Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgСтилРетро (Модератор: Restavratora)Тема: РЕЛИКВАТА ,..УМРЯ БРАТЯ!
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: РЕЛИКВАТА ,..УМРЯ БРАТЯ!  (Прочетена 6249 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Retromania
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: черен
Публикации: 225

« Отговор #75 -: февруари 14, 2018, 20:47:43 »

Махай интрудера, боклук е. Карай си дъртаняна и си свиркай. Ама не щеш, а? Very Happy Не се стягай, радвай се на Явичката и туй то. И аз харесвам стари мотори. Имам Балкан. Прости нека да не се самозалъгваме. Това са адски стари и уморени машини, боклуци са си.
Далеч съм от самозалъгване. Емоциите, които ми дава дъртаняна, не ми позволяват да го нарека боклук. Японеца ми е за на дълго с приятели и щото се кефя на бръснарските столове. Ако имах групичка френдове с дъртаняни, надали Интрудера щеше да навърта повече от 1500 км на сезон.
Активен
Гост
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 14115

« Отговор #76 -: февруари 14, 2018, 20:53:17 »

Ти си мазохист. Не мога аз да се влача с 90, да спирам на всеки проход, щот прегрял и да нося една раница с инструменти и резервни части. Няма кеф в това.
« Последна редакция: февруари 14, 2018, 20:55:48 последно от ЧЕФО » Активен
Нешо Геровски
ниво 3
Неактивен Неактивен

Публикации: 148

Ел. поща
« Отговор #77 -: февруари 14, 2018, 20:54:10 »

Сравнявам ги защото като казах, че ИЖ-а за нищо не става, всички тия, които тръгнаха да го защитават всъщност карат японци, а не умрелия ИЖ. Що тъй? Щот ИЖ-а не става, за туй. Теб не те броя, ти си тежък случай.  Щом си дал 2 бона за мотор, който струва 80лв...

Айде пак, старата песен на нов глас.  Very Happy Добре де къде са тия Ижове по 80 лв с документи  Surprised, казах ти вече да ми намериш един за 80лв да дойда да го купя и ти казах, че ще ти дам 200/300лв да се почерпиш ама ти се дърпаш .
Щом не искаш едни бързи и лесни 300лв, здраве да е  Smile
Активен
Гост
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #78 -: февруари 14, 2018, 20:59:24 »

Казах ти, Зъба от форума го купи за 80лв. с редовни документи и перфектен вид. Човека и снимка показа в другата тема. Питай го дали няма да ти го продаде. Ама що да е за 200-300лв, ти нали за по 2000лв ги купуваш? Предложи му 1000лв. Smile Smile Smile
« Последна редакция: февруари 14, 2018, 21:01:24 последно от ЧЕФО » Активен
dakata71
ниво 4
Неактивен Неактивен

Публикации: 496

« Отговор #79 -: февруари 14, 2018, 21:43:25 »

e къ от де? ей от тука...

https://www.imz-ural.com/gear-up/
Преди три години се озовах на събора Факерзе в Австрия.На фона на хилядите харлита от къстъм нагоре,около едно такова руско невзрачно, постсциалистическо ,чупливо,грозно,прекалено желязно.../да не изброявам суперлативите на писачете по-горе ,дето ИЗОБЩО не са имали допир с тези мотоциклети/ изделие на руския мотопром ,имаше куп народ.Този от вас който е бил там знае какво значи КУП народ.Чудно защоли
« Последна редакция: февруари 14, 2018, 21:51:00 последно от dakata71 » Активен
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Vърховен Транспортер и... червен...
Публикации: 5231

Толкова бавно,че да те видят!

Ел. поща
« Отговор #80 -: февруари 14, 2018, 21:45:03 »

Сравнявам ги защото като казах, че ИЖ-а за нищо не става, всички тия, които тръгнаха да го защитават всъщност карат японци, а не умрелия ИЖ. Що тъй? Щот ИЖ-а не става, за туй. Теб не те броя, ти си тежък случай.  Щом си дал 2 бона за мотор, който струва 80лв...

