Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgСтилРетро (Модератор: Restavratora)Тема: Стягаш и караш или стягаш и само приказваш?
Страници: 1 [2]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Стягаш и караш или стягаш и само приказваш?  (Прочетена 1578 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
FozY
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: www.sites.google.com/site/fozysite/home
Публикации: 914

R1200GSA; XVS650

WWW Ел. поща
« Отговор #15 -: юни 25, 2018, 09:53:12 »

Активен
spongi
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: стари мотори
Публикации: 1560

Ел. поща
« Отговор #16 -: юни 28, 2018, 12:34:41 »

Ето и кратко клипча от което можете да чуете работата на двигателя https://www.youtube.com/watch?v=FuSNDq782_8
Активен
dandy
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: ex: simson suhl;balkan 50;minsk 125;yamaha fzr400;yamaha R1;suzuki GSXR750;карпати;suzuki bandit 600 now: Balkan 250;yamaha xj 600 diversion
Публикации: 216

Ел. поща
« Отговор #17 -: юни 28, 2018, 14:15:11 »

Много хубаво работи, браво за труда и крайния резултат. Ще е интересно да Ви видя из пловдивските улици.
Активен
spongi
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #18 -: юни 28, 2018, 14:48:36 »

Много хубаво работи, браво за труда и крайния резултат. Ще е интересно да Ви видя из пловдивските улици.
Радвам се, че се харесва па повечето колеги, но до къто събирах мотора се получиха дребни дефекти по боята на някои детайли и трябва да го доизкусуря. Иначе в града избягвам да го карам, защото както се казва "никой не ни бръсне в калабалъка", още повече, че няма мигачи и ме е страх, че като пусна лявата си ръка да покажа, че ще завивам на ляво, никой от водачите на леки коли няма да ме разбере и ще ме отнесе, а пък и спирачките му не са като на по-новите машини и не, че не спира, но спира малко по-късно и за това предпочитам да го "разтривам" към х."Зравец" и "Бяла черква"   
Активен
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Vърховен Транспортер и... червен...
Публикации: 5071

Толкова бавно,че да те видят!

Ел. поща
« Отговор #19 -: юни 28, 2018, 16:45:36 »

Те всичките ми мотори са ретро, ама преди две недели си събрах емката и карам само нея. Платих и гражданската, но трябва да и платя данъка и да мина ГТП. Ето я и нея, на 95% пълен оригинал и за това гледайте да не ми я уручасате Smile

Колко време го събира туй животнУ?
Пу,пу, пу.
Активен
spongi
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #20 -: юни 28, 2018, 17:55:06 »

Колко време го събира туй животнУ?
Пу,пу, пу.
Кажи-речи към две-три години......но като му кача коша ще е още по-голям кеф...., но за сега съм се фокусирал в смяната на мотора ми за каране и всеки лев който успея да заделя, отива в онази сметка, за това обявих и сузукито за продажба, макар, че като го продам ще ме е яд за това до къго съм жив, гакъв мотор се среща много рядко и като модел и като общо състояние, но мерака се гаси с пари !
Активен
dandy
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: ex: simson suhl;balkan 50;minsk 125;yamaha fzr400;yamaha R1;suzuki GSXR750;карпати;suzuki bandit 600 now: Balkan 250;yamaha xj 600 diversion
Публикации: 216

Ел. поща
« Отговор #21 -: юни 29, 2018, 13:16:09 »

Трябва да организираме едно ретро-мото изкачване по посочения маршрут, поради същите причини избягвам градското.
Активен
spongi
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #22 -: юни 29, 2018, 16:33:25 »

Ще се радвам. Това ми е номера 0899 821 123, звънкай когато решиш ......... Mad
Активен
seemann
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Jawa 350 Perak; Jawa 354; Балкан МПМ -2бр; Балкан МПС -2бр; Балкан 50 МК3-3бр; Балкан 75; Awo Sport; CZ 472.5; CZ 472.6; MZ RT 125/1; MZ ES 250/1; Suzuki Love CL50
Публикации: 389

« Отговор #23 -: юни 29, 2018, 19:46:37 »

Ако превозното средство е ново не ми доставя удоволствие управлението му. Личните ми автомобили са на 30; 31 и 53 години. И ги карам ежедневно. С единия от началото на годината изминах досега 12 000 км.  Very Happy
Най-старият ми мотор е на 64 години, най-новият на 37... Всички ги карам и не мога да си представя да ги гледам като музейни експонати. Ремонтирам ги сам. В последните години станах технолог, конструктор, заварчик, шлосер, електротехник и още две-три професии. Свободното ми време е разделено на две части - каране и стягане. Не са пропорционални - според нуждата понякога повече стягам, понякога повече карам.
Активен
Страници: 1 [2]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgСтилРетро (Модератор: Restavratora)Тема: Стягаш и караш или стягаш и само приказваш?

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.145 секунди с 21 запитвания.