Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Страници: 1 ... 46 47 [48] 49 50 ... 53   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Мото новини  (Прочетена 109076 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
dirtlego
Ducater
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Ducati Diavel; Harley-Davidson Night Rod; Yamaha FZ1N; Yamaha FZ8; Honda Hornet
Публикации: 590

« Отговор #705 -: ноември 06, 2019, 08:28:07 »

Нов мотор от Астон Мартин: https://www.gq.com/story/aston-martin-motorcycle-costs-so-much

Това е изкуство за колекционери, а не мотор. Само $119,559. Ако ще купува някой да знае, че има 100 бройки.

Активен
krasimir77
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: YAMAHA XJR 1300
Публикации: 638

Live to ride

« Отговор #706 -: ноември 06, 2019, 09:36:33 »

Ето и "отговора" на баварците на горния мотор:

Източник - https://www.rideapart.com/articles/375986/bmw-eicma-2019-four-new-motorcycles/amp/?fbclid=IwAR17Ek_ima8j5G33kec8rk9HZoDWfe9rvU_yJ8E_3Q60tAhZ1MAlBwEqzQg
Кой кого е копирал  Surprised , но конкуренцията е добра.
Активен
Oggie
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: KTM 990 Adventure
Публикации: 3001

« Отговор #707 -: ноември 06, 2019, 13:38:45 »

Хускварна май забъркват нещо доста интересно Norden 901 Concept

Husqvarna Norden 901 Concept [ENGLISH SUB]
Активен
Георги Петков
Жоро
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha FZ6 Fazer 2004
Публикации: 494

Ел. поща
« Отговор #708 -: ноември 07, 2019, 11:27:30 »

Ъпгрейд на Скалпела - 119 кончета и 99 нютонметра  Sad

https://www.bennetts.co.uk/bikesocial/news-and-views/news/2019/november/ktm-890-duke-r-2020-new-spec-revealed

И Ямаха не остават назад - изключително агресивен вид на новия Трейсър 700

https://www.topgear.com.ph/moto-sapiens/motorcycle-news/2019-eicma-yamaha-tracer-700-yzf-r1-a959-20191105
Активен
Oggie
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #709 -: ноември 07, 2019, 21:53:39 »

2020 V-STROM 1050/XT official technical presentation video -All ver.- | Suzuki
Активен
KokoVmaxa
............ няма вечен кеф!
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: със по две свещи
Публикации: 2257

- " RBT Custom motors " -

231941703
WWW Ел. поща
« Отговор #710 -: ноември 08, 2019, 09:33:39 »

на Това изложение - Японците изглеждаха меко казано като ТАЙЛАНДСКО-ВИЕТНАМСКИ Манифактури за Копирани изделия  Sad Sad Surprised бих казал че съм потресен и разочарован!
 Кавазаки имаха отново Щанд с Размерите на една Фабрика - а Той ПРАЗЕН , такъв интерес не бях виждал  Smile
 Хонда .......... 1000РР-Р ......... правен от 3-то класници в Час по трудово със прегоряла рециклирана пластмаса , за Поправителния на поправителния за 1100 Африка направо ми се плаче  Sad  , ОБАЧЕ - СВ1100 ......... rulez1 rulez1 rulez1 rulez1 rulez1 rulez1 rulez1 rulez1 rulez1 rulez1 rulez1  Ето там в този мотор всичко беше ХОНДА от Времето когато ХОНДА беше ХОНДА и беше КРАЛЯ при мотоциклетите и най-вече качеството !! НЕВЕРОЯТНА Изработка до най-най-най малкия детайл ! Невероятен !!! Обаче - поради големия ИНТЕРЕС - и при този мотоциклет нямаше много много хора  Sad Японците просто останаха на няколко деситилетия назад
 Ямаха няма и да я коментирам - едно МТ-07 модернизирано...... другото трагедия Щанда Празен
 Идваме до ТРИУМФ  Sad Ебаси тия се развиват със темповете на КИТАЙ след 1997 - скоро ще са поне на Нивото на ДУКАТИ и БМВ по всички Параграфи  rulez1 Embarassed
 Сега вие за МотоГуци Чували ли сте ? Орпеделено със всеки изминал сезон ще чувате все повече за тях - Италианците ( нямам идея кой застана зад тази СТАРА и Много ПОПУЛЯРНА в миналото марка която преди няколко години бе на границата на Фалита ) определено показват че ще живеят нов живот , скоро очаквам да си кръстят някой от мотоциклетите ФЕНИКС , V85TT е най-продаваният мотоциклет в клас АДВЕНЧЪР до 900сс на Стария Континент за третото тримесечие  , щанда не беше препълнен - ЩАНДА БЕ ПРЕТЪПКАН и МОГА ДА КАЖА , че определено има защо!
 КТМ - това според мен БЕ ФУРОРА на изложението , на Презентацията на 390 Адвенчър имаше поне 2000 човека ( на всички японски щандове взети заедно нямаше толкова ) Австрийците лека полека се наместват на големия пазар и то много сигурно и на високо ниво.
 Дукати - показаха много нови мотори , няма да ви обеснявам , че имаха щанд почти колкото Кавазаки , заобиколени от Щандовете на Акрапович , Брембо и т.н. странното бе , че нямаше кой знае какъв наплив ( сравнено с миналата година ) въпреки че показаха новият V4 Hypermotard
 БМВ............ какво да кажа за тях - Щанда беше на половина на Дукати и на 1/3 от на Кавазаки , имаше поне 1500 човека , имаше няколко мотоциклета ........... Те просто бяха там за да покажат , че тази година вече са ЕДНОЛИЧНИ Лидери , новите F900R/XR  Sad Sad , S1000XR , S1000RR................. BMW R18 Smile Smile  а за ЕЛЕКТРИЧЕСКИЯТ Им МОТОЦИКЛЕТ , дори незнам как и какво да кажа , явно нямам квалификация да коментирам това нещо ми се струва
 Присъствах на Представянето на Новият им Мотор и отбор за СБК - Юджийн Лавърти и Том Сайкс ще карат за БМВ през 2020 и 2021

