Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратСъбитияМото събори/срещи 2017 (Модератор: puna_kazanlak)Тема: Мотосъбор The Black Roses MC 2017, 09- 11 Юни, Къмпинг - мотел "Крънско ханче"
Страници: [1] 2   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Мотосъбор The Black Roses MC 2017, 09- 11 Юни, Къмпинг - мотел "Крънско ханче"  (Прочетена 6841 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
puna_kazanlak
Moderator
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: HD Electra Glide Ultra Limited
Публикации: 161

Ел. поща
« -: май 30, 2017, 17:52:20 »

Програмата на по - важните събития за мото-събора е следната:
09.06 /петък/
19:00 - Официално откриване на мото-събор THE BLACK ROSES MC 2017
-игри и състезания
20:30- Концерти на групите Ер Голям, Васко Кърпката и Подуене Блус Бенд, Епизод
10.06 /събота/
12:30 - тръгване от мотел Крънско Ханче за почетна обиколка на Казанлък
14:00 - мотел Крънско Ханче
 игри с гостите на събора  Very Happy- мотел Крънско Ханче
концерти на групите, Милена Славова, Обратен Ефект, Контрол
еротично шоу
Всеки участник пазещ талона си за вход участва в томбола за големите награди Yamaha TDM 850 и Suzuki Bandit 1200. Томболата ще се изтегли в периода между 21:30 и 22:00 часа

Към страницата на събитието във Facebook
« Последна редакция: май 31, 2016, 09:59:58 последно от RaTTo » Активен
ku4o
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Kawasaki ZZR1400
Публикации: 565

« Отговор #1 -: май 30, 2017, 18:54:01 »

Направо  вече го чакам с нетърпение, и групите които сте поканили направо къртят  rulez2 rulez2 rulez2
Активен
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Vърховен Транспортер и... червен...
Публикации: 5873

Толкова бавно,че да те видят!

Ел. поща
« Отговор #2 -: юни 04, 2017, 14:14:55 »

Смятам да ви посетя Very Happy
Активен
mendi
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda XL 500 R - бивш; Yamaha TT 600 S - бивш; Suzuki DR-Z 400; Yamaha TDM - бивш; BETA 350
Публикации: 1126

Ел. поща
« Отговор #3 -: юни 05, 2017, 13:05:09 »

Браво!
За петък съм си пуснал отпуск и се изстрелвам към Казанлък! Браво и за Изпълнителите!
Активен
puna_kazanlak
Moderator
ниво 3
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #4 -: юни 06, 2017, 16:03:14 »

Да отговоря на многобройните ви запитвания относно  връзката между феста "Mидалидаре: Рок в долината на виното" и нашия събор:

В знак на уважение от страна на организаторите на фестивала в Мидалидаре, към 20 годишния юбилей на The Black Roses MC, се отпускат известно количество (не твърде голямо) еднодневни билети на специална (само за нас) цена. Билетите ще са само за Неделя, 11-ти Юни, (денят в който свирят Dirkschneider и Dee Snider), ще са на цена от 45 лева, при нормална цена от 60 лв. и ще се продават единствено на място, на събора, на нашите гости.
Активен
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #5 -: юни 06, 2017, 20:30:15 »

Да отговоря на многобройните ви запитвания относно  връзката между феста "Mидалидаре: Рок в долината на виното" и нашия събор:

В знак на уважение от страна на организаторите на фестивала в Мидалидаре, към 20 годишния юбилей на The Black Roses MC, се отпускат известно количество (не твърде голямо) еднодневни билети на специална (само за нас) цена. Билетите ще са само за Неделя, 11-ти Юни, (денят в който свирят Dirkschneider и Dee Snider), ще са на цена от 45 лева, при нормална цена от 60 лв. и ще се продават единствено на място, на събора, на нашите гости.

Звучи направо примамливо...
Но мен най- сериозно ме интересува марката бира на събора. Силно се надявам да е Каменица Very Happy Поради туй, че от други марки след 10-12 бр. сутрин ме боли глава и ще трябва да се огранича в пиЙнитУ Smile
Активен
KbPBAB^HOKbT
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: "Ink Dragon" VL 1500 LC
Публикации: 139

Не е страшно да умреш.Страшно е да не живееш...

« Отговор #6 -: юни 06, 2017, 21:35:17 »

Айде да идва тоя петък де,или поне четвъртък следобеда че да стягам багажа  Very Happy
Активен
mendi
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda XL 500 R - бивш; Yamaha TT 600 S - бивш; Suzuki DR-Z 400; Yamaha TDM - бивш; BETA 350
Публикации: 1126

Ел. поща
« Отговор #7 -: юни 12, 2017, 09:36:34 »

Браво!
Много добра програма и организация, както винаги!
Активен
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #8 -: юни 12, 2017, 11:06:22 »

Мото събора беше разкошен!
Имаше мотористи и от съседните нам държави!Огромно стълпотворение от хора и мотори. Видях се със стари приятели и намерих нови.
( С Калоян днес гледам сме си звъняли 7 пъти докато се намерим...то хора то чудо)
Местността е красива и зелена. Кеф ти поляни,кеф ти дървета където искаш разпъваш палатата, не като на някои събори, гола поляна и адски пек..

