Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратMoТoТуризъм (Модератор: Tonyco)Тема: неделно трипче из РОДОПИТЕ 27.08.2017
Страници: 1 [2] 3   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: неделно трипче из РОДОПИТЕ 27.08.2017  (Прочетена 13769 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Asen Petrov
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: kawasaki 900 zxr
Публикации: 25

Ел. поща
« Отговор #15 -: август 25, 2017, 18:56:04 »

От където кажеш от там та почвам...земи си бинокъла и заставай  Very Happy
благодаря за инфото ,колега ,ще е от полза  Very Happy
Активен
VRSC Fan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha FZ1N
Публикации: 1643

Fly or Die

Ел. поща
« Отговор #16 -: август 25, 2017, 19:21:14 »

Колега,или си объркал цитатите..или ми напомняш,че спамя.. Very Happy
Все пак не разбрах по кое време ще сте на Варвара за да ви изчакам и да покарам с вас..
Активен
GAZZE77O
Японеца
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki GSX-R 600 SRAD
Публикации: 754

Хоя в Подката, душата в рая с 300+....

Ел. поща
« Отговор #17 -: август 25, 2017, 21:04:35 »

Все пак не разбрах по кое време ще сте на Варвара за да ви изчакам и да покарам с вас..
Аз няма да минавам през Варвара. Ще цепиме със Станислав до Пловдив и от там Асеновград-Пампорово. Утре ше ти кажа с точност.
Активен
Asen Petrov
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #18 -: август 25, 2017, 21:20:30 »

предполагам че малко преди 11часа сме на Варвара Very Happy
Активен
ildivvy
Suzuki GSX 750 fen forever !
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda CBR600F4i Sport 07', Aprilia Pegaso 650ie 03'
Публикации: 3715

« Отговор #19 -: август 26, 2017, 19:07:40 »

Какъв е окончателния маршрут (доколкото може да се определи) и кога,горе-доло,се предполага,че ще сте "близо" до Пловдив? На Варвара около 11ч,писахте...

П.П. Сега видях и картата в първия "пост"! Това ли ще е крайния вариант?
« Последна редакция: август 26, 2017, 19:10:45 последно от ildivvy » Активен
Asen Petrov
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #20 -: август 26, 2017, 20:51:13 »

Какъв е окончателния маршрут (доколкото може да се определи) и кога,горе-доло,се предполага,че ще сте "близо" до Пловдив? На Варвара около 11ч,писахте...

П.П. Сега видях и картата в първия "пост"! Това ли ще е крайния вариант?

да този вариянт си остава за утре Very Happy
между другото вижте това
Относно песимистичните коментари”мисията невъзможна за 1ден” на  някои колеги за TRIP-РОДОПИТЕ,искам да ви кажа, че се притесних малко ,да не „подведа”колегите , и тъй като днес бях свободен,реших да го мина днес този маршрут и да се убедя лично .тръгнах от OMV самоковско  в 8часа тъй като колегата  @Ivan Mihaylov ми предрече ,че ще ми се наложи да нощувам някъде покрай Доспат,  9,40 бях на ВАРВАРА ,после,Ракитово,Цигов Чарк Доспат, Девин,и  12часа спрях да обядвам на Широка Лъка,14часа на Асеновград и ТЪй кото се чувствувах „като пребит и без душа”по думите на @Ivan Mihaylov  ,да удължа малко маршрута ,и скокнах до Карлово и от там подбалкана и благополучно 17часа бях в София, и си се чувствувам много добре  ха ха,и не съм умрял.Относно пътя единствено след Гуцел до Долна Баня е не добър ,но това са 10-15км ,иначе Варвара-Ракитово-перфектно,Ракитово-Доспат –уникално трасе,Доспат-Пампорово-добро,Пампорово-Асеновград –МЕГА ЯКО,така че ще ви чакам утре 8,30 на OMV самоковско шосе

Активен
VRSC Fan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha FZ1N
Публикации: 1643

Fly or Die

Ел. поща
« Отговор #21 -: август 26, 2017, 21:16:19 »

За съжаление аз отпадам за утре...неотложни дела ми се явиха..  Confused
Пожелавам приятно каране!
Активен
ildivvy
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #22 -: август 26, 2017, 22:54:07 »

