Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратОбщи темиТема: пази моториста
Страници: [1] 2 3   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: пази моториста  (Прочетена 1903 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: изтребител
Публикации: 4019

Ел. поща
« -: август 20, 2017, 22:27:18 »

имам едно питане.дали само мен ме дразни тоя надпис?
какво да ме пазят,да не съм малко дете?
Активен
izalina
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: FZS 600, Virago 535
Публикации: 455

Live and let live

« Отговор #1 -: август 20, 2017, 22:49:32 »

Мне. Като си се качил на 2 гуми се предполага сам да се пазиш.

Мога да измисля поне 30 други по-смислени призива от тоя, ако трябва непременно да кичим брони с лозунг-стикери.

А още повече дразни немотористите. Факт.

Активен
jetstorm
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: Kawasaki ER6F
Публикации: 24

« Отговор #2 -: август 20, 2017, 22:56:06 »

Чудел съм се, докато седя на някой светофар зад кола с такъв стикер дали това е пожелание към останалите (пазѝ моториста) или съобщение на стоящия зад тях моторист (пáзи моториста) Surprised
Активен
Oggie
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Kawasaki Vulcan 2000 Classic LT
Публикации: 2467

« Отговор #3 -: август 20, 2017, 22:56:56 »

Тоя надпис не означава нищо. Нещо като "бебе в колата", "млад шофьор", "не карай пил", "карай разумно, някой те обича", "спазвай дистанция" ..... да продължавам ли? Преди години, когато моторите бяха по-малко тая лепенка поне показваше, че тоя който кара може и да е моторист или близък на моторист .... което пак не означава нищо. И такива са ме засичали. Явно лесно се дразниш  Very Happy
Активен
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: изтребител
Публикации: 4019

Ел. поща
« Отговор #4 -: август 20, 2017, 23:30:10 »

щото верно излиза че едва ли не другите трябва да правят нещо по-различно само заради нас.а истината е че искаме просто да се научат да карат.
според мен надписа носи повече негативи за мотористите,от колкото полза.

верно си се дразня лесно,ма като прочета някъде "и после искат да ги пазим" и ми спира тока направо.АЗ не искам да ме пазят,виж да се научат да ползват мигачите го искам истински.но това е друга тема
Активен
izalina
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: FZS 600, Virago 535

Live and let live

« Отговор #5 -: август 20, 2017, 23:33:18 »

... и огледалата!
Активен
yavor20v
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Z1000

Ел. поща
« Отговор #6 -: август 21, 2017, 00:24:18 »

супер тъпанарски надпис, от който единственото положително нещо, ако изоШто има такова де, е че некой прочитайки го МОЖЕ да помисли за малко, че по платното се движат и мотори.....
така написано първо се счита за молба, а то изобщо не е, второ е грешно формулирано с тва "пази" и трето не това е начинът и не е тва което искаме.
а аз лично искам да си гледат у огледалата и ДА НЕ правят груби нарушения, с които ни трепат и осакатяват!
Активен
Oggie
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #7 -: август 21, 2017, 00:34:48 »

Е и далеч по-идиотски надписи има. Примерно Голф с надпис с огромни букви - "Нито крачка назад, зад нас е България" естествено каращ, като пълен идиот. Или с огромни букви "В памет на Иван - Свата" ... кой по дяволите е Иван и на кой е сват и защо отново колата се кара от идиот. Имаме си ги такива разни лица във Варна .... фрикшоу на пълен работен ден.
Активен
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Vърховен Транспортер и... червен...
Публикации: 5129

Толкова бавно,че да те видят!

Ел. поща
« Отговор #8 -: август 21, 2017, 00:37:38 »

Надписа би трябвало да е "Пази мотириста, гледай си огледалата и използвай мигачи"

Very Happy
Активен
JOHNY
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha Road Star 1700XV
Публикации: 1076

http://alltimecams.com

« Отговор #9 -: август 21, 2017, 00:57:15 »

Е и далеч по-идиотски надписи има. Примерно Голф с надпис с огромни букви - "Нито крачка назад, зад нас е България" естествено каращ, като пълен идиот. Или с огромни букви "В памет на Иван - Свата" ... кой по дяволите е Иван и на кой е сват и защо отново колата се кара от идиот. Имаме си ги такива разни лица във Варна .... фрикшоу на пълен работен ден.
Хайде не така с паметта на хората.
Иван Свата беше страхотен човек! Дългогодишен механик и душата на много компании. Сбъдна мечтата си да се състезава както хората, на които помагаше и за съжаление почина в автомобилна катастрофа по-малко от месец след това. И докато ни повагаше на състезания, и докато самият той учавства беше невероятен човек. Стига ли? И имаше ли нужда от това обяснение?
Всеки може да си кичи курника с каквото пожелае. Не смисленият текст или Лепа Брена на постер превръщат човечето в Човек. Нямате ли мотори за каране? Оставете хората да правят и те каквото искат, както ние претендираме за същото.
Активен
Oggie
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #10 -: август 21, 2017, 01:34:52 »

