Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратОбщи темиТема: пази моториста
Страници: 1 2 [3]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: пази моториста  (Прочетена 2076 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
HellMan
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Балкан МК-50; Yamaha TDM 850 4TX 1999
Публикации: 196

268805309
« Отговор #30 -: август 22, 2017, 13:44:14 »

Докато мога да слагам каската, няма грижи  Very Happy  Smile  Smile  Smile
https://goo.gl/TrJuVa
Активен
blackk
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Мотор: BMW F650 CS
Публикации: 69

Ел. поща
« Отговор #31 -: август 22, 2017, 13:53:44 »

Ахахахаха ... i`m sexy and i know it  Very Happy  Smile
Активен
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: изтребител
Публикации: 4148

Ел. поща
« Отговор #32 -: август 22, 2017, 18:15:24 »

де бе,то е ясно че тея дето имат лепанка пази моториста карат мотори,или поне болшинството.ясно е и за какво са си я залепили,нещо като бебе в колата,но в случая моторист.според мен просто останалите дето не карат мотори разбират грешно посланието и се получава едно напрежение.според мен лозунга пази моториста си има само негативен ефект.говоря за тея дето не карат мотори
Активен
madbatt
Чукча не моторист, чукча форумист!
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: горска пръчка
Публикации: 742

Who can stop the Cop

« Отговор #33 -: август 23, 2017, 01:13:10 »

Не съм съгласен !!!
Стикера за мен означава,че колата се кара от човек които е запознат с последствията от не гледането в огледалата,от не спазването на ППЗДВП,от не ползването на мигачи,от карането все едно си сам на пътя.Дали този човек е моторист,просто водач на автомобил-според мен просто апелира към останалите участници в движението да си изпълняват съвестно задълженията зад волана.Никой не казва с този стикер "да дондуркаме моториста"
И да,имам такъв стикер на колата и както казах с него просто искам когато някой спре зад мен на светофара и го види да се замисли малко и да не кара като дебелокожо,забързано за незнаиси къде животно.Не ми се спори с никой-Вие имате мнение-е това е моето.Не знам дали има ефект въпросната лепенка,надявам се поне един да се е замислил виждайки я.Ей така да си каже "абе тоя защо я е липнал,гледай колко грозно стои,щом го е направил значи има значение за него" и да си отговори на въпроса КАК ДА ПАЗЯ МОТОРИСТА.

Факт. Боли ме фара моториска ли е, скутериска, лапа го на некой такъф или е купила колата с нея. Хората не са кьорави. Тва пък за апела, към другите участници да правят това, което тя не прави  Smile
Аз също съм брандиран, но служебно и това ме ЗАДЪЛЖАВА да спазвам определени норми.

пп Моториста е на мотор, а когато не е, пак ще го познаеш, ама не по лепенката.

« Последна редакция: август 23, 2017, 02:16:16 последно от madbatt » Активен
Rawen
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda CB 600F Hornet
Публикации: 85

« Отговор #34 -: август 23, 2017, 08:29:01 »

де бе,то е ясно че тея дето имат лепанка пази моториста карат мотори,или поне болшинството.ясно е и за какво са си я залепили,нещо като бебе в колата,но в случая моторист.според мен просто останалите дето не карат мотори разбират грешно посланието и се получава едно напрежение.според мен лозунга пази моториста си има само негативен ефект.говоря за тея дето не карат мотори
Не сме дорасли като общество за подобни апели и ще се аргументирам защо. Основно карам кола и мнението ми е ,че болшинството водачи нямат никаква култура на пътя. Те с колите не могат да се пазят, какво остава за мотористи, велосипедисти, пешеходци.  Как да очакваш егоист да те пази дето го интересува нищо освен собствения му задник- да не се мине да пусне някой или позеленява от яд като го изпревариш в задръстването, още по-малко пък да си даде сметка какво може да причини с маневра ,която да застраши здравето ти. Идея си нямат тези дето не са карали на мотор какво е да те засече някой и ти да сбъркаш да завиеш и да блокираш някоя от гумите, още по-малко какво причинява падане от мотор. От всякъде само злоба те залива.
"Да изчистим България" звучи също толкова нелепо - един ден една малка част чистим, а през другото време дружно всички цапат без да си дават сметка ,че ако имат малко по-отговорно поведение ежедневно няма да се налага после маса народ да чистят една голяма кочина и да се оплакват как всичко било отвратително.
Те от Полицията слагат катастрофирали коли покрай пътищата и на цигарите има страшни снимки,но нито катастрофите намаляват нито пушачите спират да пушат у нас.
Карайте внимателно и се пазете сами защото другите не пазят...дори и да караш по правилата.
Активен
IBenchev
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: XX
Публикации: 217

« Отговор #35 -: август 23, 2017, 11:03:42 »

Единственият смислен пост в темата!
Активен
Che_
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: KTM SX 250
Публикации: 4196

« Отговор #36 -: август 23, 2017, 16:49:35 »

Какво е станало с тоя форум Surprised
Не съм отвярял от няколко месеца и к'во да видя - "мотористите не ме поздравяват", "пази моториста ме дразни".....
Тбаси БГмама-та е танало. Surprised

Я си карайте моторите и хейтете като хората!
Чефо, къде си ангеле мой, ко стана с кафето?
Активен
Amatama
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: yamaha
Публикации: 43

Ел. поща
« Отговор #37 -: август 23, 2017, 19:44:38 »

всичко тръгва от първото превозно средство-колелото и свършва с последното превозно средство! от най ранна детска възраст всеки е минал през велосипед-и се е научил да кара където и както иска,без да спазва никакви норми на поведение! и най вече да е технически неизправен! никога не ми се е случвало да взема велосипед от българин и да не започнат предупрежденията: не пипаи тук,не натискай това,това не работи,това се е счупило...и тая немарливост и безотговорност в последствие се пренася върху мотоциклета или автомобила когато детето "порасне " цара може да е секав ама за чипа беше много прав...  Smile
Активен
Страници: 1 2 [3]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратОбщи темиТема: пази моториста

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.239 секунди с 20 запитвания.