто са някакви неориентирани хора, които не знаят какво им се кара? Даже единия подметна че КТМ не давали гаранция на целия мотор а само на двигател, рама и шарнир другото на добра воля. Какъв е проблема с КТМ и изобщо има ли такъв? Или това са просто сектантски приказки. Някой има ли наблюдения върху тази марка?
Активен
Alexander3dartwork
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: CBF500 / Bros
Публикации: 1393

« Отговор #289 -: юни 26, 2018, 21:45:28 »

по обявите се появяват нови мотори на една, две години със някакви смешни пробези с дискаунти от по 10-15 бона надолу. Кой се отърва от нов толкова високотехнологичен мотор след като едва го е покарал и е сменил едва ли не първото масло след първоначлното разработване.

От доста време се оглеждам по темата КТМ....  айде вярно не следя точно тежките ендурота, обаче не съм забелязал подобно падане на цените.... (дори бих казал че атрактивните за мен модели на КТМ запазват по добре стойноста си спрямо конкуренцията)

(от край време гледам за KTM 690 DUKE, следя и цените на SuperDuke R въпреки че не ми е по джоба, също наглеждам как вървят и KTM 690 Enduro и KTM 690 SMC, наглеждам и по малките ендурота, но нито едно от изброените по никакъв начин не са по евтини по останалите марки) (мен лично не ме притеснява да купя мотоциклет с проблем но уви... не попадам на на атрактивен ценово КТМ)  Surprised
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgСтилАдвенчър туръриТема: Адвенчър туръри - размисли и страсти

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.164 секунди с 20 запитвания.