Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

www.MotoForum.bgСтилOff-Road (Модератор: RODRIGUEZ)Тема: Eндуро за двама!?!
Страници: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 53   Надолу
Изпечатай
Автор Тема: Eндуро за двама!?!  (Прочетена 30671 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
GAZZE77O
Японеца
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Suzuki GSX-R 600 SRAD
Публикации: 745

Хоя в Подката, душата в рая с 300+....

Ел. поща
« Отговор #630 -: януари 03, 2018, 22:54:17 »

Шууу пешак, де се загуби бре?
Са се избистри главата. От 25ти не бях спрял. Бях в комплекс Ягнево. Бех и в Пловдив да видя едно 636 2006та, една Хонда ф4и спорт и една Хонда вфр. Не скучая оглеждам се за двуколесно
Активен
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Vърховен Транспортер и... червен...
Публикации: 5074

Толкова бавно,че да те видят!

Ел. поща
« Отговор #631 -: януари 03, 2018, 23:07:09 »

Истината е една:
Моторите не са за тъпи хора!
Като човек има интелект и култура, той не се влияе от разрешената скорост, от постове и от клипчета, а е уравновесен, може да си прецени способностите и ситуацията и да мине през съответното място с точната скорост (независимо дали е 300 или 3км/ч)

..... ......

Много често дори хората с интелект проявяват тъпотия и падат, а след това не си признават, но това е човещина.
............
.

Познавам много мотористи които карат много и много които карат малко километри, но познавам и много немотористти които изминават много километри и които изминават малко километри. Разликата е че тези които карат мотора за удоволствие са винаги доволни защото са се качили на мотор (независимо какъв) и са карали, другите все нещо не им е в ред много им духа, много им е бавно, много ги сърби, много ги боли, много гумите не държат, много трафик, много студено, много топло.

Не го приемайте личчно, не конкретизирам никого - просто това са ми наблюденията.  Mad

Mad

Най- верния ограничител на скоростта е в главата!
В същото време всеки човек е различен. Всеки има различен начин на каране на мотор, кола, ски, лодка и тъй нататъка...
Но си има някои писани и неписани правила.
Писаните обикновено са физичните закони които ни държат на пътя изправени или наклонени в завой.
Неписаните се учат с времето и практиката.
И тук точно идва това разграничение кой кара, кой се вози, кой е изтребител, кой е баба и т.н.

Сетих се за една мисъл на великия Брус Лий  " Научи полезното, отдели ненужното и създай нещо специфично свое"

В смисъл на поне 80% от тук пишещите не им трябва да знаят как се кара с 330 Км/ч.
 Но ще е полезно примерно да кажете на нас возещите се, как се кара със скорости около 250+ км/ч?
Защото всички съвременни мотоциклети могат да достигнат скорости от над 200-250 км в час. Не е препоръчително особено за българските пътища да се кара с такава скорост, но може веднъж да е много , много важно за теб да ги вдигнеш и да стигнеш от точка А до точка Б. И тук идва сакатлъка, защото освен практически Ти дори теоретично не си подготвен как се кара с такава скорост...
Някъде нагоре два пъти бях питал защото знам , че е важно след 220- 250 км/ч как се гледа и вижда пътя... Но никой от изтребителите не реши да го обясни....
Активен
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #632 -: януари 03, 2018, 23:08:12 »

Са се избистри главата. От 25ти не бях спрял. Бях в комплекс Ягнево. Бех и в Пловдив да видя едно 636 2006та, една Хонда ф4и спорт и една Хонда вфр. Не скучая оглеждам се за двуколесно

Пиянде що не се обади бе?
Активен
IBenchev
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: XX
Публикации: 203

« Отговор #633 -: януари 03, 2018, 23:52:03 »

Бях в комплекс Ягнево
Зездното шоу със зодиите правят ли го още?
Активен
GAZZE77O
Японеца
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #634 -: януари 04, 2018, 00:03:13 »

Зездното шоу със зодиите правят ли го още?
Бях алкохолизиран още. Забравих те. Кво шоу. Аз бях шоуто тая година  Smile. На 31ви думнах 1 литър вино от обяд до към 17 часа, с готин гъши дроб на скара, докато ловях пъстърви. После не помня  Smile На 25 бях в с. Проглед. Там се мъчих 2 дни във вино, суджуци и луканки.

« Последна редакция: януари 04, 2018, 00:09:19 последно от GAZZE77O » Активен
kitan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: изтребител
Публикации: 3931

Ел. поща
« Отговор #635 -: януари 04, 2018, 00:33:28 »

е толкова ли се напи,та ходи хонди да гледаш бе Smile Smile Smile Smile Smile Smile

ще ви изостявя тая вечер в спора,че ми е нервно нещо,та да не напсувам някой
Активен
Grobarq
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #636 -: януари 04, 2018, 00:47:38 »

е толкова ли се напи,та ходи хонди да гледаш бе Smile Smile Smile Smile Smile Smile

Smile Smile Smile
Тука Кави не виреят  Very Happy
Активен
GAZZE77O
Японеца
ниво 5
Неактивен Неактивен

Ел. поща
« Отговор #637 -: януари 04, 2018, 07:21:57 »

Тфа има са бе Китане.  Smile
Активен
bocmana77
ниво 3
Неактивен Неактивен

Мотор: honda XL 700
Публикации: 195

Ел. поща
« Отговор #638 -: януари 04, 2018, 11:22:22 »

