Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратОбщи темиТема: Монтаж/демонтаж/ баланс на мото-гуми къде ?
Страници: 1 2 [3] 4   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Монтаж/демонтаж/ баланс на мото-гуми къде ?  (Прочетена 4854 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Alexander3dartwork
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: CBF500 / Bros
Публикации: 1446

« Отговор #30 -: април 11, 2018, 13:21:38 »

В мотобум като гледам как са опънали цените не ми се иска там  Surprised

Ами в момента е "сезон" за гумаджиите, затрупани са от работа, и тези на които им идва нагорно вдигат леко цените с цел здравословно намаляване на работата (просто имам приятели в този бранш). Освен това последните години в България заплатите мръднаха нагоре въпреки "кризата". И това респективно се отразява във всичко в което има разход на "човешки ресурс" (просто не им излиза сметката на собствениците на сервизите). За сметка на това пък вече може да си купиш нови гуми без да се налага да си продаваш бъбрека (при автомобилните е изключително силно изразено това, към днешна дата дори е безмислено да секупува 13-14-15" гума 2-ра употреба, като новите са по 60лв)
Активен
balin
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda Foresight
Публикации: 39

Ел. поща
« Отговор #31 -: април 11, 2018, 14:44:35 »

е преди няма и месец платих 15 лева за демонтаж и монтаж при тея пичове до хладилния,ма сигурно съм им симпатичен нещо,щото си ми правят отстъпки
без баланс бях,че беше задната и не ми се чакаше.имаше някакво харли преди мен,къде му сменяха гумите цял час ебаси.а бях взел едно момиченце с мен и то почна да губи търпение,та...

колко па да ти вземат в мото бума???не съм питал Олег,ма нямам впечатления да са скъпчии.де да знам де,че и там съм с връзки Smile Smile Smile Smile

Около 60 лв. искат за предна и задна гума
Активен
balin
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda Foresight
Публикации: 39

Ел. поща
« Отговор #32 -: април 11, 2018, 15:02:35 »

е преди няма и месец платих 15 лева за демонтаж и монтаж при тея пичове до хладилния,ма сигурно съм им симпатичен нещо,щото си ми правят отстъпки
без баланс бях,че беше задната и не ми се чакаше.имаше някакво харли преди мен,къде му сменяха гумите цял час ебаси.а бях взел едно момиченце с мен и то почна да губи търпение,та...

колко па да ти вземат в мото бума???не съм питал Олег,ма нямам впечатления да са скъпчии.де да знам де,че и там съм с връзки Smile Smile Smile Smile

Къде се намират точно тези при хладилния завод и имаш ли някакъв техен телефон ?
Активен
knikoto
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Мотор: Kawasaki EN500 1992
Публикации: 77

Ел. поща
« Отговор #33 -: април 11, 2018, 16:10:51 »

Предполагам, Kitan, визира Далко Моторс,ул. Индустриална 9,аз също съм доволен от тях.
Активен
ildivvy
Suzuki GSX 750 fen forever !
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda CBR600F4i Sport 07',Aprilia Pegaso 650ie 03'
Публикации: 3329

« Отговор #34 -: април 11, 2018, 17:10:55 »

Sad Sad Sad T.e. по 30лв за смяна на гума? НЕ! Няма да стане! Като си сваля сам колелото,гумаджията до р-т "При Сандо" зад Военна болница в Пловдив,ми взима 2лв за смяната! При това с огромно внимание и без забележки! Принципно е стар гумаджия и знае за какво става дума! Да не говорим,че аз също предпочитам сам да си свалям и слагам колелата на мотора! Така знам какво съм правил...
Активен
бат Ицо
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: V-Strom, X-Max
Публикации: 1320

пастафариански моТурист

« Отговор #35 -: април 11, 2018, 19:57:21 »

А кой ще ти балансира поне предната гума???!!!
Активен
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: изтребител
Публикации: 4156

Ел. поща
« Отговор #36 -: април 12, 2018, 00:11:15 »

е аз казах че съм с връзки Smile
Активен
bubasmith
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: '90 Ямаха XT600Z, '94 Хонда XL600V
Публикации: 183

Ел. поща
« Отговор #37 -: май 01, 2018, 21:02:12 »

За Пловдив само Найден до стадион Пловдив.
Моторист си е, имаше и профил тук...

Вчера бях там да си сменя моите. Човека беше много отзивчив, макар да беше бъкан с работа.
Но предупреди, че за последен път сваля гуми. В бъдеще трябва да си ги носим свалени!
Активен
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Vърховен Транспортер и... червен...
Публикации: 5284

Толкова бавно,че да те видят!

Ел. поща
« Отговор #38 -: май 01, 2018, 21:43:04 »

Вчера бях там да си сменя моите. Човека беше много отзивчив, макар да беше бъкан с работа.
Но предупреди, че за последен път сваля гуми. В бъдеще трябва да си ги носим свалени!

Гуми или джанти?
Той от 2-3 години поне все за последно ги сваля Smile Но знам ли може и да е сериозен Smile
Ако му се обади човек ден-два предварително да му каже, че ще мине да сменя гуми на мотор ще го вмести в графика Very Happy
Просто понякога наистина е луднуца при него. А има и стойки да си повдигнеш мотора, но не знам дали може да я ползва човек сам да си ги свали на място. Мисля, че няма да има проблем ако знае какво прави...
Активен
bubasmith
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: '90 Ямаха XT600Z, '94 Хонда XL600V
Публикации: 183

Ел. поща
« Отговор #39 -: май 01, 2018, 22:01:47 »

Да, за целите колела говоря.
Аз отидох рано, към 1130 бях готов ама се бяха наредили още 3-4 коли за гуми.

Бе друго си е в сервиз,
Активен
Rawen
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda CB 600F Hornet
Публикации: 87

« Отговор #40 -: май 02, 2018, 07:08:46 »

Миналата седмица вечерта към 18,30 отидох в Еурокатена за подмяна на предна гума. Отне им 15мин да ми я демонтират от мотора, да я подменят,балансират и монтират обратно. Цената за всичко бе 15,50лв.
Активен
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Vърховен Транспортер и... червен...
Публикации: 5284

Толкова бавно,че да те видят!

Ел. поща
« Отговор #41 -: май 02, 2018, 18:49:39 »

Миналата седмица вечерта към 18,30 отидох в Еурокатена за подмяна на предна гума. Отне им 15мин да ми я демонтират от мотора, да я подменят,балансират и монтират обратно. Цената за всичко бе 15,50лв.

Ъъъъ...Това Еурокатена къде е?
Активен
ildivvy
Suzuki GSX 750 fen forever !
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda CBR600F4i Sport 07',Aprilia Pegaso 650ie 03'
Публикации: 3329

« Отговор #42 -: май 02, 2018, 19:24:31 »

"Гумаджиите" срещу входа на пожарната на Панаира! 100м след бензиностанцията "ЕКО",ако слизаш от моста на Адата!
Активен
Новак12
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha xj600n
Публикации: 324

Ел. поща
« Отговор #43 -: май 03, 2018, 08:51:36 »

дай неква локация със мапс.гуугъл, че и аз мисля скоро да сменям гума  Very Happy
Активен
Rawen
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda CB 600F Hornet
Публикации: 87

« Отговор #44 -: май 03, 2018, 09:27:49 »

Еурокатена
Активен
Страници: 1 2 [3] 4   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратОбщи темиТема: Монтаж/демонтаж/ баланс на мото-гуми къде ?

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.236 секунди с 21 запитвания.