Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратСъбитияМото събори/срещи 2017 (Модератор: puna_kazanlak)Тема: Мотосъбор The Black Roses MC 2017, 09- 11 Юни, Къмпинг - мотел "Крънско ханче"
Страници: 1 [2]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Мотосъбор The Black Roses MC 2017, 09- 11 Юни, Къмпинг - мотел "Крънско ханче"  (Прочетена 2266 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Vърховен Транспортер и... червен...
Публикации: 4598

Толкова бавно,че да те видят!

Ел. поща
« Отговор #15 -: юни 13, 2017, 20:29:36 »

Пичове някой случайно да има за въпросното Кавазаки на преден план пред Викторито информация за собственика, снимка  с номера поне да знаем дали е българско:

Че някои по-наблюдателни от мене забелязаха нещо интересно и ме питат...
Активен
MUTLEK
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: GSX 750 F 1992g.
Публикации: 321

БИРА,.......,ROCK&ROLL

« Отговор #16 -: юни 14, 2017, 05:40:30 »

Мисля,че е на една англичанка живееща в България.Съпругът и кара един боневил.Двамата са към 55г. и са много готини.Говорих с тях миналата година в Стара Загора.Тогава англичанина ми каза,че са произведени две хиляди и незнам коя си година купени от Англия.
« Последна редакция: юни 14, 2017, 05:49:41 последно от MUTLEK » Активен
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Vърховен Транспортер и... червен...
Публикации: 4598

Толкова бавно,че да те видят!

Ел. поща
« Отговор #17 -: юни 19, 2017, 19:59:39 »

Мисля,че е на една англичанка живееща в България.Съпругът и кара един боневил.Двамата са към 55г. и са много готини.Говорих с тях миналата година в Стара Загора.Тогава англичанина ми каза,че са произведени две хиляди и незнам коя си година купени от Англия.

Ахааа.... Провилно след много взиране решихме,че е чужд номер с жълта регистрация и го писахме английски Very Happy
Освен интересния модел Кавазаки интересна е и чантата на резервоара. Тя ни насочи към английски мисли и в съшност тя предизвка голям интерес у едно приятелче
Активен
Страници: 1 [2]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратСъбитияМото събори/срещи 2017 (Модератор: puna_kazanlak)Тема: Мотосъбор The Black Roses MC 2017, 09- 11 Юни, Къмпинг - мотел "Крънско ханче"

News - MotoZone

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.092 секунди с 22 запитвания.