- Китайците ......... о китайците те са превзели 30% от EICMA електрическите неща са навсякъде във всякаква форма .............. 
Активен
Oggie
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

« Отговор #711 -: ноември 08, 2019, 09:43:37 »

Еха, качи малко снимки да се порадваме и ние. Norden 901 Concept видя ли го на живо ?
Активен
krasimir77
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: YAMAHA XJR 1300
Публикации: 638

Live to ride

« Отговор #712 -: ноември 08, 2019, 11:36:37 »

Ето едно хем красиво, хем оригинално произведение - https://www.diariomotor.com/noticia/bimota-tesi-h2-kawasaki/?fbclid=IwAR0nZiOgR2HH98FcXYUiWT4L5aa2IjGK71ortMkjKD_zrHhSoPAH5nernBY

Активен
VRSC Fan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha FZ1N
Публикации: 1520

Fly or Die

Ел. поща
« Отговор #713 -: ноември 08, 2019, 12:09:31 »

на Това изложение - Японците изглеждаха меко казано като ТАЙЛАНДСКО-ВИЕТНАМСКИ Манифактури за Копирани изделия  Sad Sad Surprised бих казал че съм потресен и разочарован!
 Кавазаки имаха отново Щанд с Размерите на една Фабрика - а Той ПРАЗЕН , такъв интерес не бях виждал  Smile
 Хонда .......... 1000РР-Р ......... правен от 3-то класници в Час по трудово със прегоряла рециклирана пластмаса , за Поправителния на поправителния за 1100 Африка направо ми се плаче  Sad  , ОБАЧЕ - СВ1100 ......... rulez1 rulez1 rulez1 rulez1 rulez1 rulez1 rulez1 rulez1 rulez1 rulez1 rulez1  Ето там в този мотор всичко беше ХОНДА от Времето когато ХОНДА беше ХОНДА и беше КРАЛЯ при мотоциклетите и най-вече качеството !! НЕВЕРОЯТНА Изработка до най-най-най малкия детайл ! Невероятен !!! Обаче - поради големия ИНТЕРЕС - и при този мотоциклет нямаше много много хора  Sad Японците просто останаха на няколко деситилетия назад
 Ямаха няма и да я коментирам - едно МТ-07 модернизирано...... другото трагедия Щанда Празен
 Идваме до ТРИУМФ  Sad Ебаси тия се развиват със темповете на КИТАЙ след 1997 - скоро ще са поне на Нивото на ДУКАТИ и БМВ по всички Параграфи  rulez1 Embarassed
 Сега вие за МотоГуци Чували ли сте ? Орпеделено със всеки изминал сезон ще чувате все повече за тях - Италианците ( нямам идея кой застана зад тази СТАРА и Много ПОПУЛЯРНА в миналото марка която преди няколко години бе на границата на Фалита ) определено показват че ще живеят нов живот , скоро очаквам да си кръстят някой от мотоциклетите ФЕНИКС , V85TT е най-продаваният мотоциклет в клас АДВЕНЧЪР до 900сс на Стария Континент за третото тримесечие  , щанда не беше препълнен - ЩАНДА БЕ ПРЕТЪПКАН и МОГА ДА КАЖА , че определено има защо!
 КТМ - това според мен БЕ ФУРОРА на изложението , на Презентацията на 390 Адвенчър имаше поне 2000 човека ( на всички японски щандове взети заедно нямаше толкова ) Австрийците лека полека се наместват на големия пазар и то много сигурно и на високо ниво.
 Дукати - показаха много нови мотори , няма да ви обеснявам , че имаха щанд почти колкото Кавазаки , заобиколени от Щандовете на Акрапович , Брембо и т.н. странното бе , че нямаше кой знае какъв наплив ( сравнено с миналата година ) въпреки че показаха новият V4 Hypermotard
 БМВ............ какво да кажа за тях - Щанда беше на половина на Дукати и на 1/3 от на Кавазаки , имаше поне 1500 човека , имаше няколко мотоциклета ........... Те просто бяха там за да покажат , че тази година вече са ЕДНОЛИЧНИ Лидери , новите F900R/XR  Sad Sad , S1000XR , S1000RR................. BMW R18 Smile Smile  а за ЕЛЕКТРИЧЕСКИЯТ Им МОТОЦИКЛЕТ , дори незнам как и какво да кажа , явно нямам квалификация да коментирам това нещо ми се струва
 Присъствах на Представянето на Новият им Мотор и отбор за СБК - Юджийн Лавърти и Том Сайкс ще карат за БМВ през 2020 и 2021

