Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgСтилStunts (Модератор: pipona)Тема: 30г. начинаещ с куп въпроси
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: 30г. начинаещ с куп въпроси  (Прочетена 71443 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
HondaPBR125
Nakamichi
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 1164

Ел. поща
« Отговор #255 -: май 04, 2017, 09:51:59 »

Една група мънички жабчета тръгнала да катери Айфеловата кула по външната стена. Събрала се тълпа зяпачи, които много им се радвали и постоянно ги окуражавали.
Бавно, но сигурно жабчетата стигнали 3 метра над земята, после 4. Започнали да се чуват гласове сред тълпата, че жабчетата са много малки, а кулата много висока, колко е опасно, как няма да се справят. Жабчетата обаче упорито продължавали нагоре.
Постепенно рефренът колко е опасно и как жабчетата няма да се справят бил подет от цялата тълпа. Жабчетата едно по едно започнали да се отказват. Колкото по-високо стигали, толкова по-силно викала тълпата да се откажат.
До върха стигнало едно единствено жабче. Било глухо и не чувало виковете, че няма да се справи.

тукашното жабче е от тълпата... като много други (не е бил там ама знае)
Активен
Rossen_Bossen
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Das Pferd
Публикации: 2865

Keine Zeit für Dummheiten...

« Отговор #256 -: май 04, 2017, 17:14:12 »

Първата 6ца е доставена, уговорка за урока може да драснем на ЛС.

Би му майката, са трее се трепем зорлем, което е сигурно, та да ти стана даскал ли, или искаш да ти покажа как се кърка вайцен, че то пак има чалъм! хаха
Активен
PepeLopez
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Четиритактов
Публикации: 1614

Няма работа да не става и жена да не дава.

« Отговор #257 -: май 04, 2017, 17:45:52 »

Би му майката, са трее се трепем зорлем, което е сигурно, та да ти стана даскал...

Човек, каквото сам си направи...  Smile Smile Smile
Активен
Alexander3dartwork
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: CBF500 / Bros
Публикации: 1566

« Отговор #258 -: май 04, 2017, 18:05:13 »

Човек, каквото сам си направи...  Smile Smile Smile

Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile

Активен
Lordini
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

Мотор: CBR 600 F4i / h22a5
Публикации: 65

-: търси >N< :-

« Отговор #259 -: май 04, 2017, 22:01:33 »

kitan
Ти го каза, стънтерите го казаха, само не разбирам напълно доводите на останалите активни участници в текущата дискусия Surprised .
Ще падам - ок, ама много ще падам - ок, ама много ще е трудно, бавно, опасно, няма да стане за 1 седмица или 1 месец - ОоОк.
Имам цял сезон и каквото искате си мислете, ама и дрифт в точка да науча пак ще съм го постигнал аз, лично аз. Не коментарите ми, не хейта, не нещо странично. Речено сторено, какъв е проблема на някой хора се чудя ?

Skywlak
Ориентирал съм се към този продукт : Link

mikluho
Понеже се оказа трудно да убедя някой близки познати да ми заемат екшън камерките си, при все това, че им гарантирам пълно възстановяване на техниката ако нещо счупя ... И при все, че няма да ги закачам по мен и мотора, а просто ще ги наредя в 3 ъгъла, е никой не ми предостави нещо за ползване. За това си закупих firefly 6S и по стечение на обстоятелствата семейството се сдоби със Sony Alpha a5000, остава да реша проблема с 3тия ъгъл. Само знам, че втори firefly няма да е, хем е от по-скъпите китайски, ама нещо не съм доволен от качеството.

HondaPBR125
Знам, че не можеш, но все пак да те помоля за представяне на 1 аргумент подкрепящ последното ти твърдение. Link

Rossen_Bossen
Далеч съм от идеята, да те помоля да си строшиш звездолета. 6цата е за това :

Цитат
Цитат
Цитат на: Rossen_Bossen в април 26, 2017, 23:20:37
Хаирлия да са ви!
https://mihail.stoynov.com/barbadan.hit.bg/
Всяко заглавие е отделна книжка. Един от линковете са снимките към една от книжките.

Цитат
Цитат на: Lordini в април 27, 2017, 00:43:17
Е с тоя линк изкара един стек, бях попаднал от една друга тема на "Ефективни приоми на уличната езда". Но останалите са също много силни материали.
Благодаря !

Иначе казано, да направим една явка, може да се включат и други агенти, дали ще им споделиш от пивото да го пробват в къщи си е твое решение.
Аз ще съм доволен да послушам малко на живо, хора знаещи какво правят. Така да се каже може да ограничим темата по параметри, как се оцелява с мотор в София. А дали ще се включиш като треньор по стънт незнам, мисля че имаш доста други плюсове от които да почерпя положителна информация.

