Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Страници: 1 ... 314 315 [316] 317 318 ... 320   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Почна се....  (Прочетена 844044 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
ai siktir
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: много мощен
Публикации: 409

« Отговор #4725 -: февруари 01, 2018, 00:42:05 »

Много добро като идея с местоположение и информация от бюлетините на МВР за всяка катастрофа, но едва ли ресурсите на един човек са достатъчни, за да се получи както трябва, а се дават толкова пари за тъпотии (за краденето не говорим):

Интерактивна карта с ПТП:

http://bgurban.com/ptpmap/
Активен
max
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha xt600
Публикации: 598

Ел. поща
« Отговор #4726 -: февруари 14, 2018, 09:19:02 »

Кола помете моторист на кръстовище в Русе

https://www.dunavmost.com/Ruse/Photo/109332-kola-pomete-motorist-na-krastovishte-v-ruse#
По информация на очевидци, лек автомобил „Пежо“, идващ от улица „Братя Миладинови“, отнел предимството на мотоциклета, който се движел по главния път. Последвал удар, при който мотористът паднал на земята . Той е бил откаран в болница от екип на Спешна помощ. Oт болницата  уточниха, че мъжът е със счупване на крака. На мястото на катастрофата беше изпратен и екип на полицията, който направи оглед.

Снимката е реална , сефте да не е илюстративна .
Активен
VRSC Fan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha FZ6N
Публикации: 1059

Fly or Die

Ел. поща
« Отговор #4727 -: февруари 14, 2018, 09:28:44 »

Всичко си е както трябва..коли ни отнемат предимство и ни удрят,и коментарите са си както трябва:
"Тъпия рокер веднага да излезе с дъртия си дирник при първо слънце. Представете си какво ни чака като стане топло. Ще бъде АД на ЗЕМЯТА. ТРЕПИ МОТОРИСТА е стикера отзад на колата ми"  Surprised
Активен
NikDaPhreak
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Балкан М1, Kawasaki VN15, Suzuki LA650, Балкан С2
Публикации: 1624

« Отговор #4728 -: февруари 14, 2018, 10:16:46 »

Почвам да си мисля дали под всеки такъв коментар да не добавяме по едно такова пожелание:
"Три деца да имаш и трите мотори да карат"
Не е нужно да завършва с
"и ти сам да ги прегазиш, отнемайки им предимството"
но може би няма да е лошо...
Активен
ezhko
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: BMW F 650 GS Dakar; BMW R 100 RT
Публикации: 124

Нагъл - щото е бодлив!

Ел. поща
« Отговор #4729 -: февруари 14, 2018, 11:04:20 »

Почвам да си мисля дали под всеки такъв коментар да не добавяме по едно такова пожелание:
"Три деца да имаш и трите мотори да карат"
Не е нужно да завършва с
"и ти сам да ги прегазиш, отнемайки им предимството"
но може би няма да е лошо...

Две деца имам, и двамата мотористи. Господ да ги пази.
Предимство давам на всеки, който си го поиска или който си го има.
Ако някой блъсне мое дете, отнемайки му предимство, и Господ трудно ще го опази...
Активен
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: изтребител
Публикации: 3854

Ел. поща
« Отговор #4730 -: февруари 14, 2018, 13:34:02 »

и аз ви казах,че няма да е лошо да почнем да обръщаме внимание на тия коментари.така и тея които ги четат стигат до извода,че е нормално да убият моторист-наркоман,отрепка,дето и майка му няма да заплаче,ако го сгазиш.
според закона и без това си е така
Активен
phoenix
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Готин
Публикации: 470

« Отговор #4731 -: февруари 14, 2018, 16:02:33 »

според закона и без това си е така

'Ко речи?
Активен
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: изтребител
Публикации: 3854

Ел. поща
« Отговор #4732 -: февруари 14, 2018, 18:12:25 »

'Ко речи?
рекох че ако ме дразниш нещо,ше зема колата и ще те изшия ка си караш мотора,а после и условна ще е трудно да ми дадът

закон братче,кво да го праиш Surprised Surprised Surprised

в България ако те дразни някой,сгази го...ако го набиеш е по сложно да се измъкнеш
Активен
phoenix
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Готин
Публикации: 470

« Отговор #4733 -: февруари 15, 2018, 17:53:46 »

Не знам защо си вадиш такива заключения. В затвора има достатъчно осъдени, които са причинили някому смърт или тежки телесни повреди, при неспазване на правилата за движение. Което е престъпление съгласно НК.
Активен
VRSC Fan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha FZ6N
Публикации: 1059

Fly or Die

Ел. поща
« Отговор #4734 -: февруари 15, 2018, 18:41:27 »

Какво значи достатъчно?Колко процента от тези които са убили някой на пътя са в затвора?Ти в тази държава ли живееш?За България става дума...