Още оня ден щях да пиша, но и днес не е много късно,ако ходите към Казанлък посетете долината на тракийските владетели. Аз преди 2 години я обиколих и останах очарован. Вчера посетих Голямата Косматка, тя тогава беше в ремонт. И мисля пак някой ден да направя пълна обиколка.
Историческия музей на Казанлък е огромен и много детайлно подреден със сбирки още от каменната епоха до наши дни.
Посетете го много интересни експозиции има.
Но си отделете поне 1 час.

П.П. Абе някой валяли го дъжд в неделя.

Активен
ildivvy
Suzuki GSX 750 fen forever !
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda CBR600F4i Sport 07',Aprilia Pegaso 650ie 03'
Публикации: 3537

« Отговор #9 -: юни 12, 2017, 11:58:35 »

Едва ли някой го е валяло в неделя,деня си беше хубав! Ние обаче чакаме снимки-и-и снимки-и-и!
Активен
ku4o
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Kawasaki ZZR1400
Публикации: 565

« Отговор #10 -: юни 12, 2017, 13:02:03 »

Мен ме валя в неделя, ама аз си тръгнах към 13:30 от Казанлък, но неможа да ми развали доброто настроение от хубавото изкарване на събора  Very Happy
Активен
KbPBAB^HOKbT
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: "Ink Dragon" VL 1500 LC
Публикации: 139

Не е страшно да умреш.Страшно е да не живееш...

« Отговор #11 -: юни 12, 2017, 13:34:20 »

Малко се понамокрихме и ние(2 пъти за по 10-12 километра) на път за вкъщи,ама сравнено с пороищата миналата година си беше направо песен.И ние към обяд потеглихме от Крънско Ханче,иначе можеше и изобщо да не ни вали.Иначе събора си беше отново баш както си трябва,морските хора сме доволни  Very Happy И най важното,този път не успях да се обеся нито веднъж на сезала между дърветата  Very Happy .Догодина пак сме там!
Активен
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #12 -: юни 12, 2017, 14:51:11 »

Мен ме валя в неделя, ама аз си тръгнах към 13:30 от Казанлък, но неможа да ми развали доброто настроение от хубавото изкарване на събора  Very Happy

Ако знаех, че си още на събора щях да ти звънна ние точно тогава се вдигахме от онова заведение посока Шейново, Шипка.
И леееко почна да ръси дъжд. А руските сайтове от началото на месеца го дават гръмотевични бури в района.
И ето:
https://trud.bg/%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%BD%D0%B0%D0%B4%D0%BE-%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%B9-%D0%BA%D0%B0%D0%B7%D0%B0%D0%BD%D0%BB%D1%8A%D0%BA-%D1%81%D0%BD%D0%B8%D0%BC%D0%BA%D0%B8/

Едва ли някой го е валяло в неделя,деня си беше хубав! Ние обаче чакаме снимки-и-и снимки-и-и!

За снимки някой трябва да се сети да снима, не само да смучи бира Smile

Картата ми беше пълна,забравих да взема другата  hummer
Но все пак снимах някой друг мотор Very Happy
Тук се приземявам с галактическия кораб на Калоян:

Да не вземе да повярвате  Smile...,нали виждате къде е бирата,а по това време посреднощ съм на двойна цифра бири та Smile

И тук 2-3 мотора които смятам, че са доста рядко срещани:

Пред входа срещнах и това:

Питам чичото- Коя година е 1938?
А той ме погледна с изненада като, че ли вижда познавач вика- 1936г е.
 Very Happy

А тази снимка е специална закачка за Милена да види какви фенове има:

Слушаха я с голям интерес без да разбират и дума български. Бяха на съседната маса
« Последна редакция: юни 12, 2017, 14:53:36 последно от Grobarq » Активен
puna_kazanlak
Moderator
ниво 3
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #13 -: юни 12, 2017, 18:03:24 »

Smile Одринските братчеди оцениха подобаващо кака ви Милена, гърците също. Сетне след като свърши тя с пеенето, като я налазиха там в нашата шатра, не можем да я отървем.  Very Happy
Активен
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #14 -: юни 12, 2017, 18:35:20 »

Smile Одринските братчеди оцениха подобаващо кака ви Милена, гърците също. Сетне след като свърши тя с пеенето, като я налазиха там в нашата шатра, не можем да я отървем.  Very Happy

А "похвали се" тя Smile Smile Smile
Вика и само единия вдява английски не мога да се отърва Smile
Преди това ги черпехме със сърми ( забравихме да им кажем, че вътре има домуз Smile) Те ни черпиха с череши.
Тогава не знаеха коя е червенокосата мадама дето всички се тълпят около нея и само я поглеждаха влажно. Very Happy
Май,май ще прави концерт в Европейската част нашата  съседка Very Happy
Активен
Страници: [1] 2   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратСъбитияМото събори/срещи 2017 (Модератор: puna_kazanlak)Тема: Мотосъбор The Black Roses MC 2017, 09- 11 Юни, Къмпинг - мотел "Крънско ханче"

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.161 секунди с 22 запитвания.