Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Страници: [1]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Резервирани постове  (Прочетена 1170 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Oggie
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Kawasaki Vulcan 2000 Classic LT
Публикации: 2039

« -: юни 06, 2017, 12:53:29 »

Имам предложение за типично авторските теми в суб-форумите, като "MoТoТуризъм" да се направят резервирани постове. Просто да се отключи възможността автора на темата да си резервира 4-5 или колкото е нужно последователни празни поста, които да може да редактира неограничено. Така темите с пътеписи ще са по-подредени и приятни за четене. Получава се така, че примерно в теми като тази-http://www.motoforum.bg/index.php/topic,103363.msg901600/topicseen.html#new втора част на пътеписа е на втора страница. Ако автора може да си резервира няколко последователни постове просто ще си го пусне във вторият а не след всички коментари, като в случая.
Активен
Skywlak
Георги
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha XJ 600 s Yamaha TDM 900
Публикации: 1401

бавно с усмивка :-)

Ел. поща
« Отговор #1 -: юни 06, 2017, 13:33:12 »

По-просто ще е автора на темата да може да си заключва темата.
Пишеш си първата част, заключваш темата.
Пишеш си втората част, заключваш.
Когато решиш че си готов, отключваш темата (ако искаш) и започват коментарите и въпросите и т.н.т
Активен
Oggie
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #2 -: юни 06, 2017, 13:46:46 »

Ти и в момента имаш възможност да заключваш собствените си теми но това е ограничаващо. Ако някой иска да каже нещо свързано с поста ти просто няма да може. Понякога в коментарите има споделени интересни неща а така просто няма да може да се напишат. В един момент, когато темата вече е завършена ще изглежда, като блог а не като форум.
Активен
Skywlak
Георги
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #3 -: юни 06, 2017, 14:57:09 »

А когато резервираш бройка постове и аз питам нещо в твоята част 1 на пътеписа ти, а ти после вкараш част 3 и част 9, другите откъде да разберат за коя част съм питал  Surprised

Казано с други думи, не мисля че идеята ти е добра
Активен
Oggie
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #4 -: юни 06, 2017, 15:15:08 »

Идеята е авторските постове да следват логически и хронологично докато свършат. Все пак темата е предимно автора да сподели опита си а на който му се четат постовете отдолу ще си навърже историята. Някак си се разводнява самият пътепис със спам основно. Трябва да скролираш през куп нежелани коментари за да видиш дали автора е пуснал още нещо. Другият проблем е че не може да си редактира вече пуснатият пост. Примерно сетил се е още нещо, иска да добави още снимки  или видео и т.н във вече съществуващият си пост. Сега за да направи това трябва да си копира текста, да си изтрие темата и да я пусне наново. Естествено на никой не му се занимава с това и то просто няма да се случи. Или пък ако реши да допълни първият си пост може да го спомене на 3-4та страница което си е манджа с грозде.
Активен
Skywlak
Георги
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #5 -: юни 06, 2017, 15:25:07 »

Това че има спамерски постове е резултат от културата на пишещите, някои дори му казваха "развиване на темата"  Very Happy

Може би е добра идея всеки да е модератор на неговата си тема.
Така той ще решава кое къде да мести трие пише и т.н.т

п.с. НЕ знам дали е възможно това....
Активен
Oggie
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #6 -: юни 06, 2017, 15:40:56 »

Възможно е. Администратора дава тези права. Но все пак потребителят си е потребител ако не върху чуждото съдържание да има контрол върху своето. Ще видим аз давам само предложение, нека админа прецени дали е от полза за форума. Ако изобщо се завърта някой тук .....
Активен
bocmana77
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: honda XL 700
Публикации: 138

Ел. поща
« Отговор #7 -: юни 07, 2017, 07:25:07 »

Не съм усетил скоро ''администратора''да се намесва,май се е повишила културата на ползващите за четиво,споделяне и мнения съ-форумци.Иначе,като идея подкрепям предложението ви да може да се добавя,премества или изтрие нещо.
Активен
Страници: [1]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgЗа ФорумаМнения, предложения, съветиТема: Резервирани постове

News - MotoZone

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.154 секунди с 20 запитвания.