- Китайците ......... о китайците те са превзели 30% от EICMA електрическите неща са навсякъде във всякаква форма .............. 

На щанда на МВ Агуста нещо интересно? Видя ли новото Брутале? Smile
Активен
KokoVmaxa
ниво 5
Неактивен Неактивен

231941703
WWW Ел. поща
« Отговор #714 -: ноември 08, 2019, 15:23:54 »

MV Augusta - за мен , тия по скоро вече са в света на ФУТУРИЗМА , видях им щанда , но всичко бше максимално изчанчено  Surprised

Снимки имам няколко - аз бях по работа .............

Новините са , че ot 01.12.2019 Вече има официален ОТОРИЗИРАН представител за БЪЛГАРИЯ на:

GPR Exhaust systems https://www.gprexhaustsystems.com/

MUPO RACING Italy http://www.mupo.it/

ACCOSSATO Racing https://www.accossato.com/EN/index.php

ADELINE Brake systems

DNA Air Filters

имаме договорка и със:

K TEch

Anlas Tyres (Turkey) много вероятно да можем да предложим пълната гама Гуми на марката включително ЗИМНИТЕ им гуми , а също така и новата им гама Шосейни гуми !!

**** Снимки ще потърся да кача
« Последна редакция: ноември 08, 2019, 15:29:08 последно от KokoVmaxa » Активен
VRSC Fan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Fly or Die

Ел. поща
« Отговор #715 -: ноември 08, 2019, 19:16:17 »

Бруталето е единственния вариянт да стана "италианец" аз..  Smile

Активен
phoenix
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Готин
Публикации: 1419

« Отговор #716 -: ноември 08, 2019, 22:48:40 »

... Сега вие за МотоГуци Чували ли сте ? Орпеделено със всеки изминал сезон ще чувате все повече за тях - Италианците ( нямам идея кой застана зад тази СТАРА и Много ПОПУЛЯРНА в миналото марка която преди няколко години бе на границата на Фалита ) определено показват че ще живеят нов живот , скоро очаквам да си кръстят някой от мотоциклетите ФЕНИКС ... 

Може, ама ще трябва да ми плащат за запазената марка Smile Smile Smile

П.П. Бруталето наистина изглежда брутално. Само седалката му ми се струва доста неудобна. Поне на снимката, де.
Активен
VRSC Fan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Fly or Die

Ел. поща
« Отговор #717 -: ноември 13, 2019, 20:46:37 »

Нещо интересно

https://automedia.investor.bg/a/2-novini/40119-britanski-proizvoditel-predstavi-vpechatlyavasht-mototsiklet
Активен
phoenix
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Готин
Публикации: 1419

« Отговор #718 -: ноември 14, 2019, 10:17:25 »

Ммм, да. Интересното е, че е с двигател на Хонда. Не с на БМВ, Агуста или Триумф, дори.
Активен
KokoVmaxa
ниво 5
Неактивен Неактивен

231941703
WWW Ел. поща
« Отговор #719 -: ноември 14, 2019, 14:34:03 »

Ммм, да. Интересното е, че е с двигател на Хонда. Не с на БМВ, Агуста или Триумф, дори.
Нормално - в ерата на потребителя , се търси ЦЕНА а не КАЧЕСТВО!
Активен
Страници: 1 ... 46 47 [48] 49 50 ... 53   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратОбщи темиТема: Мото новини

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.195 секунди с 21 запитвания.