Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Страници: [1]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Bet365 или Bwin  (Прочетена 398 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
TheFox
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: нямам мотор
Публикации: 7

« -: октомври 24, 2017, 16:27:14 »

Здравейте, кой сайт за залагане в Интернет предпочитате - bet365 или bwin. Аз все още се чудя в кой от двата да се регистрирам, за да мога да съм онлайн постоянно.
Активен
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Vърховен Транспортер и... червен...
Публикации: 4551

Толкова бавно,че да те видят!

Ел. поща
« Отговор #1 -: октомври 24, 2017, 21:36:31 »

Здравейте, кой сайт за залагане в Интернет предпочитате - bet365 или bwin. Аз все още се чудя в кой от двата да се регистрирам, за да мога да съм онлайн постоянно.

Най- добре е да си онлайн в cam4 Very Happy
Активен
TheFox
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: нямам мотор
Публикации: 7

« Отговор #2 -: ноември 01, 2017, 17:18:30 »

Доста интересен отговор. Все пак разгледах и мнения по други форуми и попаднах на много добри отзиви за BetFair. Свалих си мобилното приложение от тук https://www.prognozirame.com/betfair/mobile и сега мисля да разцъквам. Благодаря ти все пак за отзива.
Активен
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #3 -: ноември 02, 2017, 21:26:17 »

Доста интересен отговор. Все пак разгледах и мнения по други форуми и попаднах на много добри отзиви за BetFair. Свалих си мобилното приложение от тук https://www.prognozirame.com/betfair/mobile и сега мисля да разцъквам. Благодаря ти все пак за отзива.

Ти нЕкЪФ букмейкър ли си що ли? Или се мъчиш реклама нещо да правиш?
Или не си на правилните хапчета и не си забелязал, че това е мотофорум. Тук ритнитопкивци не виреят много, много.
Активен
Oggie
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Kawasaki Vulcan 2000 Classic LT
Публикации: 2079

« Отговор #4 -: ноември 02, 2017, 22:43:40 »

Je suis Spas ot Kocherinovo
Активен
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #5 -: ноември 13, 2017, 15:29:54 »

Разцъквай бе,разцъквай...я виж как разцъкват висшестоящите на хазартната пирамида дето им пълниш джоба:

"Шeфĸaтa нa Веt365 пoлyчи $284 милиoнa зa гoдинa

Mилиapдepĸaтa Дeниc Koyтc, ĸoятo e ocнoвaтeл и шeф нa фиpмaтa зa зaлaгaния Веt365, e пoлyчилa oбщo 217 млн. пayндa (284.1 млн. дoлapa) зa минaлaтa гoдинa.

Πpи тoвa гoдишнo възнaгpaждeниe, тя пoлyчaвa пo 800 000 дoлapa нa дeн. Oнлaйн бyĸмeйĸъpът peaлизиpa 525 млн. пayндa пeчaлбa и peĸopднитe 47 млpд. пayндa (61.53 млpд. дoлapa) пoд фopмaтa нa зaлoзи.

50-гoдишнaтa Koyтc, ĸoятo cтapтиpa Веt365 в cглoбяeм фypгoн нa пapĸинг в Cтoyĸ пpeди 17 гoдини, вeчe e нaй-дoбpe плaтeният мeниджъp във Beлиĸoбpитaния, изпpeвapвaйĸи дoceгaшният лидep Cъp Mapтин Copeл c 48 млн. пayндa.

Πoлyчeнaтa oт нeя зaплaтa oт 199.3 млн. пayндa e нaд 1300 пъти пo-гoлямa oт тaзи нa бpитaнcĸия пpeмиep и нaд 2 пъти пo-гoлямa oт oбщия cбop нa зaплaтитe в Cтoyĸ Cити, фyтбoлният ĸлyб oт Bиcшaтa лигa нa Aнглия, чийтo coбcтвeниĸ и ocнoвeн cпoнcop e Веt365. B дoпълнeниe ĸъм тяx Koyтc пoлyчaвa oщe 18 млн. пayндa пoд фopмaтa нa дивидeнти."

Повече в статията:

https://money.bg/ceo/shefkata-na-bet365-poluchi-usd284-miliona-za-godina.html

Активен
Страници: [1]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgСвета извън моторите.ВеселбаТема: Bet365 или Bwin

News - MotoZone

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.152 секунди с 20 запитвания.