Един пример само ще ти дам, в Пловдив имаше един случай миналата година Май месец.. жена кара със 100км/час джипа си в града и блъска полицай от КАТ.. човека оставя две деца сираци..убива го на място.Случая има широк обществен отзвук,обществото иска справедлива присъда,но само след месец тази жена продължава да си кара джипа из града..Оказва се,че от КАТ не и били взели книжката бе  Sad Забравили  Surprised
Сега януари я осъдиха на 2 години и 4 месеца! Ти как я виждаш тая присъда?Добре ли е,или...  Smile
 Адвоката и каза,че това е несправедлива присъда и ще искат условна присъда  Sad В Сливенския затвор било много лошо и клиентката му не можела да отиде там.. Sad

Само ще вметна,че в Бургас дадоха 3 години затвор на човек ритнал възрастна жена на спирка на градския транспорт!  Very Happy

Почнаха ли да ти се изясняват нещата?
« Последна редакция: февруари 15, 2018, 18:43:46 последно от VRSC Fan » Активен
yavor20v
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Z1000
Публикации: 455

Ел. поща
« Отговор #4735 -: февруари 16, 2018, 02:10:54 »

Не знам защо си вадиш такива заключения. В затвора има достатъчно осъдени, които са причинили някому смърт или тежки телесни повреди, при неспазване на правилата за движение. Което е престъпление съгласно НК.
Недей да се изказваш така.... Колко е достатъчно?????
ако се врежа в спирка с хора и изтрепя 4-5 човека, няма да е като да отида нна спирката и да ги ударя с бухалка в главата!! много сме зле , твае
Активен
JOHNY
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha Road Star 1700XV
Публикации: 1046

http://alltimecams.com

« Отговор #4736 -: февруари 16, 2018, 18:32:47 »

За съжаление годината не тръгва добре (справка - ТУК).
Активен
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Vърховен Транспортер и... червен...
Публикации: 5037

Толкова бавно,че да те видят!

Ел. поща
« Отговор #4737 -: февруари 16, 2018, 20:47:02 »

За съжаление годината не тръгва добре (справка - ТУК).

Понякога много ме дразнят журналистите със своята некомпетентност и откровено писане на глупости! Знам че не трябва да им се връзвам, но :

"Приятелката му, возеща се с него на опасното возило..."

Младежа бил на 17г.

Качили са снимка от съвсем друга катастрофа. Веднага сетих, че съм я виждал тук за съжаление. На колега от Варна, който е починал в същата катастрофа...
Автора е откровен идиот щом е качил този голям чопър в статията...

П.П.сега видях, че "Снимката е илюстративна"
Малоумници!
Активен
Oggie
Група Модератори
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Kawasaki Vulcan 2000 Classic LT
Публикации: 2367

« Отговор #4738 -: февруари 16, 2018, 20:53:44 »

Те тия са класици с това Харли вече карат трета година всички "новини" за инциденти.
БММ също имат статия за случя въпреки, че все тая. Простотии са се случвали, случват се и ще продължат да се случват. Мразя я тая тема.
https://bmm.bike/novini/intsidenti/tezhka-katastrofa-s-motor
Активен
sam_g
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Honda VFR 800 V-tec, (ABS, 2006); Ex: Honda CB600F - Hornet '01
Публикации: 605

V-я си FR-а

« Отговор #4739 -: февруари 17, 2018, 00:21:57 »

Те тия са класици с това Харли вече карат трета година всички "новини" за инциденти.
БММ също имат статия за случя въпреки, че все тая. Простотии са се случвали, случват се и ще продължат да се случват. Мразя я тая тема.
https://bmm.bike/novini/intsidenti/tezhka-katastrofa-s-motor

И в тази статия като чета и ми се виждат абсурди- първо Ендурото излиза от паркинг. После казват, че е отнело предимство на колата, ама "други" , "наши" източници казват, че (до колкото разбирам логиката и последователносттав статията) колата отнела предимство на идващото от паркинга Ендуро. От кога тия излизащи от паркинг сама предимство  Surprised

Абе майната му, дано пострадалите се възстановят бързо , само това е важно
Активен
Страници: 1 ... 314 315 [316] 317 318 ... 320   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgКонцентратЧерна хроникаТема: Почна се....

News - MotoZone

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.177 секунди с 20 запитвания.