Моят легендарен наричан от всички Бляк Иж Тъндър седеше в мазето няколко години. Беше в движение, но имаше да се оправят 1-2 неща, основно козметични. Тъй като последните години му бях сложил предница от Хонда СВ 750сс (щатския вариант)'78-79г, а  тя се беше скапала ( по моя вина), търсех безуспешно такава няколко години. Ако не се бях хвърлил с Бунтовника ( за който и вестниците писаха мамка им Smile) нямаше да го продам. Просто ми трябваха пари в този момент... Smile
И щях да си го карам за кеф

Ти си мазохист. Не мога аз да се влача с 90, да спирам на всеки проход, щот прегрял и да нося една раница с инструменти и резервни части. Няма кеф в това.

Чефо бъркаш се сериозно. Не съм чувал за прегрял Иж ( освен ако не е след ремонт със сменено бутало) Виж ЧЗ прегрява....
« Последна редакция: февруари 14, 2018, 21:51:11 последно от Grobarq » Активен
Venci
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 629

« Отговор #81 -: февруари 14, 2018, 23:05:30 »

Чефоооууу, още една лоша дума за дъртите Ижове, и кифлата с мармалад и кафето ще са за твоя сметка  Very Happy Very Happy Very Happy ... всеки ден, докато съм около Варна  Very Happy Very Happy Very Happy Само да дойде лятото  Very Happy
Активен
Нешо Геровски
ниво 3
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #82 -: февруари 14, 2018, 23:31:46 »

Не съм чувал за прегрял Иж ( освен ако не е след ремонт със сменено бутало) Виж ЧЗ прегрява....

Двойките и отчасти следващия междинен  модел имат малко проблем със охлаждането във горещо време заради по-малките ребра и НАЙ-ВЕЧЕ заради този огромен преден калник но дори и при тях прегрят  Иж аз лично също не съм имал, незнам и не съм чувал освен ако не каран само на първа и на втора по баирите и чукарите но дори и тогава трудна работа.
А при междинната тройка с малкия калник и следващите модели 4ка и 5ца прегряване не може да има дори и в най топлите дни.  Shock
« Последна редакция: февруари 14, 2018, 23:33:53 последно от Нешо Геровски » Активен
max
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha xt600
Публикации: 598

Ел. поща
« Отговор #83 -: февруари 14, 2018, 23:34:26 »

Преди три години се озовах на събора Факерзе в Австрия.На фона на хилядите харлита от къстъм нагоре,около едно такова руско невзрачно, постсциалистическо ,чупливо,грозно,прекалено желязно.../да не изброявам суперлативите на писачете по-горе ,дето ИЗОБЩО не са имали допир с тези мотоциклети/ изделие на руския мотопром ,имаше куп народ.Този от вас който е бил там знае какво значи КУП народ.Чудно защоли

Сравнението ти е ирелевантно. Защото е екзотика . Харлита там колко щеш.
Ей това видинско Жигули му искат 10К$ в Щатите , що ли ?
http://car-from-uk.com/sale.php?id=190141&country=us
Активен
Нешо Геровски
ниво 3
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #84 -: февруари 15, 2018, 02:14:14 »

Искат му щото най-вероятно има кой да им ги даде.  Very Happy А иначе във богатите държави доходите на хората са такива, че в по голямата си част моторите които могат да ги заинтригуват са или новите или някоя екзотика или антика, а също и някое авторско изпълнение. На 10/15 годишните пръчки най-много се радваме ние българите  Smile
« Последна редакция: февруари 15, 2018, 02:20:12 последно от Нешо Геровски » Активен
Palio
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki GSX1100G, AWO 425 Sport, Балкан 250 С2
Публикации: 560

I'm on the highway to Hell!

« Отговор #85 -: февруари 15, 2018, 02:40:51 »

Сигурен ли си, че е видинско? Я му погледни знаменцата на номерата по-отблизо пак. Да ти приличат на български? Май не са, а?

