Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратЗа начинаещия МоТо-Форумист!Тема: И още един първи мотор за момиче
Страници: 1 ... 4 5 [6]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: И още един първи мотор за момиче  (Прочетена 2377 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
spongi
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: стари мотори
Публикации: 1376

Ел. поща
« Отговор #75 -: юли 27, 2017, 19:55:47 »

Kawasaki kawasaki er6n не е много стока. Няма общо с ER5.
То пък ER5 е един мотор, правен в час по трудово обучение - като цяло, задни амортесьори от Симсон 50 S, предна спирачка от ЕТЗ, задна с челюсти- също.........нищо общо с японските мотори от преди 1990 г. .......... ако това е японския мотор, да ти еба и японците Smile Казвам го от лично запознанство с модела Smile
« Последна редакция: юли 27, 2017, 19:59:53 последно от spongi » Активен
evilution
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki
Публикации: 1697

« Отговор #76 -: юли 27, 2017, 21:15:51 »

Не знам какво очакваш от кажи речи най-евтиния мотоциклет в гамата на Кавазаки. ER5 е сравнително здрав, за разлика от ER6. Öhlins окачване и спирачки Brembo няма в такива модели.
Активен
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: изтребител
Публикации: 2740

Ел. поща
« Отговор #77 -: юли 27, 2017, 21:33:22 »

Не знам какво очакваш от кажи речи най-евтиния мотоциклет в гамата на Кавазаки. ER5 е сравнително здрав, за разлика от ER6. Öhlins окачване и спирачки Brembo няма в такива модели.
ЦВ-то ми беше с брембо спирачки Very Happy Very Happy Very Happy

ма толкова нисък клас,че...все тая
Активен
evilution
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki
Публикации: 1697

« Отговор #78 -: юли 27, 2017, 21:48:27 »

Не беше ли с барабан отзад? Щото има и такива.
Активен
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: изтребител
Публикации: 2740

Ел. поща
« Отговор #79 -: юли 27, 2017, 21:57:07 »

Не беше ли с барабан отзад? Щото има и такива.
тия с барабана са за азия,за европа брембо
Активен
jetstorm
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: Kawasaki ER6F
Публикации: 17

« Отговор #80 -: юли 29, 2017, 16:59:58 »

на тези години се осъзнават и разни айти специалисти... Пак нЕма ви казвам що Very Happy

И аз съм към гореописаната категория... Предполагам всеки си има свои причини, но ще ми е интересно някой ден да разбера защо мислиш, че се осъзнаваме по това време Very Happy

+1 За ER-6 и от мен, било то голата или F версията - тук вече е до желанието на водача и това дали има намерение да оправя пластмаси при леко хлъзгане Smile По спецификация е около 200кг с пълен резервоар, но центъра му на тежестта е сравнително нисък и управлението му е изключително лесно. Аз към около 178см и тежа около 63-65кг и съм здраво стъпил на земята като даже са ми леко присвити коленете.
Активен
GAZZE77O
Японеца
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki GSX-R 600 SRAD
Публикации: 459

Ел. поща
« Отговор #81 -: август 04, 2017, 11:29:09 »

Един познат продава Кавазаки Нинджа от 1996та. 500 кубика. Цената е нещо от сорта на 1400лева. Трябва му само задна гума, верига и пиньони.

Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратЗа начинаещия МоТо-Форумист!Тема: И още един първи мотор за момиче

News - MotoZone

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.163 секунди с 20 запитвания.