Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgЗа ФорумаМнения, предложения, съветиТема: Верига, Пиньони и масло за Honda Hornet CB600 F модел 2007 година
Страници: [1]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Верига, Пиньони и масло за Honda Hornet CB600 F модел 2007 година  (Прочетена 1098 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
wseobg
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: N/A
Публикации: 7

« -: септември 27, 2017, 12:39:31 »

Колеги, дайте предложение за верига, Пиньони и масло + филтър за Honda Hornet CB600 F модел 2007 година

Нещо качествено, нещо, което ползвате?
Активен
mendi
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda XL 500 R - бивш; Yamaha TT 600 S - бивш; Suzuki DR-Z 400; Yamaha TDM 850
Публикации: 1028

Ел. поща
« Отговор #1 -: октомври 26, 2017, 10:58:53 »

Виж карловските пинцони, според мен за цената си са много добри, освен това могат да ти изработят каквито искаш.
Маслото вече ти си преценяваш, аз лично на други мотори съм катал с агип (ени) и мотул. Нямам оплаквания нито намирам разлика между двете. В момента съм с мотул 300в, приятел с хорнет също си сипва такова и не се е оплаквал.
Разочаровх се веднъж когато пробвах репсол и повече не съм купувал ама може да съм попаднал на менте, не знам...
Активен
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: изтребител
Публикации: 3204

Ел. поща
« Отговор #2 -: октомври 26, 2017, 13:18:30 »

ако искаш да ти дам номера на един пич,наш колега от форума.има всичко дето ти трябва и на добри цени.аз си купувах няколко вида масла от него и менте не ми е продал.вериги пиньони има няколко марки.абе ако искаш му се обади,обясни му какъв е мотора и как ще го караш и той ще ти каже какви са опциите

не знам дали мога да му пиша тук номера,да не го сметнат като реклама,та ако искаш мога да ти го пратя на лично
Активен
Страници: [1]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgЗа ФорумаМнения, предложения, съветиТема: Верига, Пиньони и масло за Honda Hornet CB600 F модел 2007 година

News - MotoZone

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.065 секунди с 20 запитвания.