Та за незапознатите - ВН на МПС номер в Украйна значи "Одеска област", както например ТХ тук значи "област Добрич". Затова търгашите в тая обява ги търси извън нашите земи. Отделен въпрос е доколко това 2102 е в оригинален вид и може ли да се похарчи на тази цена. Ама като има търсене, ще има и предагане. Има си хора за всичко, и аз в това число - от гледна точка на купуването.

Ама както е известно - търсенето определя цената на предлагането. В САЩ определено има повече ентусиасти, които биха платили половин тяхна заплата за соц-класика, която ще се брои на пръстите на едната ръка като наличност в Щатите - и ще им е през оная работа за тая работа. Ама ще са пичове с единична бройка класически автомобил, за да събират нечии погледи. А това пък е добре дошло за нашего брата украинец, дето ще си прекара старата жигула с колхоз-тунинг да я продаде и да спечели лесно петгодишната си заплата от тъпите западняци, дето само са чували за "Лада" но е са я виждали даже на картинка, ама не им е ясно каква е разликата между 2101 и 21011 например - за тях е важно да имат единствената в околията соц-барака и да са уникални.

« Последна редакция: февруари 15, 2018, 03:03:25 последно от Palio » Активен
Гост
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #86 -: февруари 15, 2018, 08:49:50 »

Чефоооууу, още една лоша дума за дъртите Ижове, и кифлата с мармалад и кафето ще са за твоя сметка  Very Happy Very Happy Very Happy ... всеки ден, докато съм около Варна  Very Happy Very Happy Very Happy Само да дойде лятото  Very Happy
Бахти заплахата! Sad Млъквам. Само ти знаеш как да ме стреснеш. Smile
Активен
max
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha xt600
Публикации: 598

Ел. поща
« Отговор #87 -: февруари 15, 2018, 09:56:03 »

Сигурен ли си, че е видинско? Я му погледни знаменцата на номерата по-отблизо пак. Да ти приличат на български? Май не са, а?

Та за незапознатите - ВН на МПС номер в Украйна значи "Одеска област", както например ТХ тук значи "област Добрич". Затова търгашите в тая обява ги търси извън нашите земи. Отделен въпрос е доколко това 2102 е в оригинален вид и може ли да се похарчи на тази цена. Ама като има търсене, ще има и предагане. Има си хора за всичко, и аз в това число - от гледна точка на купуването.

Ама както е известно - търсенето определя цената на предлагането. В САЩ определено има повече ентусиасти, които биха платили половин тяхна заплата за соц-класика, която ще се брои на пръстите на едната ръка като наличност в Щатите - и ще им е през оная работа за тая работа. Ама ще са пичове с единична бройка класически автомобил, за да събират нечии погледи. А това пък е добре дошло за нашего брата украинец, дето ще си прекара старата жигула с колхоз-тунинг да я продаде и да спечели лесно петгодишната си заплата от тъпите западняци, дето само са чували за "Лада" но е са я виждали даже на картинка, ама не им е ясно каква е разликата между 2101 и 21011 например - за тях е важно да имат единствената в околията соц-барака и да са уникални.

Е аз какво писах ? За номера не се бях вгледал толкова , и това какво променя факта ?
Активен
Alexander3dartwork
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: CBF500 / Bros
Публикации: 1425

« Отговор #88 -: февруари 15, 2018, 13:02:43 »

а също и някое авторско изпълнение. На 10/15 годишните пръчки най-много се радваме ние българите 

Tук малко бъркаш... ако някога се чудиш/имаш възможност ти препоръчвам да посетиш The Bike Shed.
На въпросното изложение няма нито един стандартен мотоциклет, а и цялата атмосфера е страхотна  Very Happy

Активен
Нешо Геровски
ниво 3
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #89 -: февруари 15, 2018, 23:26:01 »

Е тва вече не са само мотори, това са произведения на изкуството  Sad Много яко изложение  Very Happy
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgСтилРетро (Модератор: Restavratora)Тема: РЕЛИКВАТА ,..УМРЯ БРАТЯ!

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.391 секунди с 21 запитвания.