Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgСтилРетро (Модератор: Restavratora)Тема: РЕЛИКВАТА ,..УМРЯ БРАТЯ!
Страници: 1 ... 5 6 [7]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: РЕЛИКВАТА ,..УМРЯ БРАТЯ!  (Прочетена 5002 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Гост
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 14116

« Отговор #90 -: февруари 16, 2018, 10:01:53 »

Tук малко бъркаш... ако някога се чудиш/имаш възможност ти препоръчвам да посетиш The Bike Shed.
На въпросното изложение няма нито един стандартен мотоциклет, а и цялата атмосфера е страхотна  Very Happy

И сградата е уникална, много ретро е всичко, харесва ми. Mad До колкото разбирам от архитектура, това са някакви бивши складове, вероятно. Кефи ме колко красиво са правили всичко едно време, все едно бална зала, а не склад. Днес подобни сгради са грозни, скучни, сиви, бездушни. Днес никой няма да плати за красив склад. Surprised
« Последна редакция: февруари 16, 2018, 10:08:16 последно от ЧЕФО » Активен
Alexander3dartwork
ниво 5
Активен Активен

Мотор: CBF500 / Bros
Публикации: 1393

« Отговор #91 -: февруари 16, 2018, 12:37:51 »

И сградата е уникална, много ретро е всичко, харесва ми. Mad До колкото разбирам от архитектура, това са някакви бивши складове, вероятно. Кефи ме колко красиво са правили всичко едно време, все едно бална зала, а не склад. Днес подобни сгради са грозни, скучни, сиви, бездушни. Днес никой няма да плати за красив склад. Surprised

От скромния ми сблъсък с инвеститорите в Бълария мога да кажа че си напълно прав...  (ама какво да ти обеснявам, предполагам че доста такива си проектирал...)

Иначе да, това са бивши "Тютюневи Складове" (иронично/прапратка с тези в Пловдив), разположени на много удобно за времето си място и към днешна дата също, изключително популярни за подобни събития/мероприятия (общо взето там май почти всеки уикенд има нещо). А The Bike Shed e едно от многото събития провеждани там (иначе мисля че се провежда и на няколко ще места в различно време в годината, май във Франция имаше). И пак за самите складове, преди време им е направен ремонт и са леко преобразени вътре, като е запазена огромна част от оригиналната сграда и конструкции и изобщо идея/дух и като идеш на това изложение/шоу и влезеш сякаш всичко е от една различна епоха... от хората през мотоциклетите и до самите "складове". Миналата година ли беше (не помня точно) ходих в Неделя и имаше 10-тина преработени Motoguzzi-та и примерно 8 от тях бяха продадени/капарирани  Surprised, интересното е че имаше кампания и канеха всякакви малки работилнички да покажат какво могат, има много изложени експонати които не са функциониращи (липсват жила/кабели и тн) но пък изглеждат страхотно...  продават се разни уникално изработени елементи като седалки и разни други чаркове за cafe racer-и и тн... Аз лично си мисля че в някое от следващите години може и да видим "български мотоциклет там" (дано).

Активен
Гост
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 14116

« Отговор #92 -: февруари 16, 2018, 12:50:59 »

...ама какво да ти обеснявам, предполагам че доста такива си проектирал...
Оффф... Недей, че е болна тема. Писнало ми е от свинщини. Болшинството инвеститори са дебилни селяци, скъпи на триците и евтини на брашното. Сега проектирам за едни  германци и едни швейцарци... Е, друга работа. Хората се вслушват в съвети, искат красиви и уникални неща, не се скъпят на триците, абе мечта.
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgСтилРетро (Модератор: Restavratora)Тема: РЕЛИКВАТА ,..УМРЯ БРАТЯ!

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.071 секунди с 20 запитвания.