Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратMoТoТуризъм (Модератор: Tonyco)Тема: Newbie Ride 2018
Страници: 1 [2] 3 4 ... 17   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Newbie Ride 2018  (Прочетена 45839 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
JOHNY
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha Road Star 1700XV
Публикации: 1084

http://alltimecams.com

« Отговор #15 -: март 10, 2018, 17:26:22 »

Ето я ГРУПАТА във Facebook.
Това по никакъв начин няма да промени уговорките ни тук. Единствената цел е по-лесна комуникация и с другите ни приятели.
Активен
apollo11
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: TDM (900)
Публикации: 3122

Ел. поща
« Отговор #16 -: март 10, 2018, 19:21:29 »

[quote author=apollo11 link=topic=104797.msg916175#msg916175 date=1520686203

В тоя ред на мисли, нещо за Рилския мабастир и Мелник ми се върти..с връщане през Гоце Делчев,варвара..примерно
[/quote]
И така,смятаме аз и жената ( един мотор) да тръгнем към 10ч от района на МОЛ Сердика..
Ако някой реши да се присъедини,за мен ще е приятно да карам с компания
Активен
доц.Кожухаров
Мотоциклета е като бирата ! Консумирайте с удоволствие и мярка !
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: VN1600 Nomad - Скитника
Публикации: 537

Safe drive - Long ride ! VBA Member#03630

« Отговор #17 -: март 27, 2018, 09:22:58 »

Колеги, ще откриваме ли в събота 31.03.
Аз лично мисля да покарам по Подбалканския,
но ако се събира масовка за жълтите павета,
с тъга на сърцето ще си изгоря бензина и по светофарите в София  Very Happy
Активен
apollo11
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: TDM (900)
Публикации: 3122

Ел. поща
« Отговор #18 -: март 27, 2018, 11:23:11 »

Аз събота ще бачкам,така че зА неделята се глася А шкембе или на Душанци, или на дядо Йоцо..
Активен
Светозар
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: CBR 929RR
Публикации: 473

« Отговор #19 -: март 27, 2018, 16:25:12 »

Може да отидем на откриването и от там Ботевградско шосе...Подбалканска и т.н. Smile
Активен
Devil Inside
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Мотор: XV535
Публикации: 58

« Отговор #20 -: март 27, 2018, 18:54:16 »

Аз също смятам да изкарам масовката до Бояна и после да покарам някъде. Да отида до Бояна и да паркирам за кебапчета ми се струва тъпо, но с удоволствие бих ги хапнал на 50-100 км от София. Може да направим една среща на моста над бул. България при Бояна веднага след масовката и от там да отпрашим нанякъде. Ще се изчакаме 10-15 мин. след последните които минат под нас..... и така.
Активен
knikoto
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Мотор: Kawasaki EN500 1992
Публикации: 77

Ел. поща
« Отговор #21 -: март 28, 2018, 16:39:34 »

Здравейте и безавариен сезон на всички!
За събота и на мен ми се върти из главата лежерно каране около София,обяд и прибиране обратно,  ако се организираме ще е идеално.
Активен
доц.Кожухаров
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #22 -: март 30, 2018, 07:11:10 »

Ние решихме да откриваме в Пловдив.Хем ще покараме малко, хем ще сме в масовката.  Very Happy
Тяхната програма е :
    10.00 часа – събиране на мотористите пред клубната къща на мото братство Vagabonds MC;
    11.30 часа – водосвет за изпращане на зимата и за попътен мото вятър;
    12.00 часа – потегляне в стройна колона към Бачковския манастир „Успение Богородично“, където традиционно с водосвет ще бъде даден стартът на новия мото сезон;
    14.00 часа – започва музикално-забавната част под звуците на ROCK’N ROLL TRAIN.

Който желае да се присъедини, ще бъдем на Лукоила, след карулката на Цариградкото
утре 31.03 м/у 9.00 и 9.30. Без да бързаме към 11.00 сме в Пловдив, после с групата до Бачковския манастир, и като ни омръзне палим обратно. Тел. за връзка и уговорки 0876000013 - Жоро.
Активен
ildivvy
Suzuki GSX 750 fen forever !
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda CBR600F4i Sport 07',Aprilia Pegaso 650ie 03'
Публикации: 3537

« Отговор #23 -: март 30, 2018, 12:15:40 »

Аз бих ви препоръчал да не карате с групата,а направо да се качите нагоре! Няма да изпуснете нищо съществено! Групата можете да я видите и горе,на първия паркинг,като влезете в селото,между "легналите полицаи"!
Активен
VRSC Fan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha FZ1N
Публикации: 1526

Fly or Die

Ел. поща
« Отговор #24 -: март 30, 2018, 15:48:58 »

И аз ви препоръчвам същото!Качете си се сами,пък големите и страшни рокири ше ги видите горе..  Very Happy
Активен
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Vърховен Транспортер и... червен...
Публикации: 5873

Толкова бавно,че да те видят!