Аууу завиждам ти така да ти върви.Аз ако препия после 3 дни ме няма на картата.
В тази връзка има един виц.
Възмутена майка разговаря със сина си.След пореден запой му вика.Абе сине пий като хората,пий докато ти е сладко не като теб.А той и отговаря.Ми нямам толкова пари бе мамо.
Активен
iaskoo
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: GSXR1000 К2...SUZUKI RM 250
Публикации: 3516

ремонт и подръжка на мотоциклети

« Отговор #639 -: януари 04, 2018, 11:44:04 »

Smile Smile
Активен
phoenix
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Готин
Публикации: 499

« Отговор #640 -: януари 04, 2018, 14:26:05 »

...
Като човек има интелект и култура, той не се влияе от разрешената скорост, от постове и от клипчета, а е уравновесен, може да си прецени способностите и ситуацията и да мине през съответното място с точната скорост (независимо дали е 300 или 3км/ч)
...

Разликата между човека и останалата гад на Земята е възможността на първия да мисли. Порядките пък са въведени в човешките общества, за да се създаде някаква стройна система на поведение, която да е от полза на всички и да създава възможно най-малки възможности за кризи. Ако човек е интелигентен и културен, би следвало да се води от тези правила. Ако не го прави, най-малкото не е културен. Ако ги нарушава перманентно, е по-скоро дивак, отколкото нормален субект.

Управлението на МПС е процес, свързан с мислене. Рефлекс е ходенето по малка и голяма нужда, примерно. Макар че и там има известна доза мислене, че ако вземеш да се напъваш прекалено, най-много да хванеш хемороиди, а те не се лекуват лесно.
Активен
phoenix
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: Готин
Публикации: 499

« Отговор #641 -: януари 04, 2018, 14:31:39 »

Ама ти сериозно ли не си падал  Sad 

Научил съм си урока като малък, с маломощните машини. Оказа се, че мощните се управляват малко по-иначе. Ако бях изправил някои от завоите за които стана дума, сега нямаше да пиша тук. Може пак да падна, кой знае Surprised Гледам обаче да не го правя. И наистина разликата ни е тази, че някои карат като за последно с единствената цел да си доставят някоя и друга доза адреналин в повече. Без да мислят, че така могат да убият някого. А има далеч по-опасни занимания от карането на мотор с 300+. Това и маймуна може да го направи.
Активен
VRSC Fan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha FZ6N
Публикации: 1151

Fly or Die

Ел. поща
« Отговор #642 -: януари 04, 2018, 18:00:27 »

Дебили,маймуни..богат ти е речника виждам..  Smile Чудя се що направо не пускат маймуни на ТТ Трофи на о.Ман /щото там тва е идеята да карат с 300+/ ами се мъчат хорицата..  Smile Smile Smile
Аз лично не съм карал с 300+,досегашните ми мотори не са ми позволявали..не ме интересува карането бързо направо..интересувам се от карането бързо по завои..Старая се постоянно да се уча и да съм по-бърз.Относно по-опасните неща,аз не карам мотор щото е опасно, а щото ме кефи.. По същата причина съм правил и други неща които другите определят за опасни,пък аз ги определям като неща които ме кефят.. Very Happy
« Последна редакция: януари 04, 2018, 18:04:46 последно от VRSC Fan » Активен
PULSE
ниво 4
Неактивен Неактивен

Мотор: KX250, BANDIT 1200, Aprilia Atlantic 500
Публикации: 494

Ел. поща
« Отговор #643 -: януари 04, 2018, 18:16:58 »

Дебили,маймуни..богат ти е речника виждам..  Smile Чудя се що направо не пускат маймуни на ТТ Трофи на о.Ман /щото там тва е идеята да карат с 300+/ ами се мъчат хорицата..  Smile Smile Smile
Аз лично не съм карал с 300+,досегашните ми мотори не са ми позволявали..не ме интересува карането бързо направо..интересувам се от карането бързо по завои..Старая се постоянно да се уча и да съм по-бърз.Относно по-опасните неща,аз не карам мотор щото е опасно, а щото ме кефи.. По същата причина съм правил и други неща които другите определят за опасни,пък аз ги определям като неща които ме кефят.. Very Happy

Няма проблем, отиваш на Серес или на Калояново, плащаш си таксата и караш колкото бързо искаш и можеш. Обществената пътна мрежа не е за тая работа. Не проумявам как можеш да даваш сравнение с официално провеждано състезание(независимо, че се провежда по пътната мрежа).

Активен
VRSC Fan
ниво 5
Неактивен Неактивен

Мотор: Yamaha FZ6N
Публикации: 1151

Fly or Die

Ел. поща
« Отговор #644 -: януари 04, 2018, 18:25:51 »

Аз пък не проумявам как колегата намеси маймуни и скорости 300+..  Surprised Сравнението е малоумно  Very Happy

Ти беше тоя със злия прът нали? Просто ги пропускай моите постове..  Very Happy
Активен
Страници: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 53   Нагоре
Изпечатай
www.MotoForum.bgСтилOff-Road (Модератор: RODRIGUEZ)Тема: Eндуро за двама!?!

Отиди на:  

WebMoto.bg - борса за мотори, части, аксесоари, екипировка, гуми

Страницата е създадена за 0.229 секунди с 20 запитвания.