Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратОбщи темиТема: Истанбулската конвенция.....
Анкета
Въпрос: Против ли сте НС на Република България да ратифицира така наречената Истанбулска конвенция от 11.05.2011 г.?
Да - 42 (84%)
Не - 8 (16%)
Общ брой гласове: 49

Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 32   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Истанбулската конвенция.....  (Прочетена 18238 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Vърховен Транспортер и... червен...
Публикации: 5101

Толкова бавно,че да те видят!

Ел. поща
« Отговор #240 -: февруари 13, 2018, 21:08:18 »

Не знам. Не съм се интересувал точно как става  приемането и ратифицирането на конвенциите в Европа. Ако ратифицирането е само препоръчително, то тогава, за какво се бутаме между шамарите? За да види Европа, колко сме отворени ли? Да ударят гъбата на тази конвенция в България и да не ни занимават повече с нея. Има и по-важни въпроси да се решават в държавата, от колкото да се занимаваме с джендър маниите. Very Happy

Почна да се усещаш защо сме против налагането и. Very Happy

Активен
max
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha xt600
Публикации: 598

Ел. поща
« Отговор #241 -: февруари 14, 2018, 11:01:40 »

И спорта няма да бъде пощаден , нови стилове бойни изкуства , джендърбокс .
https://www.facebook.com/umar.saputra.100/videos/1928495950813351/
Активен
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #242 -: февруари 14, 2018, 17:05:34 »

И спорта няма да бъде пощаден , нови стилове бойни изкуства , джендърбокс .
https://www.facebook.com/umar.saputra.100/videos/1928495950813351/

Клипа е майтап, но работите са сериозни!
Прочетох какво ли не за тази истанбулска конвенция и някъде ми беше попаднал линк за спортистите. В момента има няколко "рекордьорки" които в миналото са били мъже. Съответните спортни асоциации се чудят какво да правят...
Ако тази истанбулска конвенция се приеме и се окаже, че всичко това от което се опасяваме е така ( а то е така като се погледне опитът и мъките на приелите конвенцията държави), тоест ще промиват съзнанието на децата от малки и някой от тях от момченца ще стават момиченца ( оперативно) и обратно сещате ли се, че като видите 17 годишния си син с ново гадже ще се чудите дали до 5 годишна възраст това момиче не е било момче?
Можете ли да си го представите?
« Последна редакция: февруари 14, 2018, 17:07:44 последно от Grobarq » Активен
Vladi4
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: 50сс, 150сс, 175сс, 250сс, 350сс, 750сс, 850сс и сега BMW R 1100 GS
Публикации: 1229

Директор на ветрови превал.

Ел. поща
« Отговор #243 -: февруари 14, 2018, 21:40:27 »

Най-новата информация. https://offnews.bg/politika/borisov-mahame-istanbulskata-konventcia-i-vrashtame-debata-otnachalo-674897.html
Активен
spongi
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: стари мотори
Публикации: 1569

Ел. поща
« Отговор #244 -: февруари 14, 2018, 23:08:13 »

Владич, мислиш ли, че г-н Борисов си е направил труда да прочете конвенцията, та да знае какво пише в нея ??????? Работата е там, че ако тази конвенция се приеме от държавата ни, то тя се приема така както е написана, без никакви "волни интерпретации", т.е. какво са искали да кажат на английски, то не търпи никакви нагаждания каквито на нас ни се искат...........това е лошото........иначе и ние си имаме закони които регулират точно тези обществени отношение.....а това дали се спазват и колко се спазват е друг въпрос Surprised
Активен
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #245 -: февруари 15, 2018, 04:18:30 »

Владич, мислиш ли, че г-н Борисов си е направил труда да прочете конвенцията, та да знае какво пише в нея ??????? Работата е там, че ако тази конвенция се приеме от държавата ни, то тя се приема така както е написана, без никакви "волни интерпретации", т.е. какво са искали да кажат на английски, то не търпи никакви нагаждания каквито на нас ни се искат...........това е лошото........иначе и ние си имаме закони които регулират точно тези обществени отношение.....а това дали се спазват и колко се спазват е друг въпрос Surprised

Не му вярвам! Иска да уталожи страстите.

Айде на модата:

http://m.tialoto.bg/a/5-moda/59171-treti-pol-dezmand-napolis--novata-zvezda-na-sedmica-na-modata-v-nu-iork/

Забележете на колко години е и от къде е тръгнало... Нали правилно се изразявам в ТО?
Активен
kitan
ниво 5
Активен Активен

Мотор: изтребител
Публикации: 3981

Ел. поща
« Отговор #246 -: февруари 15, 2018, 04:32:26 »

Нали правилно се изразявам в ТО?

