Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Страници: 1 ... 52 53 [54] 55   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Мото новини  (Прочетена 136418 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Oggie
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: KTM 990 Adventure
Публикации: 3290

« Отговор #795 -: май 23, 2020, 20:42:01 »

имам в предвид,че просто самата статия е написана така че да насажда омраза срещу нас

Срещу кои нас?
Активен
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: изтребител
Публикации: 5084

Ел. поща
« Отговор #796 -: май 23, 2020, 21:07:41 »

Срещу кои нас?
мотористите

обърни внимание на "бързия мотор" и други такива клишета

а тоя че ще го отнесе е повече от ясно,то реално и двамата ще го отнесат,ако е вярно всичко.при това с рецидив,та и няма да минат метър,а ще е максималното наказание
Активен
Oggie
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #797 -: май 23, 2020, 21:14:57 »

Някакъв случайно озовал се на седалката на чужд мотор, посерко за моторист ли се води?
Активен
pechoto
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki Volusia
Публикации: 309

Ел. поща
« Отговор #798 -: май 23, 2020, 21:38:27 »

...този "моторист" е живо олицетворение , на съдебната система в мамковината...пълен ташак...
Активен
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: изтребител
Публикации: 5084

Ел. поща
« Отговор #799 -: май 23, 2020, 21:41:15 »

Някакъв случайно озовал се на седалката на чужд мотор, посерко за моторист ли се води?
щом кара мотор е моторист

Случайният човек не прави разлика между карачи с книжка и посерковци
той реално не прави никаква разлика

за него всички сме мотористи

и лошите мотористи "летят" с 250 кубикови свръхмощни бегачки,без книжка и газят пешеходци.при това с подкрепата на по-възрастни такива.
Активен
keymaker
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: Moto guzzi nevada club 750
Публикации: 19

Ел. поща
« Отговор #800 -: май 23, 2020, 21:56:12 »

За да кара човек двуколесно МПС е нужно да има нещо различно от вакуум или въздух под налягане между ушите , и главата да служи освен за носене на шапка/ каска на нея, за мислене. Масура лесно се навива ! Винаги трябва да мислим как ще спрем и дали няма да е в нещо или някой!
 А тоя келеш е редно да го подведат за опит за умишлено убиийство!
Пък тоя където си е дал бръмчилото за пореден път на някакъв откачалник ,при положение ,че го знае какъв е, бих му задал въпроса : Момче ти толкова тъп ли си се родил или си ходил на допълнителни уроци?!
Убеждавам се ,че някои хора докато ги е носил щъркела ги е изпускал хиляди,даже милиони пъти ,ама само един или два пъти не са паднали на глава!
Активен
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Vърховен Транспортер и... червен...
Публикации: 6320

Толкова бавно,че да те видят!

Ел. поща
« Отговор #801 -: май 23, 2020, 22:12:12 »

Не знам дали това не е за отделна тема...
Май имахме някаква за олигофрени,може би е за там... Но пък има много сериозна катастрофа с пострадал човек ....
Карача ( не е моторист), че е олигофрен е олигофрен! Но що за олигофрен е този дето постоянно му дава мотора? ( Някви рода ще са сигурно). Той даже е по- виновен от водача.
В Долни Воден голяма част от населението са турци и помаци. Цигани май няма... Но кой колко е учил и какво му е останало между ушите не е ясно.
Активен
Oggie
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #802 -: май 23, 2020, 22:30:07 »

"Собственикът на мотора, когато разбрал за ударената жена, се обадил на 112, за да съобщи, че е станал жертва на кражба." .... Хвани единия блъсни другия. Проблема е че с нашето мухлясало правораздаване няма да последва нищо. Или докато някой не ги утрепе като гниди или докато те не убият някой и вече от нямане на къде да го приберат за малко зад решетките. В тая държава всичко се задвижва чрез жертвоприношения.
Активен
SimonX
Agent Orange
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: 472.5, RD07, FLSTS
Публикации: 1125

« Отговор #803 -: май 24, 2020, 00:05:51 »

се обадил на 112, за да съобщи, че е станал жертва
Това със 112 е масово при тях. Миналото лято едно келеме не спря на стоп и ме жулна. Вкарах му един тутманик и една вита баница и оня взе да върти 112 на шайбата. Вместо да се свие или дръпне, изяде още тестени закуски барабар с телефона, нищо не набра. Абе за малко да спя в РПУ-то...
Активен
sam_g
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda VFR 800 V-tec, (ABS, 2006); Ex: Honda CB600F - Hornet '01
Публикации: 656

V-я си FR-а

« Отговор #804 -: май 24, 2020, 12:09:57 »

