Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратMoТoТуризъм (Модератор: Tonyco)Тема: Newbie ride 2017
Страници: 1 ... 15 16 [17]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Newbie ride 2017  (Прочетена 11574 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
JOHNY
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha Road Star 1700XV
Публикации: 978

http://alltimecams.com

« Отговор #240 -: август 12, 2017, 20:45:21 »

17 бяхме. Вярно е, че групата беше голяма, но като че ли нямаше Newbie.
Имаше и челен удар - малко преди ние да минем. Изнервени винаги ще има, случва се и при два мотора, случва се и без никой наоколо. Чест прави на двама тираджии (един при катеренето на Петрохан и един веднага след Своге), които отбиха и спряха за да минем всички.
Като цяло - прав си. Не си прав, че не звънна.;)
А на всички, с което бяхме заедно днес - благодаря за страхотния ден!
Активен
Esper
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha XVS650 DragStar; CH Racing WXE 125 4T; Suzuki DR650 SP46
Публикации: 1265

7183168
Ел. поща
« Отговор #241 -: август 13, 2017, 08:05:38 »

Много странно че това ПТП се е случило преди вас...
Аз карах след линейката а това поне 30мин по-късно.
Освен ако не е била втора.
Жал ми стана за BMW-то, май Е21. Дано да няма сериозно пострадали.

И добре, че нямаше втори - онзи, дето тръгна да изпреварва колоната в Бързия накара насрещно идващият почти да излезе от пътя.

Хубаво е, че сте изкарали добре, всъщност затова бяхме излезли.
Обаче такива групи в общ план предизвикват извън моторжийските среди почти толкова топли чувства, колкото и гениалната инициатива за нощното каране с организатор ГолемотоДобрутро Райдърс.

И не си съвсем прав, че не се обадих.
Ники се обади  Smile
@Ники, къде ти налете това отзад бре? Сутринта немаше нищо зад теб...
Бабата си си емал, ей!  Smile

Те и неколко фотки. Аз съм минавал това десетки пъти ама тия са фреш.

Активен
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: изтребител
Публикации: 2740

Ел. поща
« Отговор #242 -: август 13, 2017, 11:22:40 »

преди месец стана катастрофа зад мен,спрях да помогна.след като се убедих,че не е нищо кой знае каво-прорезни рани,без засегнати вени и артерии и обясних 100 пъти къде се намираме.демек стоях поне 15 минути там и си тръгнах,срещнах линейката след 10км.демек половин час си е нормално време за реакция на линейката
Активен
JOHNY
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha Road Star 1700XV
Публикации: 978

http://alltimecams.com

« Отговор #243 -: август 13, 2017, 11:51:54 »

Особено на места като тези 30 минути си е подвиг. И трафика е трафик, и мястото си е далеч от градските центрове.
И ние спряхме - BMW се беше челосало и шофьора си стоеше в автомобила. Питахме дали имат нужда от помощ (и двата автомобила) и след като отказаха продължихме.
Относно "нетоплите чувства" - държа да отбележа, че се движехме стегнато и през цялото пътуване един-единствен път автомобил се наби в средата на колоната (естествено беше подканен и пуснат да върви напред). Мисля, че не предизвикахме главоболия или позиви за псуване в когото и да било, но както и да е. Не се оправдавам. Very Happy
Активен
Esper
ниво 5
Неактивен Неактивен

7183168
Ел. поща
« Отговор #244 -: август 13, 2017, 12:53:50 »

Добре де, приема се  Smile
Иначе аз бех на ОМГ точно час след вас, залепих се за линейката на Костинброд и ми се стори, че бая късно е тръгнала.
Но очевидно, слава на Бога не е било толкова спешно.
Язък за БМВ-то... Не успях да видя точно, че беше на завой и в последният момент видях ПТП-то.
Мисля, че беше Е21. Жалко, един истински автомобил по-малко  Surprised
Активен
evilution
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki
Публикации: 1697

« Отговор #245 -: август 13, 2017, 14:12:28 »

Ако някой е качвал снимки/видео някъде, ще се радвам да ги сподели.
Активен
доц.Кожухаров
Мотоциклета е като бирата ! Консумирайте с удоволствие и мярка !!!
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha V Star 650 Classic
Публикации: 279

« Отговор #246 -: август 14, 2017, 08:02:46 »

Съботната разходка беше екстра.
Като за първо каране в такава голяма група
си изкарахме страхотно.

Обаче на дневен ред стои  въпроса :
"Къде ще ходим тази събота 19.08"  Smile

>>>ТОВА<<< ,   >>>ТОВА<<< ,  или каквото измислте друго.  Surprised

И няколко снимки от мен

Активен
phoenix
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Мотор: Готин
Публикации: 77

« Отговор #247 -: август 15, 2017, 16:40:00 »

Мммм, да. Има мото-клубове с по-малко мотори в състава си Smile
Активен
Esper
ниво 5
Неактивен Неактивен

7183168
Ел. поща
« Отговор #248 -: август 15, 2017, 19:13:46 »

...
...