[/quote]бъркаш брат,педерас си е в мъжки род

а модата...ми аз лично се старая да съм демоде.който иска да ходи като педерас,да си я следи и да си се облича по нея
Активен
spongi
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #247 -: февруари 15, 2018, 09:37:10 »

Айде на модата:

http://m.tialoto.bg/a/5-moda/59171-treti-pol-dezmand-napolis--novata-zvezda-na-sedmica-na-modata-v-nu-iork/

Забележете на колко години е и от къде е тръгнало... Нали правилно се изразявам в ТО?

Навярно в Содом и Гомор е имало точно такива хора....... Confused
Активен
Vladi4
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #248 -: февруари 15, 2018, 10:01:17 »

Само един цитат ще кача от вицепремиерът Томислав Дончев. Този цитат казва всичко според мен:

"В Истанбулската конвенция част от обществото видя голяма част от страховете си, не и без чужда помощ... Когато има подобна реакция, мъдрия политик никога не действа на инат. Това, с което на първо място трябва да се съобразява е дори емоциите и вълненията на гражданите. Нека конвенцията да бъде сложена на страни, нека дебатът по отношение на нея да продължи и ако тя продължи през следващите години да няма подкрепа, няма да бъде ратифицирана, подчерта вицепремеиерът."
Активен
Гост
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 14116

« Отговор #249 -: февруари 15, 2018, 13:01:23 »

Айде на модата:

Това е тъжно бе хора. Sad Горкото дете, осакатено още в най-ранна възраст. Как да бъде щастливо, като никога няма да узнае какво е да имаш нормално детство, щастливо и безгрижно, а не объркано, перверзно, извратено, ненормално, уродливо и нещастно? Как да води нормален и щастлив живот, без да е имало нормално и щастливо детство? Кой извратен изрод му е причинил това страдание за цял живот? Това е страшен грях и някой ще плати за него един ден. Горкото дете. Наистина е много, много тъжно.
« Последна редакция: февруари 15, 2018, 13:03:39 последно от ЧЕФО » Активен
Venci
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 623

« Отговор #250 -: февруари 15, 2018, 20:39:20 »

"ТО"  е филм по книга на Стивън Кинг. Като го знам какви мили и добрички книжки пише ... Малииии....
Активен
spongi
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #251 -: февруари 15, 2018, 20:47:48 »

"ТО"  е филм по книга на Стивън Кинг. Като го знам какви мили и добрички книжки пише ... Малииии....
Ами преди него са правили филми и по библията.........а серията за Содом и Гомор започва точно с подобни изроди.........работата е там, че не завършва добре за хората.........за съжаление, вероятно тук идеята е същата...... Confused Confused Cool Cool Cool
Активен
ezhko
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: BMW F 650 GS Dakar; BMW R 100 RT
Публикации: 124

Нагъл - щото е бодлив!

Ел. поща
« Отговор #252 -: февруари 16, 2018, 11:20:16 »

Само един цитат ще кача от вицепремиерът Томислав Дончев. Този цитат казва всичко според мен:

"В Истанбулската конвенция част от обществото видя голяма част от страховете си, не и без чужда помощ... Когато има подобна реакция, мъдрия политик никога не действа на инат. Това, с което на първо място трябва да се съобразява е дори емоциите и вълненията на гражданите. Нека конвенцията да бъде сложена на страни, нека дебатът по отношение на нея да продължи и ако тя продължи през следващите години да няма подкрепа, няма да бъде ратифицирана, подчерта вицепремеиерът."
Това, че са страхове не ги прави неоснователни,Владич. И третирането на народа като стадо, на което се дава време да се поуспокои, преди пак да бъде подкарано към кланицата, не ми допада.
Активен
Vladi4
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #253 -: февруари 16, 2018, 12:46:24 »

Това, че са страхове не ги прави неоснователни,Владич. И третирането на народа като стадо, на което се дава време да се поуспокои, преди пак да бъде подкарано към кланицата, не ми допада.
Не искам да споря, ама нищо подобно не е казал, нито даже намекнал. Как ги четете тия работи? През няколко думи ли прескачате, когато четете, или през цели изречения? Или едно четете, пък съвсем друго си мислите? Нещо, което ви устройва?!?! Surprised
Активен
Гост
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 14116

« Отговор #254 -: февруари 16, 2018, 12:52:56 »

Обаче е факт. Народа е стадо, добитък, не особено интелигентни. Surprised И на мен не ми харесва, но... Surprised
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 32   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратОбщи темиТема: Истанбулската конвенция.....

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.183 секунди с 23 запитвания.