...В продължение на разговора, и аз вчера много подпалих като прочетох същата "новина", ама в друг сайт (днес.дир.бг) и там чета "...качил се на 250 кубиков мотор и отпрашил с мощната машина...?!?!?!" И директно им написах в коментар, че журналята са си е6али майката, пишат олигофренски епитети. Обясних им, че тоя омотник няма как да се води моторист, защото хем няма книжка, хем няма мотор, а за акъл е 10000% сигурно. Обясних им, че със същата сила, ако тоя се беше качил на самоходен мотокултиватор, щяха да напишат, че е отпрашил с мощния комбайн, и после всички земеделци ще са "утайката" на обществото ...
Активен
Oggie
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #805 -: май 24, 2020, 13:34:23 »

...В продължение на разговора, и аз вчера много подпалих като прочетох същата "новина", ама в друг сайт (днес.дир.бг) и там чета "...качил се на 250 кубиков мотор и отпрашил с мощната машина...?!?!?!" И директно им написах в коментар, че журналята са си е6али майката, пишат олигофренски епитети. Обясних им, че тоя омотник няма как да се води моторист, защото хем няма книжка, хем няма мотор, а за акъл е 10000% сигурно. Обясних им, че със същата сила, ако тоя се беше качил на самоходен мотокултиватор, щяха да напишат, че е отпрашил с мощния комбайн, и после всички земеделци ще са "утайката" на обществото ...
Отдавна не се дразня на такива провокации. Всъщност журналята нарочно така пишат статиите за да стимулират полярните мнения. Един двама да се вържат повличат след себе си останалите. Интернет ужасно изкриви професионалната журналистика. Ако една статия се напише качествено тя продава много по-малко реклама от една написана по подобен тенденциозен начин. За това и хората които имат достатъчна професионална етика и възпитание да не се гаврят с професията си напуснаха. На тяхно място дойдоха дебилчета от временната заетост, които ще пишат каквото им се нареди. За това е написано така. Един интелигентен човек никога не поставя отделните хора от едно съсловие под общ знаменател. За елементарния първосигнален човек всичко е черно и бяло. Да де ама него не можеш да го промениш защото просто не си заслужава усилието. Ще се подразниш извесно време после ще спре да ти пука. Докато съществува тоя сбъркан модел и носи приходи интернет ще се пълни с шлака произвеждана от тия прасета. Това се търси - това се произвежда. Явно еволюцията така работи. Като почнат хората да търсят качествен продукт и се откажат от жълто/кафявите сайтове ще почне да се пише по-нормално.
Активен
Нешо
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha YZ 250
Публикации: 116

« Отговор #806 -: май 24, 2020, 13:42:40 »

Всяко зло за добро .....ама една стара поговорка. Колкото повече хората четат такива статии толкова повече ще се ослушват
и ще застават мирно на тротоара пред пешеходната пътека като чуят да се задава от далече МОЩНИЯТ МОТОР  Very Happy А принципно
който си мрази мотористите си ги мрази и без такива статии ама те обикновенно остават без огледала или се прибират нагримирани и
натъкмени вкъщи .......... Smile
Активен
max
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha xt600
Публикации: 702

Ел. поща
« Отговор #807 -: май 24, 2020, 14:57:47 »

Чичото собственик на мотора се е усетил , че ще отнесе и той яко и затова е звъннал на 112 , сега в съда адвокатът му ще има да натъртва на това . Бил съм в същата ситуация , само че веднъж не многократно , бях си обявил мотор за продан идва клиент С МОТОР , оставя капаро и пробва , след 30 мин идва пеша и казва ,че ме викат и мен полицаите . Нямал категория , разправии един час що не съм го проверил за правоспособност ?! Уж се отървах , но след седмица идват у нас и ми правят акт у дома , шефа на КАТ резолирал на акта на клиента . Интересното бе , че аз отнесох по-голяма сума от нарушителя .
Иначе не знам какъв модел и марка е бил мотора , но си има доста бързи 250-ци , в съседната тема за "първи мотор супермото" се коментират .
Активен
ildivvy
Suzuki GSX 750 fen forever !
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda CBR600F4i Sport 07', Aprilia Pegaso 650ie 03'
Публикации: 3689

« Отговор #808 -: май 24, 2020, 17:13:05 »

За възрастните хора по селата и журналята всичко над 'Симсон' С50 е свръх-мощна машина! За едните - защото са им такива представите от едно време, а за другите - защото са си кухи лейки и защото това ще привлече четене на кафявите жълтини, които пишат за пари!
Активен
ildivvy
Suzuki GSX 750 fen forever !
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda CBR600F4i Sport 07', Aprilia Pegaso 650ie 03'
Публикации: 3689

« Отговор #809 -: май 25, 2020, 11:31:12 »

Свръх-мощната машина май ще се окаже обикновен скутер  Smile Smile Smile! Показаха едни снимки по новините преди малко....Този си е бил стар 'рецидивист' по пътищата! Просто, обичайната липса на реални наказания в държавата води до това поведение  wall!
Активен
Страници: 1 ... 52 53 [54] 55   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратОбщи темиТема: Мото новини

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.096 секунди с 21 запитвания.