Това копелело у лево... Да кажа - не съм аз!!!
Джони офицялно ме предупреди по-рано да не се явявам с малкото "недоразумение" но предвид темпото дето засякох...
И с него да бех немаше мен да чакате. Много.

П.С: "него" демек: покемона с педали от снимката  Very Happy
« Последна редакция: август 15, 2017, 19:22:35 последно от Esper » Активен
werty
Кулинарен рокер
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Intruder М800
Публикации: 1705

Летя ниско с .... 90

495290597
Ел. поща
« Отговор #249 -: август 15, 2017, 21:03:14 »

Лееекинко бих преработил маршрута така : https://goo.gl/maps/aELNiCPWeVt  , като тръгването е посока Пловдив , хапване примерно на Юндола по едни овнешки пържолки , и прибиране през Самоков . По този начин избягваме половината магистрала , и правим готините завойчета преди Велинград , вместо да се мъчим на Юндола .
Активен
Devil Inside
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: XV535
Публикации: 47

« Отговор #250 -: август 15, 2017, 23:01:28 »

След Вакарел има едни 1-2 км дето и луноход не би минал. Не вярвам да са го оправили тази година. Лошото е че и Вакарел - Оборище пътя не е цвете, кръпка до кръпка. Ако Оборище - Мухово и после до прехода през магистралата е нормално, си струва може би друсането преди това.
Активен
Vladi4
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: 50сс, 150сс, 175сс, 250сс, 350сс, 750сс, 850сс и сега BMW R 1100 GS
Публикации: 1049

Директор на ветрови превал.

Ел. поща
« Отговор #251 -: Вчера в 07:11:40 »

Лееекинко бих преработил маршрута така : https://goo.gl/maps/aELNiCPWeVt  , като тръгването е посока Пловдив , хапване примерно на Юндола по едни овнешки пържолки , и прибиране през Самоков . По този начин избягваме половината магистрала , и правим готините завойчета преди Велинград , вместо да се мъчим на Юндола .

По-добре този маршрут го завъртете, като започнете от Панчаревското езеро, а най-накрая Мухово - Мирово и след това се качете на магистралата за София, за да не се лашкате по дупките, около Вакарел и Нови хан.  Very Happy Иначе Юндола - Велинград е перфектен нов асфалт и е голям кеф.
Активен
доц.Кожухаров
Мотоциклета е като бирата ! Консумирайте с удоволствие и мярка !!!
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha V Star 650 Classic
Публикации: 279

« Отговор #252 -: Вчера в 07:41:03 »

Абсурд е да тръгна с Маша през Вакарел до Ихтиман - не съм такъв садист и мазохист  Surprised
А идеята за старт през Панчарево - Гуцал , не обратното е, че избягваме дупките на
спускане от Боровец. А и  в края на деня ще сме покарали, похапнали и с поизтръпнали задници,
та  магистралата няма да ни е чак толкова досадна.  Very Happy
Аз нямам против вместо Юндола - Белово, да бъде Юндола - Велинград - Белово.  Mad
Активен
werty
Кулинарен рокер
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Intruder М800
Публикации: 1705

Летя ниско с .... 90

495290597
Ел. поща
« Отговор #253 -: Вчера в 19:26:58 »

Абсурд е да тръгна с Маша през Вакарел до Ихтиман - не съм такъв садист и мазохист  Surprised
А идеята за старт през Панчарево - Гуцал , не обратното е, че избягваме дупките на
спускане от Боровец. А и  в края на деня ще сме покарали, похапнали и с поизтръпнали задници,
та  магистралата няма да ни е чак толкова досадна.  Very Happy
Аз нямам против вместо Юндола - Белово, да бъде Юндола - Велинград - Белово.  Mad

Като начало , Вакарел - Ихтиман пътя е перфектен , минавам по десетина пъти в годината и в двете посоки . Само , че малко преди Вакарел се завива на дясно , през радиорелейките и се излиза на магистралата . Така хем хващаш хубавите завойчета и сянката , хем спестяваш малко магистрала / половината/ .
Колкото до "изтръпналите" задници ..........няма да коментирам , как след няма и 200 километра с почивка по средата някой може да е изтръпнал  Razz .
Колкото до посоката , предложих обръщане защото :
-когато има труден маршрут , е много по-лесно да го изкачиш отколкото да го спускаш , затова предложих да се изкатери до Велинград и после до Самоков и да има само едно спускане към София .
-втората причина е , сутринта по хлад да се кара на открито , а след обяд в жегата да сме в планината .
-а , има и трета причина , за Велинград е яко катеренето , спускането е просто път като път , губи се чара на новия хасвалт и готините завои .
Активен
Devil Inside
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: XV535
Публикации: 47

« Отговор #254 -: Вчера в 23:00:46 »

werty - можеш ли да нарисуваш това отклонение при Вакарел на картата, щото стария път миналата година наистина беше зле.
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратMoТoТуризъм (Модератор: Tonyco)Тема: Newbie ride 2017

News - MotoZone

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.194 секунди с 21 запитвания.