Хайде не така с паметта на хората.
Иван Свата беше страхотен човек! Дългогодишен механик и душата на много компании. Сбъдна мечтата си да се състезава както хората, на които помагаше и за съжаление почина в автомобилна катастрофа по-малко от месец след това. И докато ни повагаше на състезания, и докато самият той учавства беше невероятен човек. Стига ли? И имаше ли нужда от това обяснение?
Всеки може да си кичи курника с каквото пожелае. Не смисленият текст или Лепа Брена на постер превръщат човечето в Човек. Нямате ли мотори за каране? Оставете хората да правят и те каквото искат, както ние претендираме за същото.

С никаква памет не се гавря защото просто не знам за кого става дума. Просто тоя умрял Голф на който е сложен надписа ме е засичал и с колата и с мотора и кара като пълен олигофрен нон-стоп. Няма мигачи, няма правила просто газ до тенекията колкото може да изнесе кочината и това е. Явно голфера иска да ходи при тоя Сват ... който и да е той или да му прати някакви случайни хора за компания .... знам ли.

Активен
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Vърховен Транспортер и... червен...
Публикации: 5129

Толкова бавно,че да те видят!

Ел. поща
« Отговор #11 -: август 21, 2017, 02:44:32 »

Активен
Vladi4
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: 50сс, 150сс, 175сс, 250сс, 350сс, 750сс, 850сс и сега BMW R 1100 GS
Публикации: 1233

Директор на ветрови превал.

Ел. поща
« Отговор #12 -: август 21, 2017, 09:19:07 »

Аз имам залепен такъв надпис отзад на куфара на мотора, ама не е точно такъв... На моя пише - " Пази се от моториста"... Smile
Освен това на въпросният заден куфар имам надпис - "Аз ще гласувам", което не отговаря на истината, щото не помня, от колко години вече не съм гласувал, а имам и надпис - "Паркирам като идиот", което, май, че отговаря на истината.  Smile  Smile
« Последна редакция: август 21, 2017, 09:22:45 последно от Vladi4 » Активен
Ganjaman
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: 2007 Yamaha FZ1 1000, 2003 Suzuki DRZ-400
Публикации: 860

« Отговор #13 -: август 21, 2017, 10:11:38 »

Тая мега-тъпня не знам от къде тръгна, но заради нея всички вече си фантазират че мотористите сме някви
некадърници, които са живи само заради благосклонността и невероятните умения на шофьорите да ни пазят...
Могат да пазят децата, ама да ме пазят мен не го разбирам. Голям човек съм, имам глава на раменете си,
имам очи да гледам и умения да карам, друго не ми трябва. Ако съм чакал някой друг да ме пази, отдавна
да съм си заминал. Масовката шофьори никога няма да се научат да карат, така че шанса ми за оцеляване е
единствено аз да ставам по-добър, от другите нищо не чакам
Активен
JOHNY
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha Road Star 1700XV
Публикации: 1076

http://alltimecams.com

« Отговор #14 -: август 21, 2017, 10:35:56 »

Или с огромни букви "В памет на Иван - Свата" ... кой по дяволите е Иван и на кой е сват и защо отново колата се кара от идиот.

С никаква памет не се гавря защото просто не знам за кого става дума. Просто тоя умрял Голф на който е сложен надписа ме е засичал и с колата и с мотора и кара като пълен олигофрен нон-стоп. Няма мигачи, няма правила просто газ до тенекията колкото може да изнесе кочината и това е. Явно голфера иска да ходи при тоя Сват ... който и да е той или да му прати някакви случайни хора за компания .... знам ли.

Мислиш ли, че е нужно да знаеш за кого става дума за да проявиш уважение към починалия, а не към шофьора? След като вече знаеш с какво промени отношението си?
Или викаш - дразни ме този как шофира, чакай да подкарам по етапен ред всичко, което не ме кефи около него?
Това, че някой кара като кретен прави виновен само него (еле пък ако е пълнолетен). Не ти прави чест да говориш за Ванката по този начин. Жив и здрав и кротко с нервите. Тях никой не ги връща.
Активен
Страници: [1] 2 3   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратОбщи темиТема: пази моториста

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.16 секунди с 20 запитвания.