Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgКонцентратОбщи темиТема: Една "луда" идея - benelli tnt 1130 café racer
Страници: 1 ... 4 5 [6]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Една "луда" идея - benelli tnt 1130 café racer  (Прочетена 11959 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
phoenix
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Готин
Публикации: 1090

« Отговор #75 -: декември 05, 2018, 16:39:07 »

Колега и адаш, виждам подписа под аватара ти, че караш бавно и с усмивка.

Да, бе, бавно. Няма стигане Very Happy
Активен
VRSC Fan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha FZ6N
Публикации: 1447

Fly or Die

Ел. поща
« Отговор #76 -: декември 05, 2018, 18:03:00 »

Да, бе, бавно. Няма стигане Very Happy

Чист рейсър а..  Smile Smile Smile
Активен
phoenix
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Готин
Публикации: 1090

« Отговор #77 -: декември 05, 2018, 19:47:54 »

Чист рейсър а..  Smile Smile Smile

Аха. С ендуро Smile
Активен
apollo11
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: TDM (900)
Публикации: 3107

Ел. поща
« Отговор #78 -: декември 05, 2018, 19:59:37 »

Аха. С ендуро Smile
Вярно,он по черно, с шосейките си кара като на асфалт..аз,след Кашана с него, не смея да излизам от асфалта  Smile много рязко ме заболява коляното (на Кашана му скъсах връзките миналия октомври)
Активен
Skywlak
Георги
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha XJ 600 s Yamaha TDM 900
Публикации: 2113

бавно с усмивка :-)

Ел. поща
« Отговор #79 -: декември 06, 2018, 08:53:54 »

Колега и адаш, виждам подписа под аватара ти, че караш бавно и с усмивка. Моята усмивка се появява още докато слизам по стълбите към гаража. Поне засега е така. Когато спре да е така, ще го сменим.  Smile

Браво!
Завиждам за гаража! И аз се усмихвам като влизам в гаража на нашите  Very Happy

Може ли да направиш нещо като ревю на мотора ?
Активен
fire__blade
ниво 1
*
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda MTX50 1986, Honda CBR600 RR 2004
Публикации: 9

« Отговор #80 -: декември 07, 2018, 13:46:32 »

Все още не съм го карал много, но ще споделя впечатленията ми дотук.
В момента е в бокса със сравнително сериозен проблем в алтернатора, така че не печели много точки по благонадеждност. Казват, че като се отстрани този дефект, повече няма да има порблеми с него, но аз още немога да кажа.
Плавен на ниски обороти и се кара много спокойно. Силата му е във високите.За мен, най-хубавото нещо му е управлението. Понеже радиатора е изместен под седалката, двигателя е издърпан максимално напред и надолу и центъра на тежестта е много ниско. Това му позволява изключително лесно да сменя посоките. Друг голям плюс (въпреки, че първия път малко ме стресна) са спирачките. Спира изключително добре.
Вади страхотен звук, дори със стандартния ауспух. Визията - някои я харесват, на други им се повръща, но със сигурност е различна от всичко друго. Когато излезе този модел 2002-2003, аз бях на 13-14 години и карах разни японски кросарки от 80-те. Но попаднах в интернет на снимка на Торнадото и дълго време тя ми беше на десктопа. Даже не съм си и мечтал някой ден, че ще притежавам едно. Така че, лично за мен, визията е супер.
Трудно е намирането на навити майстори и някои части, но това е така с всичко малко по-рядко. Въпреки това, по интернет всичко може да се намери.
Неможе да се мери с 1000рки. Вози по-твърдо. Позицията е уморителна. Размера му е доста малък. Огледалата не се нагласят. Един по-едър приятел се качи да го пробва и не виждаше нищо в огледалата освен себе си  Smile .
Общо взето това са ми впечатленията засега. Съвсем не е перфектен, но си признавам, че си угодих  Very Happy
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратОбщи темиТема: Една "луда" идея - benelli tnt 1130 café racer

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.212 секунди с 21 запитвания.