Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Страници: 1 [2]   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Kawasaki Er6n  (Прочетена 875 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
VRSC Fan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha FZ6N
Публикации: 1058

Fly or Die

Ел. поща
« Отговор #15 -: февруари 08, 2018, 22:17:58 »

SV кое му е толкова страшното с неговите 70 кончета. Идеален си е за първи мотор.
Те и другите са ОК, ама са по-широки заради по-големите двигатели и изглеждат по-страшни.

Ами аз не съм казал,че е страшен..  Surprised Но пак е доста по-рязък от ER6..
Иначе,различни очи..различно гледат..  Very Happy Ако аз трябваше да избирам сега втори мотор,и си падам по нейкед моторите нямам дилема..взимам си FZ6 S2 и си карам,и си се кефя на хубавия мотор..  Mad Просто до 2007 няма по-добър нейкед от него.В неговата кубатура..  Very Happy
Активен
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Vърховен Транспортер и... червен...
Публикации: 5036

Толкова бавно,че да те видят!

Ел. поща
« Отговор #16 -: февруари 08, 2018, 22:27:51 »

172-3 съм висока, мисля, че няма да е проблем височината на мотора

А в същност какъв мотор караш сега?
Малко съм я надценил Милена, сега и звънях и каза, че е 170см.

Милена го кара един сезон, и не знам колко е минала с него. Някъде четох, че не са най-надеждните мотори,

Каза, че е минала към 10 000км за година и половина. Нали караше с ня'ква група от фейсклюка. Много маневрен и се сторил и в същност никак не тежък. За хора които са карали преди това по- малки кубатури чопъри им се виждал малко рязък  Surprised
Между другото се беше опитала да мине с джипа върху него  Smile ( карайки назад) малко външни щети е имал...
Та може би поне външно е по- корав от колкото изглежда.
Активен
Skywlak
Георги
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha XJ 600 s Yamaha TDM 900
Публикации: 1744

бавно с усмивка :-)

Ел. поща
« Отговор #17 -: февруари 09, 2018, 10:22:12 »

Имаше цяла тема за феновете на този модел.
Карал съм такъв, единственият за мен недостатък бяха вибрациите в някакъв диапазон от обороти. НА жена ми й хареса тези вибрации  Very Happy
Добре върви моторетката, доста е икономична и е удобна въпреки малко странното за мен разположение на степенките
Да не забравяме че е бюджетен мотор
Мисля че е доста добър за първите няколко сезона. Дори ако човек иска да има нещо да се вози, не мисля че ще му умалее скоро. Аз не бих го нарекъл рязък тоя мотор
Активен
Страници: 1 [2]   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgСтилШосейни - суперспорт/спорт/турист (Модератор: zlati)Тема: Kawasaki Er6n

News - MotoZone

Отиди на:  

Страницата е създадена за 0.112 секунди с 20 запитвания.