Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Страници: [1]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: BMW K1200S  (Прочетена 5087 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
martin_jr
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Мотор: BMW K1200S 2006 HONDA CBR900RR 2000
Публикации: 81

« -: януари 09, 2017, 22:01:55 »

Помагайте!!!!!!!!!! Продадох си CBR929RR и сега съм харесал BMW K1200S. Почти съм го купил но ще се радвам на мнения, особено от колеги имали или имащи в момента такъв.Какви фабрични дефекти имат,какво обикновено дефектира и такива работи.
Активен
tisho
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: back to the roots
Публикации: 146

« Отговор #1 -: януари 10, 2017, 10:26:09 »

Привет колега!

И аз преди време почти се бях качил на един такъв екземпляр, но попрочитайки за разни проблеми (трансмисия, абс, биелни лагери) на ранните модели, реших, че не си заслужава риска. Виж, ако е от последните машини (2007-2009) си заслужава, защото там са изчистени тези недъзи. Скачайки на по-ранните си е чисто черно тото - трансмисиите са доста скъпи, дори и втора ръка, а да не говорим за недоразумението със серво абс блока, където оставаш без спирачки. Има страшно много информация в нет-а за тези проблеми, та там може и да пише симптоматика, съответно как да определим, дали е от читавите бройки.

Shobo от форума мисля, караше голият вариант, нека той да вкара малко впечатления от първо лице.
Активен
Rossen_Bossen
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: RST1000 Futura
Публикации: 2850

« Отговор #2 -: януари 10, 2017, 12:26:31 »

Умирам за тоя модел. От години съм влюбен в него. Обаче никак не ми се иска на 165 коня мотор да остана без спирачки, Шобо пък му цъфнаха скоростите. Заложените технологични решения са зверски, изпълнението е кофти.

К1300S - всичко е изчистено, обаче цената е друга. Така попрочитам.

Има един бивш механик на БМВ, сега си работи самосиндикално, той може да каже какво-що, сигурно и повече от нас. Не му имам контактите.
Активен
vikik
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: K1200RS
Публикации: 542

« Отговор #3 -: януари 10, 2017, 13:23:18 »

Роска и аз съм го оглеждал тоя модел, че и го карах даже за 30 мин! Много е хубав, но трябва да е след 2006, вероятността да прецака скорости е голяма ако е от 04-06 моделите, повечето са на над 50000 км, понеже са удобни и ги карат много от там идват и техническите проблеми!
Активен
M-72
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: BMW K1200S
Публикации: 13

Ел. поща
« Отговор #4 -: януари 10, 2017, 14:45:21 »

Привет. Аз съм със същия .Кажи какво по-точно те интересува.
 Кой си харесал защото с един младеж ходихме и гледахме един от обява и от там имам впечатления от първа ръка.

Активен
martin_jr
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #5 -: януари 10, 2017, 20:25:10 »

Благодаря колеги Машината е от Дупница бяло синята разцветка внос от Австрия.с българска регистрация.Знам я от 4 години от познат е работи много добри успокоителя на веригата е сменен с по новите. Но ме притесняват фабричните дефекти, които могат да ми вгорчат живота в бъдеще.Имам в предвид като на пример звездата при CBR929RR,която си е заводски проблем.Аз я сменях 3 - пъти и накрая ми писна и я продадох не че мотора беше лош.От такива проблеми се притеснявам.И от цената за отстраняването им. Мотора е 2005 година.
Активен
ildivvy
Suzuki GSX 750 fen forever !
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda CBR600F4i Sport 07',Aprilia Pegaso 650ie 03'
Публикации: 3285

« Отговор #6 -: януари 10, 2017, 20:26:36 »

Моторите са на повече от 100х.км по-скоро! Спирачките се лекуват лесно,но за трансмисията вече незнам... Какво точно и става?

П.П. Какво и става на "звездата"? Обикновено проблема е като се падне на ляво и се изкриви вала...
Активен
martin_jr
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #7 -: януари 10, 2017, 20:34:43 »

Моята горя три пъти за 5 години.Обикновено като карам на дълъг път и на дълги изгаряше ,а от какво не знам. Мотора го купих от автовоза и имаше удар във фара но не беше падал и двете страни на двигателя си бяха здрави .Но аз съм от Кюстендил а с него съм ходил на Бургас ,Созопол ,Царево даже снимката от аватара ми е от стария плаж на Созопол.Този проблем имаха много колеги със същия мотоциклет .Та за такива проблеми питам за BMW - то .
Активен
Страници: [1]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgСтилМарки, Модели и новините за тях (Модератор: Ice_queen^^)Тема: BMW K1200S

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.035 секунди с 20 запитвания.