Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgСтилМарки, Модели и новините за тях (Модератор: Ice_queen^^)Тема: Victory Motorcycles 2012 - 2013
Страници: 1 2 [3]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Victory Motorcycles 2012 - 2013  (Прочетена 15472 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Гост
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 14115

« Отговор #30 -: октомври 31, 2016, 01:15:08 »

Има нещо вярно в думите ти. Така и не разбрах защо хората все искаме още. Surprised Скучно ли ни става? Омръзва ли ни? Или просто сме ненаситни? И аз все искам нещо. Никога не разбрах смисъла от това искане. Surprised Явно просто сме такива. И аз преди години ги бях събрал 3 мотора, ама сега съм си с един. Хондичката не я броя. Тя още не е готова. И да ти кажа един ми стига. Не че не искам и един рокет за до кафето, но осъзнавам, че нямам нужда от втори. Ама пак искам де. Smile

Абе, като ти лежи на сърцето тва Виктори и щом ти е по джоба, взимай го. Веднъж се живее. Ако не се поглези човек, то за кво се бъхти? Дюшеци ли да пълни? Very Happy
« Последна редакция: октомври 31, 2016, 01:20:25 последно от ЧЕФО » Активен
jagobi
Bubz
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Victory Judge
Публикации: 670

Ел. поща
« Отговор #31 -: ноември 01, 2016, 08:53:48 »

намерих един за 10ооо $
Активен
Oggie
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Kawasaki Vulcan 2000 Classic LT / KTM 990 Adventure
Публикации: 2874

« Отговор #32 -: ноември 01, 2016, 16:05:36 »

Той мотора е хубав ама толкова много пластмаса и то на такива големи площи вече идва прекалено неестетично. Някак си наместо да изпъква тоя прекрасен V2 седи като покрит от някакви недодялани огромни пластмасови отливки. Седи като голям масажен стол или луксозна тоалетна чиния с голямо казанче модела с топ касата. Отпред пък прилича на ухилен клоун. Определено тоя дизайн не ми допада. Много странен на фона на другите напълно облечени туринг круизъри.
Активен
NikDaPhreak
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Балкан М1, Kawasaki VN15, Suzuki LS650, Балкан С2
Публикации: 1757

« Отговор #33 -: ноември 01, 2016, 17:53:13 »

Отпред пък прилича на ухилен клоун. Определено тоя дизайн не ми допада. Много странен на фона на другите напълно облечени туринг круизъри.
Прилича ми на "одъртял" GL1500 с порастнали мустаци и кичури. Преди да се появи тоя звяр, единственият мотоциклет с муцуна, която ми прилича на клоун, беше точно Goldwing 1500. Това не прави ни единия ни другия по-добър или по-лош мотор, просто са ми комични откъм муцуната. Ама пък като го карам не го гледам отпред, та би ми било все тая, ако всичко останало ми пасва.
Активен
jagobi
Bubz
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #34 -: ноември 01, 2016, 22:10:14 »

Активен
jagobi
Bubz
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #35 -: ноември 25, 2016, 16:24:29 »

Активен
jagobi
Bubz
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #36 -: ноември 26, 2016, 14:43:33 »

При интерес на лични
Активен
Страници: 1 2 [3]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgСтилМарки, Модели и новините за тях (Модератор: Ice_queen^^)Тема: Victory Motorcycles 2012 - 2013

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.074 секунди с 21 запитвания.