Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратОбщи темиТема: Мотоциклети от САЩ?
Страници: 1 [2]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Мотоциклети от САЩ?  (Прочетена 3927 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
jp_montoya
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Симсон
Публикации: 116

Ел. поща
« Отговор #15 -: май 07, 2017, 07:58:51 »

Мерси за инфото, BIKER!
Активен
jagobi
Bubz
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Victory Judge
Публикации: 670

Ел. поща
« Отговор #16 -: май 07, 2017, 08:43:37 »

точно както го описа байкъра,аз товаря от маями и ню джързи по същата схема,обмитявам в бургас,до германия не съм носил директно до варна,само да вметна от иааи могат да купуват оторизирзни дилъри,от търгове салвидж не съм карал само читави мотори,в бургас митото ми го цакат 3,5% върху фактурна и транспорт ддс то е ясно
« Последна редакция: май 07, 2017, 08:47:09 последно от jagobi » Активен
yavor20v
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Z1000
Публикации: 455

Ел. поща
« Отговор #17 -: май 07, 2017, 20:26:33 »

Това с екстрите не го разбрах... в европа колите са с повече екстри. В щатите все още ползват касетофони.
ок.... имал съм 3 коли от там и трите са с повече екстри от тукашните на пазара
ма няма значение, всеки може да си мисли каквото иска и му харесва, а тука в крайна сметка иде реч за мотори, където идеята е да ти излезне по-евтино и май се получава в крайна сметка?
Активен
kawa_maniak89
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha YZF R1
Публикации: 1196

Ямбол-Варна

« Отговор #18 -: май 08, 2017, 09:29:40 »

Наскоро по новините споменаха за частично премахване на визите за Канада и подписване на някакви търговски споразумения между Канада и ЕС. Има ли някой запознат по-детайлно с темата и евентуално възможно ли е да се отвори вратичка там?
Активен
BIKER
ниво 4
Неактивен Неактивен

Публикации: 410

« Отговор #19 -: май 08, 2017, 13:46:21 »

От Канада гледай да си около Торонто, всичко друго ще ти струва х2 като транспорт, дори и х3. От Ванкувър май само аз изпращам от време на време, защото никой друг не намерих. Не знам да са в сила облекчения при търговията към този момент.
Активен
DR650
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: др650
Публикации: 2

Ел. поща
« Отговор #20 -: юни 24, 2019, 08:37:07 »

Има хора, които се занимават точно с това. Без КАТ.

Колеги, някой, който да се занимава с прекарване през технотест на мотори, внесени от щатите? Имам едно 2017 Сузуки ДР650, което пристигна...
Активен
Esper
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha XVS650 DragStar;Suzuki DR650 SP46;Honda Super Cub C 125cc
Публикации: 1750

7183168
Ел. поща
« Отговор #21 -: юни 24, 2019, 08:56:37 »

Колеги, някой, който да се занимава с прекарване през технотест на мотори, внесени от щатите? Имам едно 2017 Сузуки ДР650, което пристигна...

Я се похвали с дъргелът, че на мен ми е страшна слабост точно този модел  Smile
Активен
Kawasaki Rider
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: Кавазаки Нинджа 1000
Публикации: 1

Ел. поща
« Отговор #22 -: август 06, 2019, 14:25:22 »

Колеги, и мен също ме интересува как да стане това? Имам 2017 Кавазаки Нинджа 1000сс и 2015 Ямаха Р-3 които си ги прибирам от САЩ. Господина от Технотест в Бургас ми иска Европейски Сертификати за тях и вика без тях няма да ти дам Технотест. Официаните представители на марките в София и те отказват да издадат такива сертификати. Ще съм благодарен на всяка информация...Благодаря!
Активен
доц.Кожухаров
Мотоциклета е като бирата ! Консумирайте с удоволствие и мярка !
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: VN1600 Nomad - Скитника
Публикации: 530

Safe drive - Long ride ! VBA Member#03630

« Отговор #23 -: август 08, 2019, 06:25:41 »

Колеги, и мен също ме интересува как да стане това? Имам 2017 Кавазаки Нинджа 1000сс и 2015 Ямаха Р-3 които си ги прибирам от САЩ. Господина от Технотест в Бургас ми иска Европейски Сертификати за тях и вика без тях няма да ти дам Технотест. Официаните представители на марките в София и те отказват да издадат такива сертификати. Ще съм благодарен на всяка информация...Благодаря!

Ако имаш Европейски Сертификати от производителя за машините, не ти трябва типово одобрение(технотест).  Very Happy
Заеби ги тия тъпанари от Технотест АД, търси Декрата.
Малко информация за регистрация на мотори от щатите може да намериш =>>> http://www.motoforum.bg/index.php/topic,105216.0.html  Smile
Активен
Страници: 1 [2]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратОбщи темиТема: Мотоциклети от САЩ?

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.086 секунди с 21 запитвания.