Аз бях единия от песимистите! Според мен дори сега не си минал маршрута с поносимо-умерено темпо,но това няма значение! Прекарал си страхотно,личи си от снимките и текста  Very Happy! Сега по същество! Ако тръгнете в 9.00 и карате като днес,би трябвало към 11 без нещо да сте на Варвара! Аз и един колега с ДрагСтар 650 ще се чакаме в Пловдив (Газпром-а на околовръстното за Пазарджик) и преди 10ч трябва да тръгнем към Варвара! Би трябвало да сме на Т-образното кръстовище след Варвара (ще идваме от Вретрендол,а на вас ще се пада след комплекс Варвара,преди Партизански паметник),посока Велинград също преди 11ч! Ще спрем на кръстовището и ще почакаме,за да направим свръзка и да покараме заедно в частта през язовирите до Пловдив! Предвид,че колегата е с чопър и е новичък,темпото му ще е наистина поносимо-умерено! Т.е. ако се позасилим,макар че не виждам къде по този маршрут,с изключение на "пистата" от Пампорово до Асеновград,може и да поизостанем (ще се съобразявам с енго и ще съм с Пегасо-то)!

П.П. Колегите от пловдивската група,ако решат,че ще тръгнат малко по-късничко и за последно ще променят малко маршрута,може да дойдат и те на Газпром-а! Ще се радваме да покараме заедно!
« Последна редакция: август 26, 2017, 22:57:41 последно от ildivvy » Активен
ildivvy
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #23 -: август 27, 2017, 19:24:57 »

Разкошна обиколка! Дори успяхме да покараме "заедно" с вас,доколкото позволяваше темпото на колегата с чопъра! Относно гледките в Родопите,човек няма насищане на тази красота! Ще очакваме снимките,които направихте!  Mad
Активен
Vladi4
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: 50сс, 150сс, 175сс, 250сс, 350сс, 750сс, 850сс и сега BMW R 1100 GS
Публикации: 1474

Директор на ветрови превал.

Ел. поща
« Отговор #24 -: август 28, 2017, 17:40:15 »

Малко снимки от днес. Very Happy

Цигов Чарк и част от язовир Батак.

Цигов Чарк и яз Батак.

Язовир Батак.

Язовир Батак.

Част от яз Батак.
Активен
Asen Petrov
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #25 -: август 28, 2017, 21:14:12 »

здравейте,малко закъснях със снимките ,но все пак са доказателство, че си покарахме добре и всички са щастливи п.с тръгнахме в 9,00 и се прибрахме в 20,00 като при това удължихме оше мапко трипчето  Very Happy  като при това бяхме 23 мотора от който 2 момичета и две пасажерки Very Happy

Активен
Asen Petrov
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #26 -: август 28, 2017, 21:20:38 »

здравейте,малко закъснях със снимките ,но все пак са доказателство, че си покарахме добре и всички са щастливи п.с тръгнахме в 9,00 и се прибрахме в 20,00 като при това удължихме оше мапко трипчето  Very Happy  като при това бяхме 23 мотора от който 2 момичета и две пасажерки Very Happy

забравих и масата  Smile

Активен
доц.Кожухаров
Мотоциклета е като бирата ! Консумирайте с удоволствие и мярка !
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: VN1600 Nomad - Скитника
Публикации: 543

Safe drive - Long ride ! VBA Member#03630

« Отговор #27 -: август 30, 2017, 06:34:41 »

Браво на вас, добре сте покарали  apl
Активен
willow75bg
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki GSF 1250 Bandit
Публикации: 47

« Отговор #28 -: септември 05, 2018, 10:50:23 »

Здравейте колеги,както се подразбира от темата, ще ми се преди края на сезона да направим едни Родопи,НО.
Не знам маршрута,който е удачен за мото трипче.Планувал съм два дни,тръгване от Плевен през Балкана и натам ще помоля тези от Вас,които са наясно, да ме насочат за един хубав мото маршрут подобен на този в темата от миналата година.
Активен
ildivvy
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #29 -: септември 05, 2018, 12:14:42 »

Ако ти харесва,нищо не пречи да го направиш! Класика е: Пещера,Батак,Доспат,Широка лъка,Чепеларе,Асеновград! Има и други варианти,разбира се...
Активен
Страници: 1 [2] 3   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратMoТoТуризъм (Модератор: Tonyco)Тема: неделно трипче из РОДОПИТЕ 27.08.2017

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.218 секунди с 21 запитвания.