Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратОбщи теми (Модератор: ЧЕФО)Тема: В края на сезона.
Страници: 1 [2] 3 4   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: В края на сезона.  (Прочетена 2611 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
ildivvy
Suzuki GSX 750 fen forever !
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda CBR600F4i Sport 07',Aprilia Pegaso 650ie 03'
Публикации: 2884

« Отговор #15 -: октомври 09, 2017, 12:20:52 »

бъди Българин,напълни го със силикон

навии калчища

или му еви макята и да си тече или там кво ше прай

Smile Smile Smile То проблема му е,че не върви мотора! Иначе си е супер!
Активен
bocmana77
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: honda XL 700
Публикации: 158

Ел. поща
« Отговор #16 -: октомври 09, 2017, 18:53:11 »

Като гледах за поръчка и аз видях,че става въпрос за САЩ но има и меню за поръчки от EU.Не знам в "Люис"дали ще излезе нещо.
Активен
bocmana77
ниво 3
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #17 -: октомври 12, 2017, 13:26:40 »

След няколко неуспешни опита да закупя ремонтен комплект уплътнения за помпата я подкарах по типично Български.Премерих външния и вътрешния диаметър и в магазина за уплътнения.Взех ги се хванах в работа.Въоръжен с голяма доза търпение сглобих всичко на място,като вместо онова черното маншонче на снимката по на зад в темата сложих три"о"пръстенчета,които паснаха идеално.Проверих за течове и завъртях контактния ключ.Запали от ряз само,че помпата промени звука си при работа.Преди бръмчеше а сега един такъв писклив звук издава.Покарах стотина км.и се прибрах.Бре тая помпа сега ме човърка що пищи така.Да не би сега излишния бензин(който със сигурност е повече от преди) да се прецриква през клапана и той да издава тоя звук?Вие как мислите? 
Активен
Oggie
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Kawasaki Vulcan 2000 Classic LT
Публикации: 2098

« Отговор #18 -: октомври 12, 2017, 14:01:27 »

Е хубаво де Хонда нали имат представителство в България защо не поръчаш директно от тях?
Активен
bocmana77
ниво 3
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #19 -: октомври 12, 2017, 19:58:49 »

Имат комплект цяла помпа с все карантиите,цената близо 800лв.и всичко това за едно уплътнение.
Активен
бат Ицо
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: V-Strom, X-Max ex: Transalp, CB750F2, няколко 251, 250 и Simson Schwalbe
Публикации: 1078

пастафариански моТурист

« Отговор #20 -: октомври 16, 2017, 21:29:52 »

Истинския моторист решава проблемите по български. Останалите чакат Неволята, а дочакват Филан Кишията да ги опъне Smile
Активен
HondaPBR125
Nakamichi
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 799

Ел. поща
« Отговор #21 -: октомври 16, 2017, 22:22:50 »

Е хубаво де Хонда нали имат представителство в България защо не поръчаш директно от тях?

в Хонда България имат малко проблем с моторите от модел XL... за олигофрена който отговаря за частите - XL600R и XLV600 са един и същ мотор. Тааа, внимавайте
Активен
bocmana77
ниво 3
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #22 -: октомври 18, 2017, 08:42:13 »

Прав си.Майката му е или с частта в магазина(най добрия вариант)или всичко премерено с шублера и сравнено с новото.Едно цилиндърче четири пъти го поръчахме докато го угодим а уж мерих(първо захващането после дължина на буталцето  и на края и вътрешния диаметър бил от значение).Иначе приятел ходи в Хонда в Германия с моето уплътнение и там олигофрени бол.Час не може да се сетят,какво иска да купи.
Активен
dirtlego
V-twinner
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Harley-Davidson Night Rod; Yamaha FZ1N; Yamaha FZ8; Honda Hornet
Публикации: 430

« Отговор #23 -: октомври 18, 2017, 10:42:41 »

Цитат
Иначе приятел ходи в Хонда в Германия
Трябвало е отиде в Хонда - Япония, за да няма грижи.  Smile
Навсякъде са хора и никой не е безгрешен. И ако добавим това, че са свикнали да сменят на едро вместо да ремонтират, картината става завършена.
Активен
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: изтребител
Публикации: 3208

Ел. поща
« Отговор #24 -: октомври 19, 2017, 21:20:00 »

Прав си.Майката му е или с частта в магазина(най добрия вариант)или всичко премерено с шублера и сравнено с новото.Едно цилиндърче четири пъти го поръчахме докато го угодим а уж мерих(първо захващането после дължина на буталцето  и на края и вътрешния диаметър бил от значение).Иначе приятел ходи в Хонда в Германия с моето уплътнение и там олигофрени бол.Час не може да се сетят,какво иска да купи.
колкото пъти съм ходил в хонда,все са ми искали номер на рамата,изкарват ти мотора на болчета и гайки и те питат кое точно искаш.

са ако е отишъл с един О-ринг и е казал искам такова Smile Smile Smile
Активен
BoneCollector
VT1100 Shadow '94
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 614

Loud pipes save lifes

« Отговор #25 -: октомври 19, 2017, 21:50:53 »

колкото пъти съм ходил в хонда,все са ми искали номер на рамата,изкарват ти мотора на болчета и гайки и те питат кое точно искаш.

Аз пък им давам директно парт номера на частта, която ми е нужна. Така хем на тях им е по-лесно, хем аз съм сигурен, че ако не сгрешат номера, ще ми доставят точно това, което ми е нужно.
Активен
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Vърховен Транспортер и... червен...
Публикации: 4598

Толкова бавно,че да те видят!

Ел. поща
« Отговор #26 -: октомври 19, 2017, 21:51:29 »

са ако е отишъл с един О-ринг и е казал искам такова Smile Smile Smile

Ти нали не караш Хонди бе?
Хванах ли те?  Smile
Активен
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: изтребител
Публикации: 3208

Ел. поща
« Отговор #27 -: октомври 19, 2017, 22:35:39 »

Ти нали не караш Хонди бе?
Хванах ли те?  Smile
за мое огромно съжаление се е случвало и да покарам

надявам се повече да не ми се случи тая гадост.

лошото е че живота има гадно чувство за хумор и няма да се учудя,ако пак се объркам сериозно.
последното го написах със заключени пръсти и си плюнах 3 пъти в пазвата,дано пази от уроки Smile
Активен
bocmana77
ниво 3
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #28 -: октомври 20, 2017, 19:29:15 »

Освен уплътнението бях му дал и снимки на всички номера по рамата.Тайничко се надявах продавача да бръкне под шубера и да изкара едно пликче с всички уплътнения на помпата.Да ама не.Предложили са само комплект цяла помпа с кутията смукатела,клапан,нивомер(въпреки,че някои сайтове предлагат само помпата с уплътненията).Тия европейци под "част"за МПС разбират целия агрегат а не износеното лостче,скъсаната гарнитура или мембрана. 
Активен
phoenix
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Готин
Публикации: 210

« Отговор #29 -: октомври 31, 2017, 16:32:53 »

Няма ли на кого да дадеш да ти изработи тези уплътнения. В София, някъде около площадчето на Княжево имаше един, дето правеше всякакви гумени неща.
Активен
Страници: 1 [2] 3 4   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратОбщи теми (Модератор: ЧЕФО)Тема: В края на сезона.

News - MotoZone

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.202 секунди с 21 запитвания.