Ел. поща
« Отговор #25 -: март 30, 2018, 23:00:51 »

Ние решихме да откриваме в Пловдив.Хем ще покараме малко, хем ще сме в масовката.  Very Happy
Тяхната програма е :
    10.00 часа – събиране на мотористите пред клубната къща на мото братство Vagabonds MC;
    11.30 часа – водосвет за изпращане на зимата и за попътен мото вятър;
    12.00 часа – потегляне в стройна колона към Бачковския манастир „Успение Богородично“, където традиционно с водосвет ще бъде даден стартът на новия мото сезон;
    14.00 часа – започва музикално-забавната част под звуците на ROCK’N ROLL TRAIN.

Който желае да се присъедини, ще бъдем на Лукоила, след карулката на Цариградкото
утре 31.03 м/у 9.00 и 9.30. Без да бързаме към 11.00 сме в Пловдив, после с групата до Бачковския манастир, и като ни омръзне палим обратно. Тел. за връзка и уговорки 0876000013 - Жоро.

А браво!
Елате и вижте от къде е тръгнала традицията Very Happy

И аз ви препоръчвам същото!Качете си се сами,пък големите и страшни рокири ше ги видите горе..  Very Happy
Аз бих ви препоръчал да не карате с групата,а направо да се качите нагоре! Няма да изпуснете нищо съществено! Групата можете да я видите и горе,на първия паркинг,като влезете в селото,между "легналите полицаи"!

По същата логика и в София що да се ходи на сборния пункт, а? Направо на Бояна.
Вие с пистовите мотори все бързате та да не хвърлите водите Very Happy
Традициите за това са традиции, за да се спазват.
А и нещо не виждам смисъла да се вдигнеш от друг град, а да не направиш почетната обиколка на Пловдив с всички и да се качиш с групата до Бачковския манастир.
Даже ако успеем ( зависи от мен Smile.
. ) с другаря Бубасмит ще ги пресрещнем.
Не, че ще се загубят, те са 2 завоя от магистралата до сборния пункт пред клуба на Вагабондс до окръжна болница...
Активен
доц.Кожухаров
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #26 -: март 31, 2018, 08:00:03 »

Аз ще вляза през Цалапица, да хвана старото шосе.
Така все направо щее стигна до стадиона.
Активен
ildivvy
Suzuki GSX 750 fen forever !
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda CBR600F4i Sport 07',Aprilia Pegaso 650ie 03'
Публикации: 3537

« Отговор #27 -: март 31, 2018, 08:34:28 »

Вие с пистовите мотори все бързате та да не хвърлите водите Very Happy

Какво му е "пистовото" на "Пегасо"-то? Достатъчно е да се движи с 20км/ч и температурата му не мърда над 70'С! Но щом е така,ще взема другия мотор  Very Happy! Ако се чудите къде да спрете след "масовката",може да минете покрай нас,на първия паркинг в дясно (до реката),на влизане в селото!
Активен
pln
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda CBF1000FA
Публикации: 65

Ел. поща
« Отговор #28 -: март 31, 2018, 08:52:55 »

В крайна сметка, някой желаещ за разходка по подбалкана или искъра дет светофари няма.... Има ли?
Активен
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Vърховен Транспортер и... червен...
Публикации: 5873

Толкова бавно,че да те видят!

Ел. поща
« Отговор #29 -: март 31, 2018, 19:11:07 »

Какво му е "пистовото" на "Пегасо"-то? Достатъчно е да се движи с 20км/ч и температурата му не мърда над 70'С! Но щом е така,ще взема другия мотор  Very Happy! Ако се чудите къде да спрете след "масовката",може да минете покрай нас,на първия паркинг в дясно (до реката),на влизане в селото!

Чак сега погледнах във форума... Карай разминахме се... Видяхте там като влизахме в Бачково...
Ние се намерихме с доцент Кожухаров,  Very Happy хубава  тежка машина докара до Бачково  Very Happy
Тази година малко набързо и неорганизирано седнахме в Асеновград. Ама то за сметка на миналата година когато след откриването седнахме в сервиза на другаря Йотов уж за малко, ама той се организирал и така като гледам по снимките май бяхме седем маси и над 30 човека по едно време. Щом извадиха китари, барабани, уредби разни... Малко се наложи да си оставя мотора там, та отидох да го взема на другия ден Smile
« Последна редакция: март 31, 2018, 19:19:27 последно от Grobarq » Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 17   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратMoТoТуризъм (Модератор: Tonyco)Тема: Newbie Ride 2018

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.304 секунди с 21 запитвания.