-=-
Документите подадени, поръчката е бърза 10 дни, питах точно 10 дни ли са, отговора беше 10 дни са си 10 дни ... Горе долу като мемето споделено от Alexander3dartwork Link. TaАa Росен, имаш време г/д толкова да решиш като какъв треньор ще се включиш.
Активен
Alexander3dartwork
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #260 -: май 04, 2017, 22:10:15 »

Само знам, че втори firefly няма да е, хем е от по-скъпите китайски, ама нещо не съм доволен от качеството.
Може и да съм я споменал вече в тази тема (извинявам се ако е така), Погледни за xiaomi yi (50-60 паунда) има сензор от Hero3 Black и тн...  просто предлага мн прилично качество (за екшън камера) още повече за цената си.. има си 2-3 проблема въпросната камера, но не са нещо фрапантно и непоправимо...

пс темата ти си е готина, и е интересно защото си има развитие, а за мен предстои най интересното. Very Happy
Активен
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Vърховен Транспортер и... червен...
Публикации: 5750

Толкова бавно,че да те видят!

Ел. поща
« Отговор #261 -: май 04, 2017, 22:11:53 »

Ъъъ... Тук няк'во пиене на бира се оформя... Тази не съм я пил, ма ако му е толкоз зор на Роската ( той май не е бираджия) ще се прежаля за неизвестената марка и...мога да помогна Very Happy Smile
« Последна редакция: май 04, 2017, 22:23:39 последно от Grobarq » Активен
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #262 -: май 04, 2017, 22:14:48 »

Абе нали колегата Джони с няк'ви камери се занимаваше... Вносител...или се бъркам
Активен
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: изтребител
Публикации: 4406

Ел. поща
« Отговор #263 -: май 04, 2017, 22:21:45 »

аз имам sj5000 става
Активен
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #264 -: май 04, 2017, 22:27:05 »

Абе нали колегата Джони с няк'ви камери се занимаваше... Вносител...или се бъркам

http://www.motoforum.bg/index.php/topic,77394.0.html
Активен
Lordini
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #265 -: май 04, 2017, 22:55:43 »

Благодаря ще го преслушам в понеделник колегата.

kitan, Alexander3dartwork
sj5000 и xiaomi-yi ще ги проуча.
Активен
Oggie
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Kawasaki Vulcan 2000 Classic LT / KTM 990 Adventure
Публикации: 2875

« Отговор #266 -: май 04, 2017, 23:44:43 »

Ако не ти се ръси за GoPro (които са най-добри) виж Contour ROAM 3 по-евтина с доста добро качество и много по-адаптирана към мото употреба. Не ти трябват кейсове, дистанционни, зарядни за батерии, допълнителни батерии, монтажи и прочее. Камерата е готова от кутията за директна употреба, залепяш лепенката на касата, плъзгаш единственият грамаден бутон направен за работа с ръкавици и почваш със снимането. Е качеството не е на GoPro но е близо. Употребата обаче е в пъти по-лесна, не се нуждаеш от допълнителни аксесоари. Лещата и се върти така че я закрепваш както и където ти е удобно и после си нагласяш ъгъла на снимане. От както си я купих GoPro-то ми не е помирисвало мотора. Пак си го ползвам но за други цели.
Активен
Lordini
ниво 2
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #267 -: май 05, 2017, 01:01:14 »

Ако не ти се ръси за GoPro (които са най-добри) виж Contour ROAM 3 по-евтина с доста добро качество и много по-адаптирана към мото употреба. Не ти трябват кейсове, дистанционни, зарядни за батерии, допълнителни батерии, монтажи и прочее. Камерата е готова от кутията за директна употреба, залепяш лепенката на касата, плъзгаш единственият грамаден бутон направен за работа с ръкавици и почваш със снимането. Е качеството не е на GoPro но е близо. Употребата обаче е в пъти по-лесна, не се нуждаеш от допълнителни аксесоари. Лещата и се върти така че я закрепваш както и където ти е удобно и после си нагласяш ъгъла на снимане. От както си я купих GoPro-то ми не е помирисвало мотора. Пак си го ползвам но за други цели.

Бюджета е 150-200 лв макс и то само ако надвишава постиженията на огнената муха поне пъти, тя излезе към 110лв.
Countour-a е ок на параметри и щом го препоръчваш ти се доверявам, но цената ми идва височка за момента. GoPro си е топ спор няма, но също не ми е по джоба. Посоченото по-горе Sony както казах е семейно, не го бройме за целите на стънта, но пъкленият ми план е да го реализирам именно там  glasses, с общи кадри от трипод разбира се ...
Активен
VRSC Fan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Публикации: 1454

Fly or Die

Ел. поща
« Отговор #268 -: май 05, 2017, 15:24:42 »

Още един глас за SJ5000W мисля,че е най-добрия избор за бюджетна камерка... Very Happy
Активен
Alexander3dartwork
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #269 -: май 05, 2017, 15:45:32 »

Още един глас за SJ5000W мисля,че е най-добрия избор за бюджетна камерка... Very Happy

Също модела sj4000 не е за пренебрегване, едно приятелче има такава, и като е слънчево снима доста прилично, проблема при тях е че има разни ментета и трябва да се внимава... (парадоксално че има ментета на такива китайски неща)  Surprised
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgСтилStunts (Модератор: pipona)Тема: 30г. начинаещ с куп въпроси

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.228 секунди с 20 запитвания.