Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Страници: 1 ... 148 149 [150]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Карате ли Още  (Прочетена 324238 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
dambatamoto
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Bmw r1150gs,yamaha wr 400
Публикации: 119

Ел. поща
« Отговор #2235 -: май 12, 2020, 17:16:04 »

Ше го мисля после, като излезна от тази болница,но и за тези ортопеди казаха,че са кадърни,мисля че всичко ще е наред.Благодаря на всички за загрижеността!А кросовите (хардендурата),наистина са много опасни и резки,но не мога да си представя как късната есен или ранната пролет няма да карам в гората.
Активен
Archibald
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: Kawasaki Vulcan 900 Classic
Публикации: 226

« Отговор #2236 -: май 13, 2020, 20:47:04 »

Днес след работа си направих планирана разходка София - Железница - Самоков - София. Витошката част от пътя не изглежда по-различно от миналата година - асфалтът се е напукал на места, но не видях нови дупки. Като се стигне до селата в равната част си е все същото - настилката е от бай Тошово време с кръпки. След разклона към Самоков обаче е интересно - първо ме посрещна около километър чисто нов асфалт и таман да зацъкам одобрително под каската и гледам един камион в насрещното влачи след себе си облак като, че ли кара отворени торби с вар, а малко след като навлязох във въпросния облак чисто новия асфалт се смени с пясък и чакъл. Километър и половина оф-роуд, след това стария лунен пейзаж до Самоков. По пътя наобратно покрай язовирите дупките са станали два пъти повече, някои от тях са на много удобни за пребиване места. Иначе движението извън София е минимално и в комбинация със зелената красота навсякъде, само принудителния слалом пречи удоволствието да бъде пълно.
Активен
phoenix
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Готин
Публикации: 2230

« Отговор #2237 -: май 13, 2020, 21:10:42 »

След съботното каране мисля за известно време да го изключа този маршрут от плановете си. Поне докато не застелят чакъла с асфалт, де. Не заради друго, ама като се прибрах се наложи да си пера якето. Няколко кретена с коли минаха през трошляка все едно са на състезание hummer hummer hummer
Активен
KokoVmaxa
............ няма вечен кеф!
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: със по две свещи
Публикации: 2593

- " RBT Custom motors " -

231941703
WWW Ел. поща
« Отговор #2238 -: май 17, 2020, 22:35:52 »

Smile Very Happy

https://www.relive.cc/view/vevYVEz8ryO
Активен
Димо
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: Екс Кавазаки Вулкан 750 , сега Honda Deauville
Публикации: 46

Ел. поща
« Отговор #2239 -: май 18, 2020, 09:18:04 »

Направили сте си хубава разходка - дано и да сте намерили заведение с прясна риба и може би сме се разминали по пътя (с приятели няправиме разходка до Карандила , а на към септември или може и по-рано когато отскоча до Узунджово(че имам рода там) ще се радвам да се запознаем на живо Smile
Активен
KokoVmaxa
............ няма вечен кеф!
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: със по две свещи
Публикации: 2593

- " RBT Custom motors " -

231941703
WWW Ел. поща
« Отговор #2240 -: май 18, 2020, 17:35:26 »

Направили сте си хубава разходка - дано и да сте намерили заведение с прясна риба и може би сме се разминали по пътя (с приятели няправиме разходка до Карандила , а на към септември или може и по-рано когато отскоча до Узунджово(че имам рода там) ще се радвам да се запознаем на живо Smile
е , ЧЕ КАК - Клуб МОРСКИ СГОВОР - Ченгене Скеле  Smile Smile , а рибка напълнихме куфарите яко от Краснодар пазара  Surprised

във Узунджово сме почти постоянно ............. така , че добре си дошъл/и
Активен
Страници: 1 ... 148 149 [150]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратОбщи темиТема: Карате ли Още

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.206 секунди с 21 запитвания.